wypadek

  Okoliczności zdarzenia badają policja i prokuratura.

  W miejscowości Faściowa w województwie małopolskim doszło do niebezpiecznego wypadku. Samochód osobowy uderzył w bus, w którym podróżowały dzieci, młodzież oraz ich opiekunowie.

  Ksenia Cichocka miała poważny wypadek podczas zabawy na trampolinie. Mimo że ubezpieczyciel zrobił wszystko, by nastolatka otrzymała odszkodowanie, to przez lata pieniądze nie wpływały na jej subkonto. Dlaczego? Kto utrudniał ich wypłatę? Sprawę postanowili zbadać reporterzy programu Uwaga! TVN.

  Chłopca wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej i podłączono do respiratora.

  Jesień to czas, kiedy łatwiej spotkać zwierzynę na drodze. Kolizja może być bardzo niebezpieczna. Kierowcy, którym zdarzy się taka sytuacja, mają obowiązki, o których często nie zdają sobie sprawy. W efekcie pozostawiają potrącone zwierzęta na drodze. Jak powinniśmy się zachować po potrąceniu dzikiego lub domowego zwierzęcia? Jaka są kary za brak właściwej reakcji?

  Jak wyciągnąć przedmiot z nosa malucha?

  Alex Koliadych to pochodzący z Ukrainy kajakarz, który zdobywa medale dla Polski. 24-latek w tym sezonie zdobył brąz mistrzostw Europy oraz niespodziewanie został mistrzem świata. Podczas wyścigu w Kanadzie nie dał rywalom szans. O swojej pasji opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku samochodowym, do którego doszło w poniedziałek, 5 września. Dzięki managerce gwiazdy wiemy już, jak wyglądały okoliczności zdarzenia.

  Klara Williams uległa poważnemu wypadkowi w trakcie próby teatralnej. Wspomnienie traumatycznych wydarzeń i liczne obrażenia ciała przez wiele tygodni nie pozwalały jej normalnie funkcjonować.

  61-latek potrącił cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

  Do dramatycznego zdarzenia doszło w województwie świętokrzyskim.

  W Morawicy doszło do groźnego wypadku. Samochód potrącił 13-latkę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana dziewczynka była pod wpływem alkoholu.

  Michał Matczak, znany jako Mata, grał koncert podczas SBM FFestival w Warszawie. W pewnym momencie raper doszedł do krawędzi sceny i spadł na ziemię. Kilka osób ruszyło mu na pomoc. Fani nagrali feralną sytuację.

  Na terenie kąpieliska w Pabianicach doszło do groźnego incydentu. Dziesięcioletnia dziewczynka oddaliła się od brzegu w pogoni za piłką i najprawdopodobniej straciła grunt pod nogami, przez co zaczęła się topić. Plażowicze początkowo nie zwrócili uwagi na niebezpieczną sytuację. Zaalarmował ich dwunastoletni chłopiec. - Niewiele brakowało, by doszło do tragedii - poinformowała pabianicka straż miejska.

  Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz drugi powiedzieli sobie "tak". Bajkowe wydarzenie zgromadziło znamienitych gości, wśród nich pojawili się znani aktorzy, prezenterzy i muzycy. Podczas uroczystości doszło do incydentu z udziałem mamy aktora. Co się wydarzyło?

  W sprawie zatrzymano trzy osoby.

  Pochodząca z Wielkopolski czteroosobowa rodzina zginęła w wypadku samochodowym na drodze krajowej numer 10. Z ustaleń policji wiadomo, że wracali z letniego wypoczynku. Mężczyzna podejrzany o spowodowanie wypadku nie pamięta, jak do niego doszło.

  Na ulicy Jagiellońskiej na warszawskiej Pradze doszło do tragicznego wypadku. Tramwaj śmiertelnie potrącił małe dziecko. Sprawę badają policjanci, nie udzielają jednak żadnych szczegółowych informacji.

  Całe szczęście prezenterowi "Dzień Dobry TVN" nic się nie stało.

  Nie żyje Hana Mazi Jamnik, jedna z najbardziej obiecujących młodych zawodniczek w narciarstwie biegowym. Reprezentantka Słowenii zginęła w tragicznym wypadku podczas treningu. Miała zaledwie 19 lat.

  Biuro podroży "U Brata Józefa", które organizowało wycieczkę do Medjugorie, działało bez wymaganego prawnie wpisu do rejestru organizatorów turystyki - przekazał Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Podróżujący nie są zatem objęci gwarancją ubezpieczeniową. Sprawa trafi do organów ścigania.  

  Nie żyje Marcin Konrad Jaroszewski. Mężczyzna był częstym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  W sobotę, 6 sierpnia, tuż przed szóstą rano polski autokar, który wiózł pielgrzymów do Medziugorie w Bośni i Hercegowinie, miał wypadek w Chorwacji. Z 43 podróżnych 12 osób zmarło, wielu poszkodowanych wymaga operacji. Co mogło być przyczyną wypadku? Co można zrobić, aby zdarzały się one jak najrzadziej? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Adamem Kornackim kierowcą wyścigowym i dziennikarzem motoryzacyjnym.

  Autobus, który przewoził dzieci wracające z letniego wypoczynku niespodziewanie wjechał do rowu. Do wypadku doszło w miejscowości Dunajek (województwo warmińsko-mazurskie). Na szczęście żadne z dzieci nie ucierpiało. Jaka była przyczyna wypadku?

  Samochód uderzył w dom, wzniecając pożar.

  W słowackich Tatrach doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 46-letni turysta z Polski, który podjął się wspinaczki bez zabezpieczeń. Mężczyzna spadł z wysokości 50 metrów.

  April i Alex są małżeństwem od wielu lat. Po narodzinach pierwszego dziecka nie chcieli zwlekać z seksem, mimo że lekarz zalecił im wstrzemięźliwość przez 6 tygodni. Pośpiech i miłosne uniesienia mogły mieć tragiczny finał.

  Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności śmierci dziecka.

  Oprawca rzucił się pod pociąg, a jego ofiara jest przykuta do łóżka i walczy o powrót do zdrowia.

  - To był cud - opowiada 38-letni Marek.