Antoni Królikowski

  Antoni Królikowski obecnie jest zakochany w Izabeli, która stroni od błysku fleszy i czerwonych dywanów. Aktor wierzy, że właśnie z tą kobietą u boku może przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu.

  Aktorka pozuje w kreacji, która podkreśla jej sylwetkę.

  Czy ślub był jego marzeniem?

  Jakiś czas temu aktor ogłosił, że musi zniknąć z show-biznesu i mediów społecznościowych.

  Joanna Opozda przedstawiła fanom członków swojej rodziny. Dotychczas nie umieszczała w sieci zdjęć babci, a bardzo rzadko mamy. Kadr przedstawiający kilka pokoleń Opozdów to nie lada gratka dla wielbicieli aktorki.

  Joanna Opozda nie ukrywa, że poprzednie miesiące były dla niej bardzo trudne. Teraz aktorka chce wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie psychiczne. Gwiazda zdecydowała się na terapię, podczas której przepracowuje m.in. swoje dzieciństwo.

  Joanna Opozda w lutym po raz pierwszy została mamą. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak zmieniło ją macierzyństwo. Nie spodziewała się, że poczuje coś tak wyjątkowego.

  Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

  Joanna Opozda pokazała zdjęcie z małym Vincentem. Uroczy obrazek ze wspólnego wyjścia niesie się po sieci, wzbudzając zachwyt fanów. Przy okazji aktorka żartobliwie odniosła się do wypadania włosów po ciąży. O co naprawdę chodzi?

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka z wieloletnim stażem, a prywatnie mama pięciorga. Prężnie prowadzi media społecznościowe, gdzie pokazuje swoje codziennie życie - czasami zaskakuje fanów fotografiami sprzed lat. Tak było i tym razem. Małgosia pochwaliła się zdjęciem sprzed 37 lat.

  Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi obserwatorami najnowszym zdjęciem Vincenta. Choć aktorka ma za sobą wyjątkowo trudny czas, to nie zapomniała o świątecznych życzeniach dla swoich fanów. W komentarzach zawrzało od wyrazów zachwytu.

  "Paraliż na lewej stronie twarzy".

  Antek Królikowski postanowił zagrać wszystkim na nosie. Pogłoski na temat życia osobistego skomentował wymownym zdjęciem z planu filmowego. Fani są zdezorientowani.

  Aktor pokazał zdjęcie z synkiem.

  "Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie"

  Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Szczęśliwą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. Dumni rodzice nie kryli wzruszenia.

  "Piękna w każdym wydaniu".

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski lada moment powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice niedawno zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. Wybór jednak nie wszystkim przypadł do gustu.

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, a wraz z nimi - zapatrzeni w parę fani. Nie dziwi więc, że najnowszy post aktorki, dotyczący imienia pociechy, wzbudził ogromne emocje wśród jej obserwujących.

  Dalekie podróże i wspólna praca nad ciekawymi projektami to doskonałe fundamenty do budowania przyjaźni. Przekonali się o tym Antoni Królikowski i Piotr Liroy-Marzec, którzy wzięli udział w nowym programie TVN. Artyści wybrali się w pełen przygód rejs, podczas którego musieli stawić czoła licznym wyzwaniom. W Dzień Dobry TVN o tej niezwykłej wyprawie opowiedział Mateusz Hładki.

  Joanna Opozda jest teraz w zaawansowanej ciąży, dlatego zwraca dużą uwagę na swoje zdrowie i stara się unikać stresu. Niestety, w tak wyjątkowym momencie w jej życiu, padła ofiarą hejtu. Pewna osoba źle życzyła jej oraz jej nienarodzonemu dziecku. Gwiazda dołożyła wszelkich starań, by udowodnić, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

  "Niektórzy odchodzą zbyt szybko"

  W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

  Mówi się, że na wielkie wyjścia to mężczyźni szykują się dłużej od pań. Jak to jest z kolei u gwiazd? Tego postanowiła dowiedzieć się Sandra Hajduk, pytając o to osoby, które pojawiły się na pokazie mody Rodrigo de la Graza.

  "Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze, musimy mu zapewnić spokój".

  Antoni Królikowski i Joanna Opozda niedawno wzięli ślub. Uczucie młodego małżeństwa wciąż rośnie, a aktor niejednokrotnie chwali się swoją żoną na Instagramie. Najnowsze zdjęcie, które udostępnił na profilu, przedstawia Asię, która wydaje się być zdenerwowana. Co się wydarzyło?

  W życiu Antka Królikowskiego ostatnio sporo się dzieje. Na początku sierpnia aktor wziął ślub z Joanną Opozdą, a swoim szczęściem podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz opublikował w sieci informację o czekających na niego nowych wyzwaniach zawodowych. Uwagę internautów przykuł jednak pewien szczegół.

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już mężem i żoną. Ich ślubem żyła cała Polska. Niestety podczas uroczystości, oprócz rodziny i przyjaciół, pojawili się także nieproszeni goście. Mowa o paparazzi, którzy uprzykrzali zakochanym ich wyjątkowy dzień.

  Joanna Opozda przerwała milczenie i zabierała głos w sprawie domniemanej ciąży, która miała być przyczyną ślubu z Antkiem Królikowskim. Postanowiliśmy skontaktować się z gwiazdą i sprawdzić u źródła, ile jest prawdy w doniesieniach portali plotkarskich.

  Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był nie tylko towarzyskim wydarzeniem sezonu, ale też sporym zaskoczeniem dla fanów aktorskiej pary. Siedem dni po ceremonii gwiazda udostępniła kolejne zdjęcie z uroczystości.