Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dziennikarka Ewa Wojciechowska zajrzała za kulisy 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" Zobacz, co działo się przed wielkim finałem i po nim, na szalonym AfterParty !

  Spod jego ręki wyszły takie filmy jak "Tango i Cash" czy "Uciekający pociąg". Reżyser i scenarzysta. Jest synem poety Siergieja Michałkowa autora słów do hymnu radzieckiego jak i do rosyjskiego. Jest także bratem równie znanego i cenionego reżysera Nikity Michałkowa. Z Andriejem Konczałowskim rozmawiał Bartosz Węglarczyk. Dlaczego reżyser wyjechał z Rosji?

  Magda Gessler od dziesięciu lat ma swój rytuał. I nie ma to nic wspólnego z gotowaniem! Raz w roku ucieka od cywilizacji, ludzi, kamer, kuchennych rewolucji i zgiełku warszawskich restauracji, aby odnaleźć spokój w „Domu, który śpiewa”. Zabierała tam ze sobą swojego ukochanego Waldemara oraz... ekipę programu Dzień Dobry TVN.

  Dionne Bromfield jest brytyjską wokalistką i kompozytorką. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie była chrześnicą niedawno zmarłej Amy Winehouse. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o, już legendarnej Amy i swoich planach na przyszłość. Na naszej scenie wykonała utwór ze swojej najnowszej płyty. Czy ma podobny wokal do Amy?

  Już oficjalnie wiemy, że Robert Więckiewicz zagra Lech Wałęsę a Agnieszka Grochowska jako jego żonę w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Zdjęcia rozpoczynają się już 1 grudnia. "To jest mój najtrudniejszy film" - powiedział reżyser. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynię roli Danuty Wałęsy. Czy boi się zmierzyć z tą legendarną postacią?

  „Kaja i Borys nieźle balują”, „Szyc pobił dziennikarza”, „Narzeczona Szyca wychodzi z cienia”. Na przekór temu, Kaja postanowiła „robić swoje”. Zaprojektowała własną ekskluzywną kolekcję ubrań , którą pokazała po raz pierwszy w studiu Dzień Dobry TVN. Jak żyje się w blasku fleszy paparazzi i w cieniu niepokornego celebryty?

  Aga Zaryan - wybitna kompozytorka i wokalistka i jazzowa. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła ją w jej domu na warszawskim Żoliborzu.

  Zaczynał swoją karierę jako komik, ale nie stroni także od ról dramatycznych. Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Robinem Williamsem, przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2" . Jak aktor zapamiętał Polskę i jakie słowa umie powiedzieć w naszym, niełatwym języku?

  Ile gwiazdy poświęcą dla mody? O to, na pokazie La Manii Agnieszka Jarzębska zapytała: Małgorzatę Sochę, Annę Czartoryską, Grażynę Szapołowską, Halinę Mlynkovą, Beatę Ścibakównę, Aleksandrę Kurzak, Joannę Przetakiewicz, Martę Krupę oraz...Jana A.P. Kaczmarka.

  W związku z rozpoczynającymi mi dniami Peru w Instytucie Cervantesa w Warszawie , na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Marita Aban Juarez Quartet z utworem "Toro Mata". Lubicie latynoskie rytmy?

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę Grocholę, Magdalenę Kumorek, Weronikę Marczuk, Natalię Lesz, Annę Dereszowską , Andżelikę Piechowiak , Małgorzatę Pieńkowską oraz Weronikę Rosati co robiłyby w życiu, gdyby nie zostały gwiazdami?

  Wokalista, kompozytor i autor tekstów. Tytuł nowego utworu Marcina Kindla nawiązuje do myślenia holistycznego. Na naszej scenie wykonał swój utwór "Teraz i tu ".

  Czy Janusz Józefowicz zatrudni Steffano Terrazzino? Czy to prawda, że tancerz zagra Rudolfa Valentino w musicalu Józefowicza? Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z na ten temat z reżyserem. Dziennikarkę zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, czy Jarosław Kuźniar poprowadzi drugą edycję X-Factor?

  Specjalnie dla widzów programu Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, wystąpiła Mela Koteluk. Jak oceniacie piosenkę „Spadochron”?

  Swoją karierę muzyczną zaczynał jako 6- latek. Wokalista, kompozytor i autor tekstów. Na scenie Dzień Dobry TVN Mietek Szcześniak wykonał utwór ze swojej najnowszej płyty "Signs" pod tym samym tytułem. Czy utwór stanie się takim samym hitem jak "Dumka na dwa serca" czy "Przed śniadaniem"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na imprezie "Poland why not" zapytała Patricię Kazadi, Mietka Szcześniaka, Żorę Korolyova oraz Aleksandrę Szwed o najtrudniejszy występ w ich życiu. Zdradziła także, gdzie naprawdę mieszka Żora!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Dariuszem Michalczewskim oraz z jego podopiecznym- niepełnosprawnym pływakiem Patrykiem. Kiedy się spotkali i na czym polega pomoc znanego boksera?

  Reedycja płyty „Patrycja Markowska” to już piąty album w dorobku artystycznym wokalistki. Krążek zawiera pięć nowych utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja wykonała utwór „Tylko mnie nie strasz” , a w kawiarence, na czacie odpowiedziała na pytania internautów.

  Od lat Marek Kondrat nie przestaje nas zaskakiwać. Jakiś czas temu pożegnał się z aktorstwem i zajął się sprzedażą i dystrybucją win. Dziś jego sieć sklepów to uznana i ceniona marka. Kilka tygodni temu w księgarniach pojawiła się książka kucharska, której Marek jest współautorem. Chętnie zabiera głos w ważnych sprawach, także politycznych. Jest człowiekiem wolnym i jak sam mówi: „nic nie musi”. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak cieszyć się życiem. Poznaj receptę na szczęście Marka Kondrata.

  Nie widują się tak często, jak by sobie tego życzyli, ale jeśli już się spotkają widać, że łączy ich niezwykła więź. Przeżyli razem dramatyczne dzieciństwo, Powstanie Warszawskie, przeprowadzki w obce miejsca. Oboje pasjonują się fotografią i kuchnią, choć gotują zupełnie inaczej. W Dzień Dobry TVN Beata Tyszkiewicz przedstawiła nam swojego młodszego brata, operatora, reżysera i fotografa Krzysztofa Tyszkiewicza.

  Aktorka i wokalistka. Znana z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Niedawno wydała swoja debiutancką płytę „Już nie zapomnisz mnie”. Zobacz występ Anny Dereszowskiej na scenie Dzień Dobry TVN, a nie zapomnisz go nigdy !

  Kilka miesięcy temu tabloidami wstrząsnęła wiadomość: „Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska postanowili się rozwieść”. W studiu Dzień Dobry TVN aktor zgodził się nam zdradzić, co robił przez ostatnie pół roku i jakie ma plany na najbliższą przyszłość i o czym będzie opowiadać jego najnowsza książka?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską podczas wyjątkowej sesji fotograficznej. Dowiedziała się od aktorki, co łączy ją, Fundację "Mam marzenie” i Macieja Zienia oraz co Małgorzata zawdzięcza swojej mamie, jaką niespodziankę sprawiła swojej rodzinie oraz jak staje się ikoną mody?

  Na nasze ekrany wchodzi film "Mali agenci wyścig z czasem". To czwarta część filmu o dzieciach-szpiegach. Choć jest to film o dzieciach i dla dzieci, dorośli też znajdą w nim coś dla siebie. W filmie zagrała Jessica Alba, z którą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska asystuje Filipowi Bobkowi podczas konkursu gotowania. Co ugotował Filip, które zajął miejsce i czy wyprzedził swoich przeciwników: Agustina Egurrolę i Annę Wendzikowską?

  W studiu Dzień dobry TVN Ilona Felicjańska, która po dłuższej przerwie próbuje wrócić do życia publicznego, do normalności i próbuje walczyć ze swoim nałogiem. Czy odstawiła alkohol? Czy dotykają ją opinie na temat jej alkoholizmu?

  Czy wygląd kobiety zmienia się wraz z jej osobowością? Czy kiedy płeć piękna chce zmienić swój wizerunek, zmienia także swoje życie? O kobiecych metamorfozach w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Katarzyną Figurą i psycholog Tatianą Ostaszewską-Mosak.

  Czy Marta Żmuda-Trzebiatowska przechodzi kryzys w swoim związku, jak wyglądała pierwsza randka Katarzyny Bujakiewicz i czy Roma Gąsiorowska wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia? O tym wie Agnieszka Jastrzębska i tą wiedzą podzieliła się z widzami Dzień Dobry TVN.

  W 2010 roku dzięki środkom zebranym przez fanów zespołu wydali debiutancki album, którego premiera odbyła się w styczniu tego roku. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN? Czy podoba się Wam ich muzyka?

  Wybitna aktorka filmowa i teatralna. Grała między innymi w kultowym "Czterdziestolatku". Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła Annę Seniuk tuż przed teatralną próbą i z okazji jej urodzin przygotowała dla aktorki niespodziankę. Zobacz, jaką?