Gwiazdy

  Gwiazdy

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z jednym z największych tenorów wszech czasów Jose Carrerasem. Jak to się stało, że 6- letni chłopiec nie chciał grać w piłkę tylko wolał śpiewać? Kto zainspirował go do śpiewania, czy ma przyjaciół w Polsce i czy nadal chce w Warszawie kupić ekskluzywny apartament?

  Czesław Mozil oprowadził ekipę Dzień Dobry TVN po swoich ulubionych miejscach w Kopenhadze. Zobacz akademik muzyka oraz jego ulubioną kebabownię! Jakiego kebaba lubi najbardziej?

  360 godzin nagrań, udział 110 artystów, 19 utworów na 2 płytach CD - oto efekt prac Piotra Rubika. Dwupłytowy album zatytułowany „Opisanie świata” pojawi się na niebawem na rynku muzycznym. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Piotra Rubika, jak wyglądały prace nad nowym albumem?

  Natalia Safran, Polka mieszkająca w USA, wydała płytę dzięki internautom. To oni złożyli się na jej debiutancki album "High Noon" . W ciągu kilku miesięcy Natalia zebrała 50 tysięcy dolarów potrzebnych do wydania płyty. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Hey You". A Wy, wsparlibyście Natalię?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska miała okazję zwiedzić dom Mieczysława Hryniewicza i jego żony Ewy Strebejko. Małżonkowie pokazali nam swoją sypialnię, kuchnię, bibliotekę pracownię , psa i... piec kaflowy! A na powitanie upiekli pachnący chleb! Zobacz koniecznie, jak mieszkają Państwo Hryniewiczowie.

  Niedługo premiera nowej płyty formacji AudioFeels. Dwupłytowe wydanie będzie zawierało covery oraz autorskie utwory zespołu. W studiu Dzień Dobry TVN AudioFeels wykonali utwór „You came close”, a fani zespołu mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami w kawiarence TVN Cafe.

  Tak, ale tylko w filmie! Aktorkę zobaczymy już wkrótce w komedii romantycznej „Listy do M”. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów oraz na pytania... Kingi Rusin.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Golden Life. Jak oceniacie ich występ? Czy podoba się Wam piosenka "Długo"?

  Paweł Małaszyński będzie lekarzem Maksem w nowym serialu medycznym "Szpital Alicji", który widzowie zobaczą wiosną przyszłego roku. Jakim lekarzem jest Maks? Czy Paweł Małaszyński ma problem z zapamiętaniem trudnych medycznych nazw? Czy zatrudniłby dziennikarkę Kingę Burzyńską w charakterze pielęgniarki?

  Agnieszka Jastrzębska była na trzecich urodzinach męskiego magazynu "Male Man". Zapytała przewrotnie gwiazdy, które tam przybyły, czego mężczyźni nie znoszą w damskiej garderobie? Jakie gwiazdy pojawiły się na imprezie Anji Rubik?

  Marcin Tyszka opowiedział reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoim pierwszym spotkaniu z Cindy Crawford, a Robert Kozyra o nowym filmie o Lechu Wałęsie. Dlaczego juror "Mam talent" zdecydował się wziąć udział w tym projekcie?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie nowego teledysku Anny Dereszowskiej. Anna uwodniła tym samym, że jest nie tylko zdolną aktorką, ale także bardzo utalentowaną wokalistką. Kim inspirowany jest teledysk i jakimi strojami wabi Anna Dereszowska?

  Shachar Gilad to multiinstrumentalista, autor piosenek i wokalista. Jest także liderem pop-rockowego zespołu. Występuje w najbardziej renomowanych klubach Nowego Jorku. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór „Fall”.

  Robert Burneika swoją karierę rozpoczął w Internecie. Jego filmiki dotyczące treningów i diety, zamieszczane w sieci, osiągały rekordy popularności. Rosnącą sławę Roberta zauważyła telewizja TVN Turbo. I tak powstał program "Nie ma lipy". Jakie marzenia ma Hardcorowy Koksu i ile czasu poświecą na ćwiczenia?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Gordon Haskell. legendarny muzyk przyjechał do Polski na dwa koncerty: 3 listopada w Warszawie i 4 listopada w Zabrzu. Trasa koncertowa związana jest z wydaniem nowego albumu „One Day Soon”. Jak oceniacie jego występ?

  Czego możemy się spodziewać po debiutanckiej płycie Gienka Loski? Czy pierwsza płyta Mariny osiągnie sukces? Najświeższe doniesienia z życia gwiazd oraz celebrytów, dziś w Dzień Dobry TVN przedstawiła Ewa Wojciechowska.

  Od kilku dni drzwi warszawskiego Teatru Bajka są szczelnie zamknięte, a na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły afery związanej z jego działalnością. Znane nazwiska polskiej sceny teatralnej filmowej postanowiły przerwać milczenie i zawalczyć o swoje prawa.

  Podjęła decyzję o odejściu z „Top Model”, bo nie chciała wziąć udziału w nagiej sesji. Choć pewnie wielu sądziło, że jej przygoda ze światem mody na tym się zakończy, stało się inaczej...

  Na Fashion Week w Łodzi szukaliśmy ofiar mody i wspólnie z gwiazdami zastanawialiśmy się co to naprawdę znaczy "być ofiarą mody".

  Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki był w Łodzi i spotkał tam Goka Wana, kultowego, brytyjskiego stylistę. Jak Gok „uczył się” kobiet, czy zdarzyło mu się, że ktokolwiek odrzucił jego porady i ile naprawdę ubrań potrzebuje kobieta? Dowiesz się także, czy Marcin Sawicki wyznał Gokowi miłość ?

  Rywalizacja o kryształową kulę XIII edycji „Tańca z Gwiazdami” nabiera prawdziwych rumieńców. Za nami dziewiąty odcinek programu. Szansę na najwyższe trofeum straciła kolejna para. Na parkiecie pozostało już tylko 5 duetów.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dodę z jej nowym wybrankiem Błażejem. Kim jest Błażej i czy naprawę znalazła go w środku ciemnego lasu ?” Młoda para” opowiedziała także o nowym teledysku do utworu ” XXX”. Kogo Doda chciała tam chędożyć? Czy Błażej jest pantoflarzem?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Bujakiewicz. Opowiedziała o swojej nowej roli w komedii romantycznej "Listy do M.", o spartańskich warunkach, w jakich grała oraz o córeczce Aleksandrze. Jaką mamą jest aktorka?

  Z partnerką Janją świetnie radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami". Jest popularnym prezentem telewizyjnym i reporterem. O kim mowa? O Bilguunie Ariunbataarze, czyli Bilu z U1 Bator TV. Prosto z Mongolii przybył na nasz czat do kawiarenki TVN Cafe . Kogo z jury lubi najbardziej, a kto to go przeraża i jak ma na imię jego owca?

  Aleksandra Kurzak zadebiutowała na scenie operowej w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Dziś jest międzynarodowej sławy diwą operową. Co by się stało się z jej głosem, gdyby nie śpiewała zaledwie dwa tygodnie? Dlaczego jej mama straciła głos? Czy gwiazda opery chce założyć rodzinę?

  Do studia Dzień Dobry TVN przybyła jako osoba pełnoletnia wraz z prestiżową nagrodą MTV EMA 2011. Ewa Farna wyjaśniła, czym jest farnokracja i kim są farnoholicy. Zdradziła także, jak czuje się w swoim ciele, czy zdała prawo jazdy i kiedy wyda następną płytę?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik spotkała się z Justyną Kowalczyk podczas jej krótkiej wizyty w Polsce. Czy mistrzyni olimpijska ma czas na życie prywatne i ile dziennie trenuje? Ile inkasuje za zwycięstwo oraz co ostatnio zrobiła szalonego? Justyna zdradziła także, co naprawdę sądzi o swojej rywalce Marit Bjørgen? Jaka na co dzień jest Marit?

  Tylko w Dzień Dobry TVN Zbigniew Boniek pokazał nam swoje życie w Rzymie. Zobacz, co jest największą pasją piłkarza, czym przekupuje swoje konie i jak ucztuje we włoskiej restauracji swojego zięcia?

  Już w najbliższy czwartek 3 listopada zostanie wyemitowany 1500. odcinek serialu „Na Wspólnej”. Na antenie jest ponad 8 lat, a widzów wciąż przybywa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Korcz, Joannę Jabłczyńską oraz Roberta Kudelskiego. Grają w „Na Wspólnej” od samego początku. Jak zmienili się ich bohaterowie i oni sami?