Gwiazdy

  W latach 90 związał się z Madonna. Występował także w jej teledyskach. W tym w najbardziej kontrowersyjnym "Justify My Love". Nigdy nie chciał być modelem. Do Polski przyjechał jako gość specjalny programu Top Model. Dlaczego nie lubi make-upu, czym zawsze chciał się zajmować oraz kto skłonił go do nauki tańca? O tym opowiedział w wywiadzie dziennikarki Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej. Jak się współpracowało się z Madonną?

  Film „Oszukane” Marcina Solarza został nagrodzony na międzynarodowym konkursie Golden Rooster & Hundred Flowers Film Festival, który od 22 lat jest odpowiednikiem amerykańskich Oscarów. W studiu dzień Dobry TVN gośćmi byli: Marcin Solarz, reżyser filmu „Oszukane” oraz Katarzyna Herman. Co chińskich widzów uwiodło w postaci Katarzyny Herman?

  Niestety tylko we wspomnieniach. Zespół powstał 1984 roku i sympatia do niego powraca. Wracają też do łask lata 80. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli ich wielbiciele - Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny, Paweł Stasiak, wokalista, fan duetu „Modern Talking”, oraz Laszlo Kadar, reżyser, pracował przy teledyskach Modern Talking. Opowiedzieli o dekadzie lat 80. w Polsce i na świecie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Volare wykonał cover utworu "You're My Heart, You're My Soul" zespołu Modern Talking "YO MA HA". Aranżacja niezwykła. Radzimy posłuchać:)

  Słynie z waleczności. Francuz z pochodzenia Polak z konieczności. Kiedy został trenerem reprezentacji Polski w siatkówce kibice w większości krytykowali nie tylko decyzję Polskiego Związku Piłki Siatkowej, ale i samego Francuza. Wiedział, że szkolenie polskich siatkarzy to ogromne ryzyko. W studiu Dzień Dobry TVN wyjątkowy gość - Stephane Antiga, który dozgonną miłość Polaków zaskarbił sobie, kiedy siatkarze pod jego przywództwem zostali mistrzami świata.

  Rafał powraca z nową płytą „Mój Czas”. Premiera odbyła 30 września. Pierwszym zwiastunem albumu był utwór "Magiczne Słowa" - cover przeboju grupy ZIYO. Teraz artysta prezentuje drugi singiel - „Linia czasu”. Na scenie Dzień Dobry TVN – premiera telewizyjna utworu.

  Nawet Noblistka Wisława Szymborska poświeciła mu jeden ze swoich wierszy. 25 października Andrzej Gołota stoczy w Częstochowie pokazową walkę z Amerykaninem Danellem Nicholsonem. W naszym studiu gościem był Tomasz Blachnicki, który nakręcił film dokumentalny o polskim bokserze. Już 18 października na antenie TTV będzie miał swoją premierę. Jaki naprawdę jest Endrju? O tym reżyser filmu opowiedział w studiu dzień Dobry TVN.

  Beata Kozidrak właśnie przygotowuje się do trasy koncertowej. Tylko nam pozwoliła sobie towarzyszyć. Byliśmy u projektantki jej strojów oraz w studiu nagraniowym. A naszym przewodnikiem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jak fani okazują miłość Beacie?

  Jego IQ wynosiło 180 . Filozof, pisarz, etyk, humanista, futurolog i o czym mało kto wie, że także ... ginekolog. Podobno nawet przyjmował porody. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Łukasz Radwan, który 2 października odebrał wyjątkowe wyróżnienie. Jakie? Zobaczcie.

  Ostatnio dużo przeszli. Leszek pobity trafił do szpitala. Halina bardzo troskliwie się nim opiekowała. 22 lutego poprosił Halinę o rękę. Kto będzie świadkiem na ich ślubie? Gdzie po ślubie będą mieszkać? O tym opowiedzieli zakochani w studiu Dzień Dobry TVN. A na scenie Halina wykonała swoją najnowszą piosenkę „Uśmiech malucha”.

  Poruszone są w nim prawdziwe polityczne wątki choć na koniec filmu pojawia się napis: "Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń są przypadkowe". Nie sposób nie dostrzec w filmie "Służby specjalne" analogii do sprawy Barbary Blidy czy samobójstwa Andrzeja Leppera. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: scenarzysta i reżyser Patryk Vega oraz Kamilla Baar - aktorka. Jak udało się reżyserowi namówić do zwierzeń tajnych funkcjonariuszy państwowych?

  Kylie Minogue opowiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu o szczęściu, dobrych chwilach, trasie koncertowej, wczesnym wstawaniu, ciężkiej pracy, o tym, do kogo zwraca się o wsparcie oraz o... białym słoniu w pokoju. Jak zareagowali jej rodzice na kipiący seksem teledysk do piosenki "Sexercize"?

  Czy Annie Relidze, wdowie po prof. Zbigniewie Relidze, podoba się Tomasz Kot wcielający się w postać wybitnego kardiochirurga, jej męża? Jak żona prof. Religi ocenia grę Tomasza Kota w filmie "Bogowie"? Jaki wpływ na życie Anny Religi miała praca jej męża? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się podczas prapremiery filmu"Bogowie" z Anną Religą, Tomaszem Kotem i reżyserem filmu "Bogowie" Łukaszem Palkowskim. A do kin film wchodzi już 10 października. Zapraszamy!

  Bez niego nie zdobylibyśmy złotego medalu Mistrzostw Świata w piłce siatkowej w 1974 r. i złota olimpijskiego w 1976 r. O kim mowa? O Hubercie Wagnerze - wybitnym, ale także kontrowersyjnym trenerze. Jakim był ojcem? Równie surowym jak dla swoich zawodników? Porozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z synem "Kata" - Grzegorzem Wagnerem.

  Skubas to pochodzący z Lublina piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Nie mam dla ciebie miłości", który pochodzi z jego drugiej płyty "Brzask".

  Patrycja Woźniak trafiła na okładkę Vogue'a! Jakie drzwi otworzyły się dla niej po tym jak jej twarz ozdobiła okładkę Vogue'a? Jak wygląda praca fotomodelki w Tajlandii? Jakie jeszcze ma marzenia nie tylko zawodowe? Jak to się stało, że właśnie ona została wybrania z setki innych kandydatek do największego magazynu mody na świecie? O tym Patrycja opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spotkała się z Waldemarem Błaszczykiem, Waldemarem Obłozą oraz z Łukaszem Konopką. "To spektakl, który powstał z przyjaźni" - mówią. Co jest najważniejsze w męskiej przyjaźni? "Szczaw" to spektakl, którego bohaterami jest trzech arbitrów.

  Pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają poprowadzić wspólny program. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy ktoś z Was zna nazwisko scenarzysty swojego ulubionego filmu. Nie? No właśnie... Scenarzysta to chyba najbardziej niedoceniony zawód świata filmowego. Stoi zazwyczaj w cieniu producenta, aktorów i reżysera. A przecież bez niego nakręcenie filmu nie byłoby możliwe. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrew Davisa - scenarzystę takiego przeboju jak "Dziennik Bridget Jones" i Orianę Krajewską–Dowjat – organizatorkę III Światowej Konferencji Scenarzystów. Od czego zależy to, czy dany scenariusz zostanie zauważony i stanie się odnoszącym sukcesy filmem?

  Dwaj bollywoodzcy aktorzy Riteish Deshmuks, Pulkit Samrat przez całe wakacje kręcili w Krakowie swój najnowszy film "Bangistan". To komedia sensacyjna, w której zagrali też polscy aktorzy, między innymi: Janusz Chabior, Cezary Pazura i Tomasz Karolak. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska, którą też zobaczymy w tym filmie, zapytała bollywoodzkich aktorów o to, czy w Indiach są traktowani jak żywi bogowie, jak się zostaje gwiazdą Bollywood i, czy dużo czasu spędzają na siłowni.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała, jak przygotowuje się do swojej premiery w Pradze. Czym urzekła Edytę Herbuś stolica Czech?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na otwarciu atelier Bohoboco i zapytała gwiazdy, które tam przyszły o to, czy noszą ciuchy szyte na miarę. Jakie rzeczy noszą: Agnieszka Cegielska, Katarzyna Sokołowska i Edyta Olszówka, Patricia Kazadi i Anna Wendzikowska?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Tomek Lubert - znany gitarzysta i producent muzyczny i Olek Klepacz - wokalista Formacji Nieżywych Schabuff we wspólnym projekcie: "Respirator Love". Utwór znalazł się na płycie: "Z miłości do muzyki".

  Agnieszka Cegielska, w rozmowach z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, często podkreśla, że chciałaby mieć córkę. Czy coś jest na rzeczy?

  Pojawiły się plotki, że aktorka Edyta Olszówka skonfliktowała się z Małgorzatą Kożuchowską. Powodem miało być to, że pani Edyta wygadała się o ciąży swojej koleżanki po fachu i do tego zastąpiła ją w jednej ze sztuk granych w Teatrze Narodowym. Czy to prawda? Co o Małgorzacie Kożuchowskiej powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Edyta Olszówka.

  Projektantka Eva Minge ma dwóch synów. Jaki ma stosunek do dziewczyn swoich synów? Czy będzie wybierała im żony? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Carl Gottlieb - aktor i scenarzysta. Największą sławę przyniósł mu scenariusz do przeboju filmowego "Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Jak mu się pracowało ze Spielbergiem? Jak przygotowywali efekty, które budowały napięcie? O kulisach filmu "Szczęki" ze scenarzystą rozmawiał Andrzej Sołtysik.