"40 kontra 20". Robert Kochanek zorganizował lekcję tańca. Panie były zachwycone

40 kontra 20 odcinek 30. - rozterki
W 30. odcinku programu "40 kontra 20" Robert Kochanek będzie pokazywał swoje największe atuty - zaprosi dziewczęta na lekcję tańca. Czy wszystkim spodobało się to w równym stopniu? Której z uczestniczek Robert zaimponował najbardziej?

"40 kontra 20" odcinek 30. Lekcja tańca Roberta Kochanka

Robert Kochanek wie, co jest jego mocną stroną. Oczywiście chodzi o taniec - bohater programu "40 kontra 20" od lat jest zawodowym tancerzem i choreografem. Postanowił więc zaprezentować swoje umiejętności i zorganizował lekcję tańca dla mieszkanek willi.

- Ma możliwość zaprezentowania się ze strony, z której jest najbardziej atrakcyjny - zauważyła Iza. - Trening super. Zaraził nas dobrą energią - oceniła z kolei Agata. Szybkie ruchy i prężące się ciało Kochanka na wszystkich uczestniczkach zrobiły duże wrażenie. - Jakby był przewidziany czas w naszym grafiku, np. godzina dziennie na tańce, to ja będę 15 minut wcześniej i 15 minut później będę wychodzić - zadeklarowała zachwycona Linda.

"40 kontra 20" odcinek 30. Co się wydarzy?

Uczestniczki "40 kontra 20" zaczną przekazywać sobie coraz więcej cennych informacji, które będą mogły zmienić bieg gry. Jedne zrobią to z poczucia taktu i solidarności kobiecej, inne z chęci zdobycia czyjegoś zaufania. Relacje między Pati a Bartkiem uległy pogorszeniu. Czy to tylko chwile? Czy któraś z pań maczała w tym palce?

Czy strategia, którą obrała każda z uczestniczek pomoże im zdobyć serce wybranka? Odpowiedzią na to pytanie będzie zbliżające się przegrupowanie.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Bartek i Pati mają kryzys?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości