nieszczęśliwy wypadek

    nieszczęśliwy wypadek

    Pani Marzena jest pewna, że prawidłowo wykonała manewr skrętu w lewo, podczas którego zderzyła się z pijanym motocyklistą. Prokuratura chce jednak, by to ona w całości odpowiedziała za wypadek. - Oczywiście, nie powinno być na drodze kierowcy bez uprawnień, pod wpływem alkoholu, ale to nie ma w tej sprawie znaczenia – stwierdza prokurator. Sprawę przybliżyli reporterzy programu "Uwaga! TVN".

    Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Motławie w Gdańsku. Statek wycieczkowy zderzył się z pogłębiarką. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku kolizji ucierpiało siedem osób. Wiadomo również, że członkowie jednej z załóg byli pod wpływem alkoholu.

    Od finału programu "Mam Talent!" i zapierającego dech w piersiach występu Patryka Niekłania minęły dwa lata. Wkrótce po programie sportowiec uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w którym doznał wielu obrażeń. Na szczęście lekarzom udało się uratować życie sportowca. Po wybudzeniu ze śpiączki rozpoczęto czasochłonną rehabilitację. - Mieliśmy piękne życie, pełne pasji, przyjaźni, sportu. Bardzo bolesny był ten wypadek dla nas - zwierzyła się żona Patryka w Dzień Dobry TVN.

    Na szlaku na Rysy doszło w niedzielę do śmiertelnego wypadku. Jak poinformował ratownik dyżurny TOPR, turysta najprawdopodobniej poślizgnął się i spadł w przepaść.