Anna Skura pokazała ukochanego. "W życiu jest nam dane przeżyć więcej niż jedną miłość"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Balijczyk, który mówi po polsku dzięki Magdzie Gessler
Balijczyk, który mówi po polsku dzięki Magdzie Gessler
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
Anna Skura opublikowała wzruszający film na swoim profilu w mediach społecznościowych. Widać na nim influencerkę oraz jej ukochanego. Podróżniczka przyznała, że zaufała, że jest "warta najwspanialszej miłości" i wtedy wszystko się zmieniło.

Anna Skura w objęciach ukochanego

Anna Skura przekazała wspaniałą wieść za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała film, na którym jest w objęciach ukochanego. - Ostatni puzzel w idealnym życiu, które sobie zaprojektowałam - wyznała influencerka.

Przyznała, że uwierzyła, że znajdzie odpowiedniego mężczyznę i dlatego tak się stało. - Nie wydarzyłoby się to, gdybym nie zaufała... Nie zaufała temu, że jestem warta najwspanialszej miłości. Że gdzieś we wszechświecie czeka na mnie ta najwspanialsza warta miliony. I że ja jestem jej warta. Wierzyłam, że jest ktoś, kto będzie kochał mnie nad życie i celebrował każdy wspólny dzień i każdego dnia dziękował, że ja jestem w jego. Uwierzyłam, że jestem warta relacji w której, budzę się każdego dnia i nie mam żadnych wątpliwości czy to TEN, bo ON nie pozwoli mi ich mieć. A do tego, wierzcie mi lub nie, ale pije rumianek - napisała pod filmem Skura.

I dodała:

- I to co dla wielu z Was będzie kontrowersyjne, wierze ponad wszystko na świecie, że w życiu jest nam dane przeżyć więcej niż jedną miłość.

Komentarze z gratulacjami

Profil na Instagramie Anny Skury obserwuje prawie 500 tysięcy osób. Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy przyznali, że już od pewnego czasu influencerka wyglądała na zakochaną.

- Wierzcie lub nie, ale od Ani ta miłość tak biła, ze nawet ja od razu wiedziałam, ze przyciągnęła coś wyjątkowego - napisała jedna z obserwatorek.

- Jakie piękne nagranie i Wy! Wzruszyłam się - dodała kolejna.

- Najpiękniejsze, co zobaczyłam i zapewne zobaczę dopóki sama nie przeżyje czegoś tak wyjątkowego - czytamy dalej w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości