Bali

  Stali bywalcy Bali nazwali go "nowicjuszem".

  Agung to najwyższy wulkan na wyspie Bali, w dodatku czynny i co pewien czas przypominający o sobie – ostatnio pod koniec 2017 roku (27 listopada) a także w roku 2018.

  Projektant nie zapomina o obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt na rajskiej wyspie.

  Zbliża się szczyt sezonu na Bali, który przypada na zimowe miesiące. Cała Indonezja traci na zamknięciu granic z powodu pandemii, dlatego rząd chce powrotu turystów, jednak nie wszystkich. Tamtejsze władze pragną przyjezdnych o "odpowiednich walorach".

  Kalifornijska blogerka, Kaitlyn McCaffery, zapadła w śpiączkę po wypadku na skuterze na Bali. Została znaleziona nieprzytomna na jednej z indonezyjskich wysp. Dziewczyna wciąż pozostaje w śpiączce w balijskim szpitalu.

  Anna Skura, blogerka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje prawie 400 tysięcy fanów. Dwa lata temu urodziła córeczkę Melody, a obecnie z rodziną zamieszkała na Bali. Co tam robi, jak wygląda jej życie i jakie ma plany na przyszłość? O tym z gwiazdą rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Anna Skura, znana w internecie jako What Anna Wears, to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Gwiazda sieci od końcówki zeszłego roku przebywa w Indonezji, gdzie wraz z córką cieszy się tamtejszą przyrodą. Teraz udowodniła, że jest w stanie spędzić noc w dżungli, pośród dzikich zwierząt. Całą wyprawą Ania podzieliła się ze swoimi fanami. Na Instagramie opublikowała liczne materiały wideo i niezwykłe zdjęcia.

  Karolina Pisarek niedawno znalazła się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Modelka nieustannie realizuje także nowe intratne kontrakty i zlecenia. W Dzień Dobry TVN ujawniła, że - mimo sukcesów w karierze - w życiu osobistym przeżywała dramatyczne chwile. By odnaleźć siebie, wyjechała na Bali.

  Jacek Kaczyński wraz z rodziną od dwóch lat mieszka na Bali. Jak się tam znaleźli? Pewnego dnia postanowili rzucić wszystko i wyjechać. Kiedy słowo się rzekło, sprzedali majątek w Polsce i ruszyli podbijać indonezyjską wyspę. Jak mieszka im się z dala od rodzinnego domu i jak obecnie wygląda ich życie?

  "Hotel Paradise 2" nieustannie budzi emocje. We wtorkowym odcinku programu dojdzie do poważnej wymiany zdań między dwójką uczestników. Co było jej powodem?

  Wypadek na motocyklu i odniesione w jego wyniku obrażenia głowy były przyczyną śmierci Anastasii Tropitsel, rosyjskiej blogerki i instagramerki. Do tragedii doszło na indonezyjskiej wyspie Bali. Influencerka zginęła na miejscu. Miała 18 lat.

  Rozalia Knapik Wojtaczka i jej mąż Wojciech podczas podróży poślubnej na Bali odwiedzili te same miejsca i zrobili zdjęcia w tych samych pozach, co rodzice dziewczyny 30 lat temu. Kto wpadł na ten pomysł? Czy parze udało się odnaleźć wszystkie miejsca? O swojej podróży małżeństwo opowiedziało w Dzień Dobry TVN. Do studia zaprosiliśmy również mamę Rozalii - Barbarę Knapik. Zapytaliśmy ją, jak to się stało, że w czasach, kiedy nie było łatwo o egzotyczne podróże udało się jej wyjechać z mężem na Bali i co czuła, kiedy córka z zięciem pokazali jej zrobione na Bali zdjęcia.

  Mariusz Radyko 10 lat temu zrezygnował z pracy w Polsce i wyprowadził się na Bali. Tam się zakochał się i założył rodzinę. Jak wygląda wspólne życie Mariusza i Eunike? Co Polak robi na wyspie?

  Jeśli marzycie o wyjątkowym ślubie w przepięknej scenerii, to przygotuje go dla Was gość Dzień Dobry TVN Grażyna Ograbek, która organizuje śluby na Bali. Co jest wyjątkowego w tej wyspie? Czego mogą oczekiwać pary, które zdecydują się tam pojechać? Ile kosztuje ślub na Bali?

  „Michniewicz. Inny Świat” – program telewizji TTV, który podróże traktuje w nieco odmienny sposób, z innej perspektywy. W każdym odcinku doświadczony podróżnik Tomasz Michniewicz zabiera jednego uczestnika programu w daleką podróż. Jedzą mrówki, toaleta to dziura w podłodze. Jakie jeszcze niespodzianki czekają tych, którzy wybiorą się w podróż z Tomkiem? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli uczestnicy programu „Michniewicz. Inny Świat” - Zbyszek Biały oraz Matylda Szymalska.