Joanna Opozda

  Gwiazda wyróżniła cechy wyglądu, które odziedziczyła po niej jej ukochana pociecha.

  Rozpad małżeństwa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ciągle jest żywym tematem w mediach. Aktorska para za pomocą social mediów, co jakiś czas komentuje sprawę, dolewając oliwy do ognia. Mama Vincenta przypomniała niedawno fanom swoje zdjęcie sprzed 2 lat - jej fani w komentarzach są bezlitośni dla jej już wkrótce byłego męża.

  Joanna Opozda przedstawiła fanom członków swojej rodziny. Dotychczas nie umieszczała w sieci zdjęć babci, a bardzo rzadko mamy. Kadr przedstawiający kilka pokoleń Opozdów to nie lada gratka dla wielbicieli aktorki.

  Joanna Opozda nie ukrywa, że poprzednie miesiące były dla niej bardzo trudne. Teraz aktorka chce wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie psychiczne. Gwiazda zdecydowała się na terapię, podczas której przepracowuje m.in. swoje dzieciństwo.

  Joanna Opozda w lutym po raz pierwszy została mamą. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak zmieniło ją macierzyństwo. Nie spodziewała się, że poczuje coś tak wyjątkowego.

  Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

  Aktorka zwróciła się do niego w mediach społecznościowych.

  Które gwiazdy niedawno przywitały na świecie swoje dziecko?

  Joanna Opozda pokazała zdjęcie z małym Vincentem. Uroczy obrazek ze wspólnego wyjścia niesie się po sieci, wzbudzając zachwyt fanów. Przy okazji aktorka żartobliwie odniosła się do wypadania włosów po ciąży. O co naprawdę chodzi?

  "Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę"

  Z nami gala zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie. W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd: znane aktorki i aktorzy, światowe reżyserki i reżyserzy, znakomite producentki i producenci. Kto zadał szyku na czerwonym dywanie?

  - Mamy ogromny kryzys męskości - ocenia dziennikarka.

  Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi obserwatorami najnowszym zdjęciem Vincenta. Choć aktorka ma za sobą wyjątkowo trudny czas, to nie zapomniała o świątecznych życzeniach dla swoich fanów. W komentarzach zawrzało od wyrazów zachwytu.

  Joanna Opozda w ostatnim czasie boryka się z wieloma problemami. Teraz poinformowała w mediach społecznościowych, że jej nowo narodzony synek jest poważnie chory. Najbliższe dni musi spędzić w szpitalu.

  Joanna Opozda dała fanom do zrozumienia, że pierwsze tygodnie macierzyństwa dały jej w kość. Aktorka nie kryje zmęczenia nie tylko opieką nad maluchem, ale także medialnymi aferami.

  Joanna Opozda kilka dni temu została po raz pierwszy mamą. Teraz aktorka w mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie ze swoją pociechą. Opis zamieszczony pod fotografią zasmucił wielu internautów.

  Aktor pokazał zdjęcie z synkiem.

  "Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie"

  Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Szczęśliwą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. Dumni rodzice nie kryli wzruszenia.

  "Piękna w każdym wydaniu".

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski lada moment powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice niedawno zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej pociechy. Wybór jednak nie wszystkim przypadł do gustu.

  Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, a wraz z nimi - zapatrzeni w parę fani. Nie dziwi więc, że najnowszy post aktorki, dotyczący imienia pociechy, wzbudził ogromne emocje wśród jej obserwujących.

  Joanna Opozda ma przed sobą nie lada wyzwanie. Aktorka pierwszy raz zaprosiła swoich bliskich na wigilię. Świeżo upieczona żona nie marnuje czasu i dokumentuje w sieci kolejne etapy przygotowań. Piesek gwiazdy skradł show.

  Joanna Opozda jest teraz w zaawansowanej ciąży, dlatego zwraca dużą uwagę na swoje zdrowie i stara się unikać stresu. Niestety, w tak wyjątkowym momencie w jej życiu, padła ofiarą hejtu. Pewna osoba źle życzyła jej oraz jej nienarodzonemu dziecku. Gwiazda dołożyła wszelkich starań, by udowodnić, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

  Joanna Opozda zdecydowała się na odważny krok, którym żyją dziś nie tylko jej obserwujący, ale i pozostałe gwiazdy, mierzące się na co dzień z hejtem.

  Joanna Opozda opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której pozuje w naturalnej odsłonie. Pod postem od razu posypały się liczne komplementy, a fanki piszą wprost, że aktorka promienieje w ciąży. "Dużo zdrowia" - życzą.

  W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego było wiele zmian. Kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją partnerką Joanną Opozdą, a niedawno do mediów trafiła informacja, że małżonkowie spodziewają się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską aktor odniósł się do tych informacji, a przy okazji zdradził, dlaczego zaproszeni na ślub przyjaciele – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - pomylili kościoły. 

  "Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze, musimy mu zapewnić spokój".

  Antoni Królikowski i Joanna Opozda niedawno wzięli ślub. Uczucie młodego małżeństwa wciąż rośnie, a aktor niejednokrotnie chwali się swoją żoną na Instagramie. Najnowsze zdjęcie, które udostępnił na profilu, przedstawia Asię, która wydaje się być zdenerwowana. Co się wydarzyło?

  Joanna Opozda jakiś czas temu przeszła operację. Aktorka zdecydowała się na laserową korekcję wzroku, by wyeliminować krótkowzroczność i spory astygmatyzm. Teraz okazało się, że jej wada powróciła. Podzieliła się z fanami informacją na Instagramie.