Antek Królikowski na urodzinowym zdjęciu. "Ciągle żywy"

Antek Królikowski
"Przez Atlantyk". Antek Królikowski
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Antek Królikowski po kilku tygodniach przerwy zamieścił zdjęcie w mediach społecznościowych. Okazją były jego 34. urodziny. W komentarzach nie zabrakło życzeń, także od gwiazd.

Antek Królikowski - wizerunek medialny

Miniony rok, a nawet nieco ponad więcej, obfitowały w liczne publikacje w mediach z Antkiem Królikowskim i Joanną Opozdą w roli głównej. Aktorska para tak szybko, jak podjęła decyzję o ślubie, tak szybko postanowiła się rozejść. O kulisach ich życia prywatnego można było czytać przez pewien czas niemalże codziennie.

BEZCUKRU5_BOMBA (1)
#BezCukru 5. Sylwia Bomba
Sylwia Bomba była gościnią cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim". Gwiazda pierwszy raz zwierzyła się z rozstania ze swoim wieloletnim partnerem Jackiem.
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Jakiś czas temu Antek Królikowski ujawnił, że cierpi na nieuleczalną chorobę. - Dostałem taki prezent w postaci diagnozy SM, czyli stwardnienie rozsiane" - powiedział w programie TVN "Przez Atlantyk".

Antek Królikowski świętuje urodziny

Aktor w ostatnich miesiącach na zmianę pojawiał się w mediach społecznościowych, by po chwili znów robić sobie przerwę. Teraz wydaje się być na stabilnym i szczęśliwym etapie swojego życia. Przynajmniej to można wyczytać spod jego ostatnich zdjęć, a w tym tego urodzinowego.

- Ciągle żywy - napisał aktor w dniu swoich 34. urodzin.

Pod postem nie zabrakło życzeń od fanów i przyjaciół aktora.

- Antku Kochany, cobyś niczym Twój iPhone nie dał się przeciwnościom! #ukochojsie i rób update - napisał słynny trener Qczaj. - Wszystkiego, co dobre. Trzymaj się dzielnie - dodał aktor Sebastian Stankiewicz. - 100 lat, spełnienia marzeń i zdrowia! Bo jak jest zdrowie, to jest wszystko. - Najlepszego Antek, żeby Ci się wszystko ułożyło! - czytamy w komentarzach internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla