Oliwia Bieniuk pokazała tatuaż poświęcony zmarłej mamie i udowadnia, że idzie w jej ślady. Tata nie kryje dumy: "Brawo córcia!"

Aktualizacja:
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk opublikowała w sieci zdjęcia z planu filmowego. Nastolatka kolejny raz udowodniła, że bardzo poważnie myśli o tym, by zająć się aktorstwem. Na fotografiach widoczny jest niewielki tatuaż, zdobiący ciało 18-latki. To wzruszający hołd oddany sławnej mamie.

Oliwia Bieniuk i kariera fotomodelki

W życiu Oliwii Bieniuk ostatnio sporo się dzieje. 18-latka zdawała w tym roku egzamin dojrzałości, lecz swój czas poświęcała nie tylko na naukę. Córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Lechii Gdańsk, Jarosława Bieniuka, postanowiła spróbować swoich sił w fotomodelingu. Okazało się, że to dobra decyzja, bowiem zdjęcia dziewczyny niezmiennie wywołują zachwyt jej fanów.
Oliwia może też liczyć na wsparcie taty, który popiera jej wybory i otwarcie przyznaje, że jest z niej bardzo dumny. Jakiś czas temu 18-latka pochwaliła się zdjęciami z odważnej sesji na plaży w Portugalii. Okazało się, że profil dziewczyny na Instagramie śledzą także cenione osoby ze świata show-biznesu. Pod postem pojawiły się wyrażające uznanie komentarze Klaudii El Dursi oraz Macieja Musiałowskiego.

Oliwia Bieniuk pokazała tatuaż poświęcony mamie

Oliwia Bieniuk nie chce jednak ograniczać się do pracy w charakterze fotomodelki. Nastolatka wielokrotnie podkreślała, że planuje iść w ślady sławnej mamy i zająć się aktorstwem. Nie da się ukryć, że jej kariera nabrała w ostatnim czasie tempa.
18-latka opublikowała w sieci zdjęcia pochodzące z planu filmowego. Zapozowała na nich z młodą aktorką, Wiktorią Gąsiewską. Obie dziewczyny miały na sobie stroje kąpielowe.

Pozdrawiamy z planu. Scenę w wodzie uważam za udaną!

- napisała pod zdjęciem Oliwia Bieniuk. Wszystko wskazuje na to, że 18-latka pojawi się w nowym filmie słynnego Reżysera Życia. Jej tata z dumą odniósł się do kolejnego sukcesu pociechy.
- Brawo córcia! - skomentował post Jarosław Bieniuk.
Czarno-biała fotografia z planu zdjęciowego przyciąga jednak uwagę czymś jeszcze. Wyraźnie widać na niej tatuaż, który znajduje się na żebrach 18-latki. Przedstawia on datę urodzenia Anny Przybylskiej, czyli 26.12.1978. Na wcześniejszych zdjęciach Oliwii nie da się go dostrzec. To piękny gest, upamiętniający zmarłą mamę dziewczyny.
Zobacz wideo: Oliwia Bieniuk: „Jestem tak szalona jak mama”
Zobacz także:
Autor: Magdalena Brzezińska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości