Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" opublikowała wyjątkowe nagranie syna. Conan: "Usuń to"

Dzień Dobry TVN Online

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" opublikowała wyjątkowe nagranie syna. Conan: "Usuń to"

Dzień Dobry TVN Online

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się w mediach społecznościowych muzycznym talentem syna. Conan nie był zadowolony z tego faktu i poprosił mamę w komentarzu, by usunęła nagranie. Z kolei fani, proszą o więcej. Czy syn gwiazdy programu "Królowe życia" podbije polską scenę?

Poczucie humoru, temperament i cięty język – te cechy sprawiły, że Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" stała się niekwestionowaną gwiazdą Instagrama. Jej profil śledzi milion osób. Teraz postanowiła wykorzystać swoją rozpoznawalność i opublikowała wyjątkowe nagranie.

Dagmara Kaźmierska śpiewa kawałek Conana

Conan nagrał muzyczny kawałek, który tak przypadł do gustu jego mamie, że ta postanowiła podzielić się nim ze swoimi fanami. Dagmara Kaźmierska włączyła go w samochodzie, włożyła złoty łańcuch oraz okulary i zaczęła śpiewać: "Mamo kocham Cię. Nie chce widzieć więcej łez...".

Dzień dobry moje Serduszka. Zgadnijcie czyj to kawałek? 

– napisała Dagmara Kaźmierska i dodała hasztagi: "Conanbestia", "miłość", "najlepszy syn".

Obserwatorzy są w szoku. Mało kto wiedział, że Conan nagrywa. "Czyżby płyta się szykuje?", "Gdzieś można posłuchać całości? Bo aż mam ciary, mega wyszło!", "No, ale gdzie link?, "Gdzie posłuchać całości?" – dopytują fani. Co więcej, część z nich pochwaliła Dagmarę za wykonanie. Natomiast autor kawałka poprosił mamę, by skasowała ten post:

- Usuń to haha – napisał Conan.

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej – kim jest?

Conan wcale nie jest muzykiem, a studiuje medycynę we Wrocławiu. Szerszej publiczności dał się poznać, dzięki programowi "Królowe życia", gdzie pojawia się co jakiś czas u boku mamy. Przeszedł też spektakularną metamorfozę: z pulchnego chłopca zmienił się w mężczyznę z okazałymi mięśniami i szcześciopakiem na brzuchu. Na swoim Instagramie często udostępnia zdjęcia z treningów lub jak pręży muskuły. Co więcej, Dagmara Kaźmierska często komplementuje fotografie syna. Widać, że pęka z dumy. Czy Conan ma nowe hobby i zamierza podbić polską scenę muzyczną?

Zobacz wideo: Wzruszona Dagmara Kaźmierska

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowego gościa. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą" 

Książę Harry opuścił urodziny królowej i wrócił do Meghan Merkle

Co sądzisz o tym artykule?
76
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0