Influencerka odnaleziona po wypadku na skuterze. Zwiedziła pół świata, a dziś walczy o życie w szpitalu na Bali

GettyImages-1251095676.jpg
GettyImages-1251095676.jpg
Kalifornijska blogerka, Kaitlyn McCaffery, zapadła w śpiączkę po wypadku na skuterze na Bali. Została znaleziona nieprzytomna na jednej z indonezyjskich wysp. Dziewczyna wciąż pozostaje w śpiączce w balijskim szpitalu.

Kaitlyn McCaffery - kim jest?

Ukończyła studia biznesowe na Cal State Fullerton i odwiedziła więcej niż 50 krajów na całym świecie. Influencerka postanowiła spędzić dwa miesiące na egzotycznym Bali. Na swoim Instagramie publikowała wiele zdjęć z wyjazdu. Jednym z licznych wpisów był ten: "Najprościej mówiąc, zakochałam się w Bali. Pokochałam ludzi, jedzenie, kulturę, skutery, przyjaźnie. Wszystko, co to miejsce ma do zaoferowania. Mam nadzieję, że niedługo wrócę do Uluwatu!"

Kaitlyn McCaffery - wypadek

Kaitlyn na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcie siedząc na skuterze. To popularny środek transportu na Bali i turystyczna atrakcja dla przyjezdnych. Według New York Post, dziewczyna została odnaleziona nieprzytomna na poboczu jednej z balijskich dróg. - Dwóch mężczyzn znalazło ją samą, krwawiącą i nieprzytomną. Bez ich pomocy z pewnością by umarła.

Zdiagnozowano u niej poważny uraz mózgu wraz z innymi równie poważnymi uszkodzeniami ciała. Rodzina zabrała głos w sprawie szpitala, w którym przebywa Kaitlyn. - To było wyzwanie komunikacyjne by dogadać się z pracownikami szpitala ze względu na bariery językowe. Kaitlyn obecnie walczy o życie!

Bliscy dziewczyny nie otrzymali pozwolenia od balijskiego rządu na odwiedziny ze względu na restrykcje spowodowane przez pandemię COVID-19. Według New York Post robią wszystko, by jak najszybciej pojawić się w szpitalu w Denpasar. Potwierdzili, że Kaitlyn była ubezpieczona w biurze podróży, lecz firma odmówiła opłacenia jej powrotu do Kalifornii. Koszt takiej podróży pod opieką lekarza z wyznaczonym miejscem na szpitalne łóżko z aparaturą wynosi około 250 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Wiozła skuterem trzyletniego chłopca, zderzyła się z samochodem. Dziecko z największymi obrażeniami

TVN 24/ x-news

Autor: Karolina Kubicka

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla