Gwiazdy

  Gwiazdy

  Mateusz Damięcki wystąpi w niemieckiej produkcji filmowej, która nosi roboczy tytuł „Wspomnienie” w reżyserii Anny Justice. Mateusz wciela się w filmie w postać młodego Polaka - Tomasza, który ratuje z obozu swoją ukochaną, Żydówkę. Po udanej ucieczce z niewoli, los jednak szybko ich rozdziela. Przez kolejne 30 lat oboje żyją w przekonaniu, że druga połowa nie żyje.

  Ekipa Dzień Dobry TVN gościła dziś na planie filmu "Na ostrzu noża", gdzie spotkaliśmy się z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Sochą, którzy opowiedzieli o produkcji.

  Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Orange Warsaw Festival - dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. Jedną z gwiazd, które wystąpią na festiwalu będzie Lisa Hannigan. Jej album "Sea Sew" zdobył najważniejsze nagrody w Irlandii, a jej muzyka uchodzi za hipnotyzującą.

  Dziś w Dzień Dobry TVN mieliście wyjątkową okazję żeby zobaczyć wywiad, którego Annie Wendzikowskiej udzielił Lewis Hamilton, mistrz Formuły 1.

  Agnieszka Rylik wybrała się w piątek do Opola, aby podpatrzeć przygotowania Polskiej reprezentacji hokeja, która właśnie dziś zmierzy się na lodowisku w niemieckim Weisswasser z czeskim HC Pilzno. Dochód z meczu zostanie przeznaczony dla powodzian z Europa Miasta Zgorzelec - Goerlitz. A w studiu Dzień Dobry TVN Mariusz Czerkawski opowiedział nam o sytuacji polskiego hokeja.

  Pierwszy odcinek dwunastej edycji „Tańca z Gwiazdami” zostanie wyemitowany 5 września o godzinie 20:00. W "Dzień Dobry TVN" już dziś mogliście spotkać gwiazdy, które wezmą w niej udział, a między nimi Annę Kalatę, Roberta Korzeniowskiego i Andrzeja Gołotę! Przekonaj się jakie nastroje panują wśród tancerzy, tuż przed pierwszym występem.

  Dziś w Dzień Dobry Wakacje mogliście zobaczyć, jak do swojej pierwszej polskiej walki przygotowuje się Paweł Nastula.

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii spod znaku "Samych swoich" czy "Nie ma mocnych"... W studiu Dzień Dobry Wakacje Piotr Adamczyk opowiedział nam więcej o tej produkcji.

  Daniel Olbrychski zagrał w najnowszej amerykańskiej produkcji "Salt" u boku gwiazdy Angeliny Jolie. W Dzień Dobry Wakacje opowiedział o współpracy z aktorką.

  Razem z Kingą Burzyńską odwiedziliśmy piosenkarkę Magdę Femme i jej córeczkę w ich domowym zaciszu.

  Katarzyna Olubińska odwiedziła kompozytora Leszka Możdżera w jego sopockiej kryjówce. Poznaj miejsce, w którym muzyk komponuje i, gdzie testuje…. cierpliwość sąsiadów.

  Dziennikarz muzyczny Piotr Metz przeprowadził specjalnie dla programu Dzień Dobry Wakacje wywiad z piosenkarzem Tomem Jonesem tuż przed jego 70. urodzinami. Rozmawiał z nim m.in. o jego najnowszym albumie "Praise & Blame".

  W Dzień Dobry Wakacje zespół Kombii wykonał utwór pt. "Zaczaruj mnie", który pochodzi z ich najnowszej płyty "O miłości". Płyta, która ukazał się na rynku muzycznym pod koniec maja zyskała już status złotej płyty. Jak oceniacie ten utwór?

  Sprawdziła to dziennikarka Anna Puślecka i kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków. Tylko nam, znana z elegancji aktorka, pokazała swoje ulubione kreacje. Zobacz, co kryje szafa Małgorzaty Kożuchowskiej.

