Wypadek w domu dziecka. Trzylatek wypadł przez okno na drugim piętrze

okno.jpg
okno.jpg
Do nieszczęśliwego wypadku doszło domu dziecka w Nagłowicach w województwie świętokrzyskim. Trzyletni chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze. Przeżył, jednak został przewieziony do szpitala z urazem nogi.

Niebezpieczny wypadek w domu dziecka

Do zdarzenia doszło w środę, 21 kwietnia. Wypadnięcie trzylatka przez okno zostało zgłoszone na policję około godziny 15.30. Chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze domu dziecka zlokalizowanego w Nagłowicach. - W chwili zdarzenia chłopczyk był pod opieką wychowawczyni, która zajmowała się dziesięciorgiem wychowanków - przekazał Michał Kwieciński, rzecznik jędrzejowskiej policji w rozmowie z echodnia.eu. Nie wiadomo, jak dokładnie doszło do wypadku.

Policja bada szczegóły zdarzenia

Trzylatek, który wypadł przez okno doznał urazu nogi, był przytomny i został przetransportowany do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Jak wyjaśnił oficer prasowy Michał Kwieciński, funkcjonariusze zajmą się teraz ustalaniem szczegółów wypadku. Mają przede wszystkim zweryfikować, czy dziecko miało zapewnioną właściwą opiekę w chwili zdarzenia oraz, czy do wypadku mogły przyczynić się osoby trzecie. Wiadomo, że zarówno dyrektor placówki, jak i opiekunka chłopca zostali przebadani na obecność alkoholu - oboje byli trzeźwi.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Ojciec skatował syna i jego kolegę metalową rurką. 9-latek nie żyje

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości