Bali

  Bali

  Anna Skura, znana w internecie jako What Anna Wears, to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Gwiazda sieci od końcówki zeszłego roku przebywa w Indonezji, gdzie wraz z córką cieszy się tamtejszą przyrodą. Teraz udowodniła, że jest w stanie spędzić noc w dżungli, pośród dzikich zwierząt. Całą wyprawą Ania podzieliła się ze swoimi fanami. Na Instagramie opublikowała liczne materiały wideo i niezwykłe zdjęcia.

  Rozalia Knapik Wojtaczka i jej mąż Wojciech podczas podróży poślubnej na Bali odwiedzili te same miejsca i zrobili zdjęcia w tych samych pozach, co rodzice dziewczyny 30 lat temu. Kto wpadł na ten pomysł? Czy parze udało się odnaleźć wszystkie miejsca? O swojej podróży małżeństwo opowiedziało w Dzień Dobry TVN. Do studia zaprosiliśmy również mamę Rozalii - Barbarę Knapik. Zapytaliśmy ją, jak to się stało, że w czasach, kiedy nie było łatwo o egzotyczne podróże udało się jej wyjechać z mężem na Bali i co czuła, kiedy córka z zięciem pokazali jej zrobione na Bali zdjęcia.

  Mariusz Radyko 10 lat temu zrezygnował z pracy w Polsce i wyprowadził się na Bali. Tam się zakochał się i założył rodzinę. Jak wygląda wspólne życie Mariusza i Eunike? Co Polak robi na wyspie?

  Jeśli marzycie o wyjątkowym ślubie w przepięknej scenerii, to przygotuje go dla Was gość Dzień Dobry TVN Grażyna Ograbek, która organizuje śluby na Bali. Co jest wyjątkowego w tej wyspie? Czego mogą oczekiwać pary, które zdecydują się tam pojechać? Ile kosztuje ślub na Bali?

  „Michniewicz. Inny Świat” – program telewizji TTV, który podróże traktuje w nieco odmienny sposób, z innej perspektywy. W każdym odcinku doświadczony podróżnik Tomasz Michniewicz zabiera jednego uczestnika programu w daleką podróż. Jedzą mrówki, toaleta to dziura w podłodze. Jakie jeszcze niespodzianki czekają tych, którzy wybiorą się w podróż z Tomkiem? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli uczestnicy programu „Michniewicz. Inny Świat” - Zbyszek Biały oraz Matylda Szymalska.