Gwiazdy

  Gwiazdy

  Anja Rubik, Mateusz Damięcki, Beata Tyszkiewicz, Jerzy Dudek, Magdalena Kumorek, Czesław Mozil, Beata Tyszkiewicz - zobacz, czego Wam życzyli na święta i Nowy Rok?

  Na planie serialu TVN "Julia" nowe gwiazdy TVN, czyli Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski oraz Zosia Rosnowska zdradzili kilka nowych faktów o serialu. Jak Julia stała się "Julią"? Jakie przyjaźnie rozkwitły na planie serialu?

  O nowym serialu "Julia", który już od jutra zagości na antenie TVN, naszemu reporterowi Marcinowi Sawickiemu, opowiedzieli występujący w nim: Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz, Tadeusz Huk, Michał Lewandowski i Krystian Wieczorek.

  Wiemy, że będzie to kobieta. Co jeszcze zdradzili reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, na temat następnej edycji programu, producentka i reżyser X-Factor: Katarzyna Szałańska i Wojciech Iwański?

  Oryginalną wersję tego utworu napisał amerykański kompozytor James Pierpont. Pierwszy raz świat usłyszał go 16 września 1857 roku, a na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę wykonał, znany z programu „Mam Talent”, zespół „The Fast Guitars”.

  Jaką rolę odegrał Marek Niedźwiecki w życiu gwiazd, co zawdzięcza mu Kayah? W kim kocha się Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz czy Edyta Pazura jest w ciąży? Na wszystkie te pytania odpowiedziała w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska!

  „Drugi raz” to druga solowa, a zarazem szósta, płyta w dotychczasowej muzycznej karierze Kasi Wilk. Co tym razem przygotowała dla swoich fanów? Zobaczcie i oceńcie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Czym zaskoczą nas uczestniczy tegorocznej edycji "You Can Dance"? Jak przebiegają castingi do programu i, jak przekonać do siebie Patricię Kazadi? Tego dowiedziała się nasza prezenterka pogody Katarzyna Krupa.

  O tym, że że najpopularniejszą Polką według Google jest Maja Sablewska, a także o zawirowaniach w życiu Natalii Lesz rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Ewą Wojciechowską. A Marcin Prokop zdradził, ile...

  Ekskluzywnego wywiadu, naszej reporterce Ani Wendzikowskiej, udzieliły jedne z największych gwiazd światowego kina: Kermit Żaba i Świnka Piggy! Dowiedzieliśmy się kiedy Muppety, oczywiście triumfalnie, wracają na ekran oraz, czy Kermit i Piggy wreszcie się pobiorą!

  Takie rewelacje wyjawiła w programie Dzień Dobry TVN Dominika Zasiewska, znana z roli "Wodzianki" w programie Kuby Wojewódzkiego. Plotki o jej związku, najpierw z Wojewódzkim, a potem z Nergalem, podsycały w ostatnich dniach ciekawość opinii publicznej. O Dominice Zasiewskiej zrobiło się głośno, gdy pokazała w programie Kuby piersi, a później, gdy publicznie pocałowała Adama Darskiego. Dlaczego to zrobiła i, dlaczego jest z siebie dumna? Co na to jej rodzice? Czyją dziewczyną chciałaby być?

  Twórcy kultowego już "Metra" Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa stworzyli pierwszy na świecie musical w technologii 3D, a główną rolę Poli Negri powierzyli utalentowanej artystce Nataszy Urbańskiej. Jak gra się Polę Negri i jakie emocje towarzyszą temu wydarzeniu? W kawiarence TVN Cafe z Nataszą Urbańską rozmawiał Bartosz Węglarczyk.

  Nieopodal Warszawy, w uroczej miejscowości, mieszka Radosław Majdan. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zwiedziła wnętrza jego luksusowego apartamentu. Jakie trofea trzyma w nim piłkarz i czym się inspirował przy urządzaniu swojego nowego mieszkania?

  Trudno znaleźć Polaka, który nie znałby „Majteczek w kropeczki” czy nie słyszał o „Małej blondyneczce”. W 2010 roku członkowie zespołu ruszyli na podbój największego rynku muzycznego na świecie - Chin. Bayer Full i jego lider Sławomir Świerzyński mieli w Chinach tak liczną widownię, jakiej w Polsce nie miał żaden inny zespół. Jak się bawili Chińczycy do ich muzyki? Ile płyt sprzedali w Chinach? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy lidera grupy Sławomira Świerzyńskiego.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zakopanem z Magdaleną Schejbal i jej partnerem Sławomirem Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Co robią w górach, komu pomagają i jakie mają plany na święta?

  Satyryk i aktor. Ojciec i pasjonat tenisa. Marcin Daniec o swoim planach, pasjach i rodzinie opowiedział Kindze Rusin w studiu Dzień Dobry TVN.

  25 grudnia na ekranach kin zagości najnowsza komedia Sławomira Kryńskiego, "Pokaż kotku, co masz w środku". Poprzednia produkcja reżysera "To nie tak jak myślisz, kotku" przyciągnęła do kin blisko milion widzów. Czy i tym razem film odniesie tak spektakularny sukces? Jaką rolę zagra w nim nasz gość Krzysztof Stelmaszyk?

  Znamy ją z takich filmów jak „Nigdy w życiu”, „Jeszcze raz”, „Katyń” czy „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Zachwyca nas swoim profesjonalizmem i oczywiście urodą. Już niebawem widzowie TVN będą mogli podziwiać ją w serialu „Szpital Alicji”. Jaka będzie jej nowa rola i kogo tam zagra? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na pokazie mody Dawida Wolińskiego zapytała gwiazdy o to, jakie mają korzyści z przyjaźni z Dawidem Wolińskim. Co powiedzieli jej: Agnieszka Wagner, Magda Gessler, Marcin Tyszka, Julia Kamińska, Natalia Lesz, Barbara i Dariusz Michalczewscy i Joanna Przetakiewicz?

  Dorastał we Włocławku. Pierwszą swoją kolekcję pokazał w październiku 2003 roku. Ubiera Grażynę Szapołowską, Michelle Rodriguez, Kayah, Ditę von Teese, Izabellę Scorupco, Paris Hilton, Małgorzatę Kożuchowską, Ilonę Felicjańską, Annę Muchę. W studiu Dzień Dobry TVN Dawid Woliński opowiedział o swojej nowej kolekcji, o według niego jest największym grzechem i jak wygląda jego szafa?

  Czego mężczyźni nie powinni mówić kobietom? O to polskie gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej m.in.: John Porter, Marcin Tyszka, Katarzyna Zielińska, Natalia i Paulina Przybysz?

  Jako pierwsza polska aktorka British National Student Theatre Company występowała na festiwalu Fringe w Edynburgu. Aleksandra Bieńkowska – polska wokalistka, aktorka, tłumaczka, lektorka i producent telewizyjny. W studiu Dzień Dobry TVN wykonała utwór „Afterglow”, do którego napisała słowa i muzykę we współpracy z Krzysztofem Herdzinem.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na imprezie promującej kalendarz „Dżentelmeni”. Co się działo i kogo tam spotkała? Zobacz także MacGyvera po latach! Jak śpiewa Piotr Adamczyk i kim jest nowy partner Weroniki Książkiewicz?

  To już czwarta płyta w dorobku artystycznym Aidy, artystka nagrała dla dzieci. Płyta to pełen zbiór humorystycznych piosenek i bajek. Gościnnie w projekcie udział wzięli: Małgorzata Socha, Tomasz Kot, Katarzyna Pakosińska, Marcin Bosak i Monika Pikuła.

  Założycielami Ogniska Twórczości Artystycznej z Milówki są Paweł i Łukasz Golcowie, którzy od 2003 roku prowadzą Fundację Braci Golec. Do Warszawy przyjechali wraz z dziećmi w związku z promocją albumu "Strój górali podhalańskich". Zapraszamy na ich koncert, ktory odbędzie się 13 grudnia o godz. 19.00 w Pałacu Prymasowskim.

  Maryla Rodowicz ucieszyła swoich fanów nową płytą „Buty 2”. Miała jednak przy niej mnóstwo pracy. Dlatego gwiazda polskiej muzyki postanowiła znaleźć sobie asystentkę. Została nią Anna Kartowicz. Czy ta twarz nie wydaje się Wam znajoma? Kim jest Anna i dlaczego Maryla Rodowicz spośród wielu chętnych do współpracy wybrała właśnie ją?

  Agnieszka Jastrzębska, która była na premierze książki Beaty Tadli "Niedziela bez Teleranka", podpytała przybyłych na tę premierę gości o to, jak wspominają stan wojenny? Przypominamy, że dziś mija 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Co powiedzieli jej: Jakub Porada, Katarzyna Klich, Włodzimierz Zientarski, Agnieszka Cegielska i Dorota Zawadzka? A jak ten dzień wspomina nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska?