urodziny gwiazd

  urodziny gwiazd

  Jedni kochają ją za "Titanica", drudzy za "Rozważną i romantyczną", a jeszcze inni za podejście do życia. Kate Winslet obchodzi właśnie 46. urodziny. Jest pierwszą aktorką w historii, która w tym wieku zdobyła już siedem nominacji do Oscara. Co o niej wiemy?

  Magda Gessler od ponad 10 lat przemierza wzdłuż i wszerz całą Polskę, by nieść pomoc restauratorom, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji. Znana kucharka zyskała dzięki temu oddaną rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą kulisy jej życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie szczędzą komplementów na widok publikowanych przez nią zdjęć czy relacji. Tym razem zachwyt internautów wywołał post, który gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" umieściła na Instagramie z okazji urodzin córki.

  Maja Ostaszewska skończyła 49 lat. Z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zapozowała bez makijażu. W poście opublikowanym na Instagramie podziękowała za życzenia i zwróciła się do internautów z wyjątkową prośbą.

  Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku, a zatem właśnie obchodzi swoje 36. urodziny. Z tej okazji, na swoim Instagramie, koleżance po fachu życzenia złożyła Anna Mucha. Trzeba przyznać, że wpis gwiazdy był wyjątkowo osobisty i z pewnością sprawił solenizantce prawdziwą radość. Dowodem na to, był jej komentarz, który pojawił się pod postem.

  Anna Dymna, ikona polskiej sceny i prezeska potężnej fundacji, obchodzi 70. urodziny. Ma na swoim koncie ponad 300 ról teatralnych i filmowych, branżowe nagrody i państwowe oznaczenia. - Jestem tytanem pracy. Kiedy się działa, mniej boli - mówiła o sobie w jednym z wywiadów.