Gwiazdy

  Gwiazdy

  Sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie "High School Musical". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, przy okazji premiery filmu "Sylwester w Nowym Jorku " rozmawiała z Zackiem Efronem.

  Izolowała się od ludzi, choć jej marzeniem było śpiewać dla milionów. Kiedyś śpiewał dla niej Frank Sinatra. Odcięła się od rodziny. Piątego grudnia 2011 roku zmarła w Lewinie Kłodzkim. Prokuratora wszczęła dochodzenie w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci piosenkarki. Niestety wnioski są przerażające. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy syna Violetty Villas Krzysztofa Gospodarka, synową Małgorzatę Gospodarek oraz Dorotę Pawlak, dziennikarkę programu "Uwaga".

  Na scenie Dzień Dobry TVN toruńska formacja Manchester zaprezentowała utwór "Lubię Twoje włosy” z płyty " Broń chemiczna". Muzykę skomponował Sławomir Załeński, tekst napisał Maciej Tacher.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska w Domu Rodzica przy Fundacji Spełnionych Marzeń rozmawiała z Szymonem Majewskim, który oprócz talentu do rozśmieszania innych ma także złote serce.

  Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła Joannie Krupie podczas całego, pracowitego dnia. Co robi modelka, że pomimo dwóch godzin snu wygląda tak kwitnąco?

  Uczynni? Skryci? Hałaśliwi? Jacy są Victoria i David Beckham? O tym, jakimi są sąsiadami opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Natalia Safran, Polka która mieszka w Hollywood obok Beckhamów. Kto jeszcze mieszka w jej sąsiedztwie?

  W dniu urodzin Maryli Rodowicz wokalistkę odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska z naręczem kwiatów, pysznym tortem i niespodzianką. Zobacz reakcję Maryli!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Marcina Prokopa, Roberta Burneikę, Bilguuna Ariunbaatara, Augistina Egurrolę, Radosława Majdana oraz Tede o to, jaką najbardziej niemęską rzecz mnożna znaleźć w ich domu. Zobacz, kto posiada pilnik do paznokci i bogaty zestaw kosmetyków.

  Na naszej scenie wyjątkowy gość - Adam Cohen. Adam jest kanadyjskim muzykiem piosenkarzem i autorem tekstów oraz synem legendarnego już barda Leonarda Cohena. Podobny do ojca?

  Co zdradził jeszcze Borys Szyc naszej reporterce? Czy nowy amant polskiej telewizji Krystian Wieczorek jest gotowy, by zostać nowym idolem? Agnieszka Jastrzębska "prześwietliła" przystojnego chirurga z serialu "Julia".

  Nowa płyta Violetty Villas, według zapewnień producentki płyty, ma się ukazać na rynku muzycznym 29 października. Jednak nikt oprócz samej producentki tej informacji nie potwierdza. Czy to oby nie tylko plotka?

  Tylko w Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć relację z jubileuszu Violetty Villas, który odbył się w Kielcach. Katarzyna Olubińska miała okazję porozmawiać z fanami, którym udało się zdobyć bilety na jubileusz Violetty Villas. Specjalnie dla Was przeprowadziła też wywiad z samą piosenkarką! A w naszym studiu Tomasz Raczek i Jerzy Gruza opowiedzieli nam o artystce.

  Nie żyje Violetta Villas. Miała 73 lata. Artystka zmarła w poniedziałek wieczorem w Lewinie Kłodzkim. Do jej największych przebojów należą m.in. "Do ciebie, mamo", "Nie ma miłości bez zazdrości", "Przyjdzie na to czas", "Szczęście" czy "Oczi cziornyje". Razem z Bogusławem Kaczyńskim i Tomaszem Raczkiem wspominaliśmy Violettę Villas w Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Jastrzębska podczas pokazu Izabeli Łapińskiej zapytała gwiazdy o ich najpiękniejsze prezenty mikołajkowe. Co zdradziły jej: Kasia Struss, Grażyna Błęcka-Kolska, Jolanta Fraszyńska i Justyna Steczkowska?

  Skromny człowiek z wielkim talentem. Były sprzedawca komórek, który podbił serca Brytyjczyków wygrywając „Britain’s Got Talent” 17 czerwca 2007. Przyjechał do Polski, żeby gościnnie wystąpić na gali „Zwykły bohater”. Na scenie Dzień dobry TVN wykonał utwór „Parla Piu Piano”. Jak Wam się podoba?

  Od zakończenia pierwszej polskiej edycji programu "Top model" minął już rok. Jak w tym czasie zmieniło się życie Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni pierwszej edycji programu? Czy udało się jej zrealizować marzenie o karierze modelki? Ile pokazów ma już na swoim koncie? Z kim współpracuje? Czy dotykają ją opinie jurorów programu na jej temat?

  Ewa Wojciechowska była na światowej prapremierze musicalu o Poli Negri w 3D, gdzie w rolę polki, która podbiła Hollywood wcieliła się Natasza Urbańska.

  Wczoraj w Warszawie w wieku 87 lat zmarł Adam Hanuszkiewicz, legenda polskiego teatru. To z jego inicjatywy powstał teatr telewizji. Przez wiele lat prowadził Teatr Narodowy. Wielu aktorów zawdzięcza mu swój sukces. Razem z reżyserem Jerzym Gruzą i aktorką Edytą Jungowską wspominamy mistrza Hanuszkiewicza.

  Od zawsze chciał zostać reżyserem. Nakręcił takie filmy jak: "Sin City" czy "Desperado". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Robertem Rodriguezem przy okazji premiery filmu "Mali agenci: Wyścig z czasem ". Ten wywiad możecie zobaczyć tylko na naszej stronie internetowej!

  Są niezwykle utalentowani, o czym mogliśmy się przekonać podczas ich występów w czwartej edycji programu „Mam Talent”. Choć nie wygrali nagrody głównej, z pewnością zrobią karierę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound’n Grace. Przekonajcie się, na co ich stać!

  Największą popularność przyniosła mu rola Froda w filmie "Władca Pierścieni". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Elijahem Woodem przy okazji premiery filmu "Tupot małych stóp 2 ", w którym aktor użycza swojego głosu. Czy aktor w dzieciństwie czuł się odmieńcem? Czy jest porywczy i cyniczny?

  Wiosną przyszłego roku będziemy mogli śledzić kolejne zmagania uczestników 2. edycji programu X Factor. A już teraz odbywają się precastingi. W naszym studiu gościliśmy gwiazdy pierwszej edycji programu: Michała Szpaka, Matsa Meguenni oraz Małgorzatę Szczepańską-Stankiewicz. Co robią pół roku po zakończeniu programu?

  Co robił na planie filmu z Wojciechem Mecwaldowskim? Czy wycofuje się z aktorstwa? Kim był, zanim nie został aktorem? W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Rusin nakłoniła Piotra Adamczyka do zwierzeń!

  Otylia Jędrzejczak od początku września mieszka i trenuje w Madrycie. Ma jasno określony cel – pokazać się z jak najlepszej strony na przyszłorocznej olimpiadzie w Londynie. Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła jej w Madrycie, a Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry TVN spotkała się z pływaczką na szczecińskim basenie. Zobaczcie, jest trenuje Otylia!

  Pokonał Danny’ego Greena i obronił pas mistrza świata junior wagi ciężkiej. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk jest jedynym obecnie polskim mistrzem świata w boksie zawodowym, ale też celebrytą tańczącym z gwiazdami, bywa bohaterem kolorowych pism, a na co dzień jest ojcem i mężem. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy go razem z żoną Małgorzatą. Skąd znalazł w sobie tyle sił na walkę? Co zmieniło się w nim po powrocie ze szpitala? Jak Małgosia poradziła sobie z medialnym szumem wokół próby samobójczej Krzysztofa?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z Jackiem Łaszczokiem, szerzej znanym jako Stachursky. Jak wokalista wspomina trasę koncertową po Ameryce, jakie jest Chicago, czy fanki są wobec niego napastliwe i dlaczego on i nasza reporterka kryją się w krzakach w Bielsku-Białej?

  Już ponad milion widzów obejrzało komedię romantyczną „Listy do M.”. Tym samym film stał się najbardziej gorącym przebojem tego zimnego sezonu. Dlaczego film zyskał miano najlepszej, polskiej produkcji od dziesięcioleci? W kawiarence TVN Cafe gościli sprawcy tego całego zakochania: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Wagner, Tomasz Karolak, Anna Matysiak oraz Jakub Jankiewicz.

  Jolanta Krupa jest bardzo dumna ze swoich córek, Marty i Joanny. Wychowała je na silne i wrażliwe kobiety. W Krakowie, reporterowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu Joanna opowiedziała o planowanym ślubie i o wymarzonej sukience, Marta o swojej nowej płycie, a Jolanta o ślubie.... w Kościele Mariackim? Jak to się stało, że Joanna dostała rolę u boku Adriena Brody’ego i Lindsay Lohan?