Antoni Królikowski

  Antoni Królikowski

  W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

  Piotr Królikowski, syn aktora Rafała Królikowskiego został modelem. W show-biznesie stawia swoje pierwsze kroki. Czy jego kuzyn Antoni Królikowski daje mu jakieś rady? Co o nim mówi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Legalna Kultura jest najbardziej rozpoznawalna dzięki kampanii "W czerni kina". Akcję wspierają Anna Dereszowska i Michał Urbaniak. Aktorkę i muzyka jazzowego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o jej szczegółach. Co dokładnie robią, aby przekonać ludzi do korzystania z legalnych źródeł?

  Wiele dzieci chciałoby mieć psa. Rodzice, chcąc spełnić to marzenie, kupują zwierzaki w prezencie świątecznym. Taki podarunek to jednak zły pomysł. Dlaczego? Jak dużo psów trafia do schronisk po Bożym Narodzeniu? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Julitą Famulską z Pogotowia dla zwierząt oraz aktorami: Julią Wieniawą i Antonim Królikowskim. Ci ostatni przyszli do naszego studia z Klasykiem.

  "To nie są standardowe psy" powiedział o adoptowanych pupilach Rafał Królikowski. On, Jolanta Fraszyńska i Antoni Królikowski zostali ambasadorami akcji "Wielcy Małym" promującej MĄDRĄ adopcję bezdomnych psów. Ich zaangażowanie w inicjatywę nie jest przypadkowe - sami wzięli psa ze schroniska. Czy opieka nad psem po przejściach jest trudna? Co trzeba wiedzieć zanim zdecydujemy się na adopcję?