urodziny gwiazd

  Anna Lewandowska obchodzi 34-urodziny, z tej okazji jej mąż przygotował dla niej wyjątkowy prezent. Wielką niespodziankę wręczył żonie z samego rana, a w mediach społecznościowych opublikował ich wspólne zdjęcie z pięknym podpisem.

  Madonna kończy 64 lata. Sandra Hajduk- Popińska wyliczyła w Dzień Dobry TVN wartość rynkową wokalistki.

  Kuba Wojewódzki w dniu swoich 59. urodzin opublikował w mediach społecznościowych fotografię z niemowlakiem. - Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę - napisał dziennikarz. Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia.

  - Odczarowujesz ten świat - napisała córka restauratorki.

  Przy okazji zaczepnie pyta: "Zgadnijcie, kto był królową balu".

  Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek. Artystka robi karierę nie tylko w Polsce. Coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach. 24 czerwca gwiazda obchodzi czterdzieste urodziny. Jak zamierza świętować? Czy to dla niej przełomowy moment?

  "Miał być tym wybrankiem na całe życie".

  "Marzyłam, żeby mieć te 35 lat".

  21 czerwca 1982 na świat przyszedł książę William, pierwszy syn księcia Karola i Diany Spencer. Z okazji 40. urodzin członka brytyjskiej rodziny królewskiej Mateusz Hałdki w Dzień Dobry TVN opowiedział o kilku nieznanych faktach na jego temat. Czy wiecie, że był nieznośnym dzieckiem?

  Johnny Depp 9 czerwca obchodzi 59. urodziny. Po miesiącach sądowych batalii z pewnością ma powody do świętowania. O tym, co w ostatnim czasie dzieje się w życiu aktora, opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  W tle French Open 2022 i niespodzianka od ekipy.

  To wyjątkowy dzień dla kilku gwiazd show-biznesu. Ewa Minge, Agnieszka Chylińska oraz Dawid Podsiadło świętują urodziny. Cała trójka urodziła się tego samego dnia, czyli 23 maja.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała post, w którym podsumowała to, co dotychczas przeżyła.

  Aktorka kończy 50 lat. Czy pogodziła się ze swoim wiekiem?

  Na solenizanta czekała niespodzianka przygotowana przez ekipę naszego programu.

  - W tej mini aż dech zapiera - komentują internauci.

  Aktor spędził tegoroczną zimę na planach filmowych w Turynie i w Rzymie. Nad czym pracował?

  Gwiazda obchodziła w maju 34. urodziny i z tej okazji opublikowała w sieci zdjęcia, na których zapozowała bez makijażu. Jak zareagowali internauci?

  - Będzie grubo - zapowiedział solenizant.

  Niektórzy porównali solenizantkę do babci, inni stwierdzili, że jest kopią matki. Ile lat skończyła Ania?

  Dziennikarz opowiedział o przemijaniu i emeryturze. Pochwalił się też zabawnym zdjęciem z tortem.

  Przypomnijmy sobie jej najważniejsze role filmowe. Z kim romansowała?

  Aktorka ciągle jest aktywna zawodowo. Czy zamierza zrezygnować ze sceny?

  Anna Kalczyńska obchodzi swoje 46. urodziny. Dziennikarka postanowiła świętować ten dzień zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć z wielkim bukietem kwiatów.

  Widzowie pokochali ją za role w kultowych produkcjach. Trudno wyobrazić sobie "Słoneczny patrol" bez Carmen Electry. Amerykańska aktorka i modelka właśnie kończy 50 lat.

  Jerzy Stuhr, wybitny polski aktor, skończył właśnie 75 lat. Od blisko pół wieku występuje na scenie i zachwyca swoim talentem kolejne pokolenia widzów. Dał się poznać także jako reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog.

  Mistrz sztuki kulinarnej i kreator smaków Kurt Scheller skończył 70 lat. Jego przyjaciele przygotowali z tej okazji wyjątkową ucztę dla duszy i ciała. Zaprosili 250 znamienitych szefów kuchni zarówno z polski, jak i ze świata, którzy razem z nim zjedli wyśmienite dania.

  "Mój przyjaciel, autorytet, partner na scenie".

  Jak zareagowała gwiazda?

  "Coś wspaniałego. Życiowa forma".