  Na ekrany kin wchodzi właśnie najnowszy film z Vanessą Paradis "Licencja na uwodzenie". Ania Wendzikowska przeprowadziła specjalnie dla Dzień Dobry Wakacje wywiad z ze znaną aktorką i piosenkarką.

  Dlaczego znana aktorka Jennifer Aniston nie może znaleźć dla siebie mężczyzny? Dowiedziała się tego reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska, która umówiła się z gwiazdą na ekskluzywny wywiad.

  Światowej sławy modelka Anja Rubik, którą wkrótce zobaczymy w roli jurora w programie "Top model. Zostań modelką" była gościem programu Dzień Dobry TVN Wakacje. Opowiedziała nam o kolekcji butów i torebek, które sama zaprojektowała oraz o współpracy z Quazi.

  Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem zaprezentował w studiu Dzień Dobry Wakacje piosenkę "Będę sobą" z nowej płyty "Powołanie", która będzie w sprzedaży od 3 września. Jak oceniacie ich występ?

  Olivier Janiak spotkał się sobotni poranek na plaży w Giżycku z Natalią Lesz i Nickiem Sinclerem.

  W studiu gościmy Danzela, gwiazdę muzyki dance. W programie wykonał specjalnie dla nas utwór ze swojego najnowszego singla, który nosi tytuł "Under Arrest". A w naszym przeglądzie muzycznym mogliście usłyszeć opinię naszego gścia o kilku gorących krążkach.

  Ruszyły zdjęcia do remake’u komedii „Och Karol! ”z 1985 roku. Reżyserią filmu zajął się Piotr Wereśniak, zaś pieczę nad scenariuszem nowej wersji objęła ponownie Ilona Łepkowska. Zapadły już decyzje w kwestii doboru obsady – w postać tytułowego Karola wcieli się aktor Piotr Adamczyk, u jego boku pojawią się m.in Anna Mucha, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska. Jedną z głównych ról zagra Marta Żmuda Trzebiatowska. Jaki będzie współczesny „Och Karol!”? Czym nas zaskoczy? Na ile pozostanie wierny swojemu pierwowzorowi?

  Dziś ekipa Dzień Dobry Wakacje miała okazję przekonać się co słychać na planie zdjęciowym serialu "Majka".

  Na nowej płycie, której premiera już 31 maja, Kasia śpiewa o swoich uczuciach. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN mogliście poznać przedsmak tego co Was na niej czeka.

  Członkowie zespołu przyznają, że tytuł piosenki oddaje w istocie to, co ich "gryzło" w czasach młodości.Chodziło oczywiście o poszukiwania punktu "G". - Wszyscy pytali, zastanawiali się, czy on istotnie istnieje, a jeśli tak to gdzie on jest - śmieją się Blendersi.

  Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą - "CoMix". Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska&Dąbrowka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć więcej na temat tego projektu.

  Jedenaście lat temu zdobył serca wszystkich Polek rolą dzikiego Kozaka Bohuna w mistrzowskiej adaptacji "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hofmana. Od tego czasu praktycznie nie udzielił żadnego wywiadu polskiej telewizji. Zrobił wyjątek dla programu Dzień Dobry TVN i spotkał się z nami, aby porozmawiać o swoim aktorstwie, synach i planach zawodowych.

  Wzorem światowych projektantów znany dizajner Maciej Zień rozszerza zakres swojej działalności o linię mebli i akcesoriów domowych. Marka będzie się nazywała Zień Home. Czy planuje projektować meble na szerszą skalę, czy będzie to raczej realizacja indywidualnych zamówień?

  Dziś na Torze Poznań spotkaliśmy się z Robertem Kubicą. Jakie wspomina ten tor? Co go dzisiaj na niego sprowadza? Tego mogliście się przekonać w Dzień Dobry Wakacje.