Paulina Krupińska-Karpiel zadała fanom zagadkę: "Kto wie, gdzie jest to miejsce?"

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała na swoim Instagramie niezwykłą, a może i nieziemską fotografię. I zapytała fanów, czy wiedzą, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Czy udało im się odgadnąć?

Życie Pauliny Krupińskiej-Karpiel na Podhalu

Paulina Krupińska-Karpiel to kobieta-orkiestra, która dzielnie łączy życie zawodowe z prywatnym. Widzów Dzień Dobry TVN z uśmiechem wita na ustach, po czym zmyka na Podhale, gdzie wraz z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką wychowują dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja.
To właśnie Podhale jest oazą naszej prowadzącej. Odpoczywa tam od zgiełku miasta i cieszy się rodzinną sielanką. Paulina Krupińska-Karpiel niejednokrotnie powtarzała w wywiadach, że chce stworzyć dom, do którego wszyscy będą chcieli wracać.

Paulina Krupińska-Karpiel zamieściła zdjęcie krzyża

Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że nasza prowadząca właśnie powróciła na Podhale, gdzie spędza aktywnie czas. Na InstaStory zamieściła bowiem relację z joggingu. Natomiast podczas obcowania z naturą nie zapomniała o swoich fanach. Paulina przygotowała im niespodziankę. Opublikowała fotografię z gór, gdzie na pierwszym planie widnieje krzyż.

Kto wie gdzie jest to miejsce?

- zapytała.
Okazało się, że internauci szybko odgadli zagadkę, bo część z nich ostatnio wędrowała tamtędy. "Krzyż Pola na zielonym szlaku do schroniska Ornak", "Krzyż Wincentego Pola w Dolinie Kościeliskiej", "Mam identyczne zdjęcie", 'Wędrowałam wczoraj", "Byłam tam z rodzinką" - czytamy.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Paulina Krupińska wspomina wakacje poza granicami Polski. „Rzeczywistość na miejscu okazała się porażająco zła”
Autor: Dominika Czerniszewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości