Joanna Opozda jest w ciąży? Aktorka skomentowała doniesienia medialne

Joanna Opozda, Antoni Królikowski

Joanna Opozda przerwała milczenie i zabierała głos w sprawie domniemanej ciąży, która miała być przyczyną ślubu z Antkiem Królikowskim. Postanowiliśmy skontaktować się z gwiazdą i sprawdzić u źródła, ile jest prawdy w doniesieniach portali plotkarskich.

Joanna Opozda jest w ciąży?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na początku sierpnia 2021 roku w jednym z warszawskich kościołów. Niespodziewane zejście się pary oraz błyskawiczna organizacja ślubu wzbudziły konsternację wśród fanów aktorki. Natychmiast pojawiły się przypuszczenia, że decyzja o szybkim ślubie była spowodowana ciążą aktorki.
W dniu ślubu Joanna Opozda wystąpiła w dwóch efektownych kreacjach, które podkreśliły jej piękną figurę. Suknia, w której pojawiła się w kościele miała bardzo głęboki, sięgający niemalże do pasa, dekolt. Mimo że wcześniej na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie w kostiumie kąpielowym, na którym Joanna zaprezentowała swoją doskonałą sylwetkę, w dniu ślubu wielu fanów zaczęło dopatrywać się ciążowego brzuszka ukrytego pod tiulową częścią sukni.
Młoda para musiała zmierzyć się również z lawiną nieprzychylnych komentarzy wieszczących ich rychłe rozstanie. Tydzień po ślubie aktorka utarła nosa hejterom, publikując piękne zdjęcie z wesela, opatrzone wymownym wpisem.
- Wytrzymaliśmy już tydzień - napisała gwiazda. - Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków - dodała zaczepnie.

Joanna Opozda komentuje doniesienia o ciąży

Aktorka kilkukrotnie podkreślała, że za decyzją o ślubie stoją wyłącznie łączące ją z Antkiem uczucia. To jednak nie powstrzymało portali plotkarskich, które prześcigają się w doniesieniach o błogosławionym stanie aktorki. Ostatecznie głos zabrała sama gwiazda, dementując plotki, jakoby z organizacją ślubu związek miała domniemana ciąża.
Na Instastory aktorki pojawiła się obszerna relacja, w której gwiazda wyjaśniła, że ślub był planowany już od marca.
- Bzdura!!! Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od 6 miesięcy. Antek, dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży - napisała Joanna Opozda. - Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się go kocha - dodała.
Aktorka nie zaprzeczyła jednak, że w przyszłości planuje powiększenie rodziny. - Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekane. Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą - zaznaczyła. - Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia. Buziaki - podsumowała.
Postanowiliśmy skontaktować się z aktorką i poprosić o komentarz. Jej odpowiedź była niezwykle lakoniczna.
- Wszystko, co miałam do powiedzenia na ten temat, powiedziałam - skwitowała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.
Zobacz wideo: Co nowego w show biznesie?
Zobacz także:
Autor: Adam Barabasz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości