nieszczęśliwy wypadek

  Zakochani zignorowali ostrzeżenia pogodowe.

  W Connecticut doszło do przerażającego zdarzenia. 8-latek z premedytacją podpalił młodszego kolegę. Chłopiec ma oparzenia na twarzy oraz nogach, a najbliższe miesiące musi spędzić w szpitalu. Blizny zostaną mu na całe życie.

  22-letni pracownik wesołego miasteczka zranił nastoletniego chłopca w stopę. Mężczyzna tłumaczył, że to nieszczęśliwy wypadek i chciał jedynie przestraszyć jedenastolatka. Policja nie uwierzyła w jego tłumaczenia i postawiła mu zarzut nieumyślnego spowodowania obrażeń.

  4-letni Oscar Beddard podczas kąpieli bawił się pianką w sprayu, która "eksplodowała". Chłopiec doznał oparzeń na twarzy i ciele. Rodzice ostrzegają przed kupnem produktu i domagają się odszkodowania.

  Śmierć 14-letniego Ernesta, który zginął ratując porażonych prądem żeglarzy wstrząsnęła całą Polską. W rodzinnym Piszu chłopiec uchodzi za bohatera. Jego najbliżsi i przyjaciele opowiedzieli przed kamerą Dzień Dobry Wakacje, jak zapamiętają odważnego 14-latka.

  Magda Gessler od kilku dni przebywa na romantycznych wakacjach ze swoim mężem, Waldemarem Kozerawskim. Zakochani spędzają czas w urokliwych zakątkach Ameryki Południowej. Jednak nie każdy dzień przynosi im tam piękne doświadczenia. Restauratorka w mediach społecznościowych wyjawiła, że przeżyli groźną przygodę. Co się wydarzyło?

  Shamaya Lynn, 21-letnia mieszkanka Florydy zginęła podczas służbowego spotkania na Zoomie. Kobieta została postrzelona w głowę. Pocisk - najprawdopodobniej - przypadkowo wystrzeliło jej własne dziecko.

  - Takie wypadki pamięta się do końca życia – mówią strażacy, którzy jako pierwsi dojechali na miejsce koszmarnego wypadku pod Stalową Wolą. Młode małżeństwo zginęło na oczach swojego 2,5-letniego synka, który ocalał. Według najnowszych ekspertyz, podejrzany o spowodowanie czołowego zderzenia miał aż 2,89 promila alkoholu we krwi.

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na rzece Pisie w Piszu. Żaglówka z sześcioosobową załogą zahaczyła o linię wysokiego napięcia. Dwóch mężczyzn wpadło do wody. Na ratunek poszkodowanym bez wahania ruszył 14-letni chłopiec, który widział zajście z brzegu. Nastolatek zginął, ratując innych. Okoliczności wypadku bada prokuratura.

  Podczas spaceru po miejskim parku matkę z kilkumiesięcznym dzieckiem na rękach zaatakowała sroka. Przestraszona kobieta runęła wraz z niemowlęciem na ziemię. Maluch z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

  Kalifornijska blogerka, Kaitlyn McCaffery, zapadła w śpiączkę po wypadku na skuterze na Bali. Została znaleziona nieprzytomna na jednej z indonezyjskich wysp. Dziewczyna wciąż pozostaje w śpiączce w balijskim szpitalu.

  Pani Marzena jest pewna, że prawidłowo wykonała manewr skrętu w lewo, podczas którego zderzyła się z pijanym motocyklistą. Prokuratura chce jednak, by to ona w całości odpowiedziała za wypadek. - Oczywiście, nie powinno być na drodze kierowcy bez uprawnień, pod wpływem alkoholu, ale to nie ma w tej sprawie znaczenia – stwierdza prokurator. Sprawę przybliżyli reporterzy programu "Uwaga! TVN".

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Motławie w Gdańsku. Statek wycieczkowy zderzył się z pogłębiarką. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku kolizji ucierpiało siedem osób. Wiadomo również, że członkowie jednej z załóg byli pod wpływem alkoholu.

  To najgorszy z możliwych scenariuszy na wesołym miasteczku, gdy zawodzi maszyna i ludzie zdani są na łaskę losu. Do przejmującej sytuacji doszło w stanie Michigan podczas festynu zorganizowanego z okazji Narodowego Festiwalu Wiśni. Reakcja ludzi chwyta za serce. Uratowali życie kilkunastu osobom.

  Nagranie ze zdarzenia na jednym z przejazdów kolejowych w miejscowości Bertrange w Luksemburgu wywołuje lęk. Od tragedii kobietę dzieliły zaledwie sekundy. Wszyscy po dwóch stronach szlabanów obserwowali w napięciu, co się wydarzy.

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Radomno. 5-letni chłopiec został przygnieciony butlą. Życia dziecka niestety nie udało się uratować. Policja bada okoliczności tego wypadku.

  Wystarczyła chwila, by stary, betonowy nagrobek runął wprost na pięcioletnią Marysię. Dziewczynka trafiła do szpitala w stanie krytycznym, była operowana. Sprawę bada prokuratura. Tematem zainteresowali się też reporterzy programu "Uwaga! TVN".

  Od tragicznej śmierci księżnej Diany minęły niemal 24 lata. Mimo upływu czasu do tej pory nie udało się ustalić, co tak naprawdę się stało. Nie brakuje głosów, że wypadek, w którym zginęła Królowa Ludzkich Serc, był tak naprawdę zamachem. Do sprawy - pierwszy raz - odniósł się MonSef Dahman, chirurg, który próbował ratować księżną.

  Lekarze potwierdzili, że dziesiątki osób zostało rannych podczas zgromadzenia religijnego Lag B'Omer na północnej górze Meron, gdzie dziesiątki tysięcy ultraortodoksyjnych Żydów zebrały się przy grobie mędrca z II wieku na coroczne obchody, w tym całonocną modlitwę i taniec.

  W Krośnie Odrzańskim w województwie lubuskim doszło do tragedii. 39-letni mężczyzna zginął na oczach dzieci przed swoim domem. Został śmiertelnie potrącony.

  Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw jednego ze szczecińskich przedszkoli. Poszkodowanymi są dwie dziewczynki, które bawiły się skakanką. U jednej z nich doszło do zatrzymania krążenia. Siedmiolatki zostały przewiezione do szpitala.

  Do nieszczęśliwego wypadku doszło domu dziecka w Nagłowicach w województwie świętokrzyskim. Trzyletni chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze. Przeżył, jednak został przewieziony do szpitala z urazem nogi.

  Do tragicznego wydarzenia doszło w domu jednorodzinnym w Lęborku. Miejscowa policja znalazła w wannie ciało 17-letniej dziewczyny oraz podłączony do prądu telefon. Po zbadaniu okoliczności tragedii, prokuratura podała przyczynę śmierci nastolatki.

  W miejscowości Zgoda k. Jarosławia (Podkarpackie) pod trzema chłopcami załamał się lód. Dwóm udało się wydostać z wody, trzeciego wyciągnęli strażacy. Mimo reanimacji dziecka nie udało się uratować.

  Dostawca przyjechał z paczką do jednego z budynków. Usłyszał płacz, a następnie zobaczył, jak jak mała dziewczynka wychodzi za balustradę balkonu na 12 piętrze i spada. Mężczyzna złapał dwulatkę, a zdarzenie zarejestrowali mieszkańcy sąsiedniego z budynku. Media okrzyknęły doręczyciela bohaterem.

  Do wypadku doszło w miejscowości Koperniki w województwie opolskim. Jak ustalili policjanci, matka 15-letniej dziewczyny chciała nauczyć ją podstaw prowadzenia auta. Nastolatka prawdopodobnie nie zapanowała nad samochodem i potrąciła 54-latkę. Kobieta, mimo reanimacji, zmarła.

  Komenda Powiatowa Policji w Mławie poinformowała w poniedziałek o tragedii, której ofiarą padło małe dziecko. W jednym z mławskich mieszkań 3-letnia dziewczynka została pogryziona przez psa. Lokalnej policji udało się ustalić, że zwierzę od dwóch lat nie miało wykonywanych szczepień.

  Na jeziorze w Urszulewie w województwie kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje jeden z morsujących tam mężczyzn. Strażakom nie udało się go uratować.

  Od finału programu "Mam Talent!" i zapierającego dech w piersiach występu Patryka Niekłania minęły dwa lata. Wkrótce po programie sportowiec uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w którym doznał wielu obrażeń. Na szczęście lekarzom udało się uratować życie sportowca. Po wybudzeniu ze śpiączki rozpoczęto czasochłonną rehabilitację. - Mieliśmy piękne życie, pełne pasji, przyjaźni, sportu. Bardzo bolesny był ten wypadek dla nas - zwierzyła się żona Patryka w Dzień Dobry TVN.

  Na szlaku na Rysy doszło w niedzielę do śmiertelnego wypadku. Jak poinformował ratownik dyżurny TOPR, turysta najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł w przepaść.