Gwiazdy

  Gwiazdy

  Anna Maria Jopek niedawno wróciła z Brazylii. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o podróży, o trzech najnowszych, długo oczekiwanych płytach oraz odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów.

  „Jest przed czterdziestką, umie uwieść każdą kobietę na świecie i najbardziej kocha siebie. Bo w głębi duszy jest małym, beztroskim chłopcem, który nie wie, co znaczy odpowiedzialność i że być z kimkolwiek nie oznacza nie być samotnym” – to opis postaci granej w „Listach do M” przez Tomasza Karolaka. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o nietuzinkowym bohaterze komedii bardzo romantycznej.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich najbardziej spektakularne wpadki kulinarne. Zobacz, czym nie popisali się: Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Bartek Węglarczyk, Iwona Pavlović, Andrzej Deskur, Aleksandra Nieśpielak i Paweł Nastula.

  Najmłodsza gwiazda ostatniego odcinka "Mam Talent", czyli Hubert Ceglarek na scenie Dzień Dobry TVN! Hubert ma 11 lat i jest ministrantem. Kocha śpiewać i interesuje się aktorstwem. W popularnym show zaśpiewał piosenkę zespołu "The Jackson 5". Jak oceniacie jego występ w Dzień Dobry TVN? Czy ma szansę wygrać program "Mam talent"?

  Izabela Małysz wraz z córką weźmie udział w rajdzie w Maroku! Co na to Adam Małysz? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Maria Góralczyk, Maria Niklińska oraz Sabrina Pilewicz pokazały, co noszą w torebkach! Lustrowała ich reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Inspiruje ich wszystko, co ich otacza, każdy dźwięk i hałas. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "MistChill" w utworze ”Penance”

  Magda Roman, uczestniczka II edycji "Top Model" już zachwyciła świat mody. Jak to się stało, że biją się o nią największe agencje modelek? Czy Małgorzata Socha jest w ciąży? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała samą zainteresowaną?

  Ania Rusowicz jest córką wyjątkowej piosenkarki Ady Rusowicz, która zginęła tragicznie w wypadku samochodowym 20 lat temu. Odziedziczyła po niej talent wokalny, urodę oraz dryg do komponowania melodii. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór „Ślepa miłość”.

  Mamy dla Was sensacyjną informację. Aktor Maciej Stuhr od dziś prowadzi audycję w radiu ZET. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała go o to, czy to prawda, że porzuca zawód aktora na rzecz pracy w radiu? Jaką audycję poprowadzi? Czy miał już w swojej karierze "romans" z radiem?

  Diane von Furstenberg – tylko nam ikona mody zdradza, co łączyło ją z Ryszardem Kapuścińskim! Zobacz rozmowę Agnieszki Jastrzębskiej z Diane von Furstenberg, która teraz na rynek wprowadza swoje perfumy.

  25 października to data premiery nowego krążka Ramony Rey. Wokalistka wystąpiła na scenie Dzień dobry TVN. Jak oceniacie jej piosenkę?

  Ewa Wojciechowska była na pokazie Gosi Baczyńskiej inspirowanym filmem „Tango”. Na wybiegu w roli modelki pojawiła się Tola Szlagowska. Duże zainteresowanie wzbudziła Natasza Urbańska, która przyszła z przystojnym nieznajomym. Ewa zapytała gwiazdy o to, kogo chciałby ubrać i w co, gdyby przez jeden dzień były projektantami mody? Co powiedzieli jej m.in.: Monika Brodka, Szymon Majewski i Maja Sablewska?

  Dlaczego Aleksandra Kisio odpadła z "Tańca z gwiazdami"? Która para zaprezentowała się na najlepiej? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy jurorkę Iwonę Pavlović.

  Robert Kozyra oprowadził Kingę Burzyńską po Londynie. Oboje podążyli śladami filmu "Notting Hill". Juror " Mam talent " zdradził naszej dziennikarce, ile schudł i co go do tego zmotywowało, a także gdzie uwielbia jeść w Londynie, co znaczy stojący policjant przed domem Margaret Thatcher i jak stał się " łącznikiem" pomiędzy widzami a uczestnikami programu "Mam Talent".

  Andrzej Sołtysik, przy okazji premiery filmu "Trzej muszkieterowie", spotkał się z Millą Jovovich i Orlando Bloomem. Milla odpowiedziała o byciu matką, a Orlando o swoim miejscu na ziemi. Przybliżyli także charaktery postaci, w które się wcielili. Czy bardzo odbiegają od nich samych?

  Po dwóch triumfach z rzędu, kolejno w Tokio i Pekinie, polska tenisistka znalazła się na ustach całego tenisowego świata. Agnieszka Radwańska znalazła dosłownie chwilkę, aby spotkać się z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Rylik i opowiedzieć jej o tym, jak czuje się po zwycięstwie. Jaka jest tajemnica sukcesu tenisistki?

  Marina ostro wzięła się do pracy. Efektem tego jest jej debiutancka płyta, która ukaże się już 5 listopada. Jak powstawał teledysk do utworu "Electric Bass"? Czy wyszło jej na dobre rozstanie się z była managerką?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła niezwykłą posiadłość Roberta Chojnackiego i jego żony Eweliny. Jakie muzyk ma plany na przyszłość, nie tylko tę zawodową?

  Na pierwszy rzut oka, Małgorzata i Wojciech, bohaterowie komedii romantycznej „Listy do M”, tworzą idealną parę. Jednak jest coś, co kryje się pod płaszczykiem nieskazitelności. Czy Wojciech Malajkat i Agnieszka Wagner w studiu Dzień Dobry TVN wyjawili tajemnicę swojego filmowego związku?

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z Paris Hilton, podczas jej wizyty w Polsce. Co celebrytka ma wspólnego z bezdomnymi, kiedy zamierza założyć rodzinę i na jakie pytania nie chciała odpowiedzieć ?

  Czy Janusz Józefowicz nadal będzie jurorem w XIV edycji " Tańca z Gwiazdami"? Czy pogodził się już z Piotrem Gąsowskim? Czy pozostali jurorzy naprawdę go nienawidzą? Czy Doda się kończy, a Filip Bobek kończy z serialem? To wszystko wie Agnieszka Jastrzębska i nie omieszkała się tym pochwalić w studiu Dzień Dobry TVN.

  Anna Puślecka i Tomasz Jacyków byli na pokazie mody Paprocki Brzozowski inspirowanej utworem Madonny "Like a virgin". Jak nosić koronkę, aby wyglądała stylowo? Co o koronkach sądzą Anna Samiusionek oraz Małgorzata Socha?

  W Londynie, z okazji premiery filmu "Giganci ze stali", Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Jackmanem. Jaki jest prywatnie najseksowniejszy mężczyzna świata? Czy jest surowym rodzicem? Dlaczego zwykle gra bez butów?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy przedstawicieli najstarszego i najmłodszego pokolenia w Sejmie: Kazimierza Kutza, który w wyścigu do senackiego fotela nie dał szans konkurentom, posła PIS Patryka Jaki oraz Michała Kabacińskiego z Ruchu Palikota. O co będą walczyć świeżo nowi parlamentarzyści?

  Anja Rubik będzie promować centrum handlowe, a Doda idzie w szranki z oskarżycielem w toczącym się przeciwko niej procesie o obrazę uczuć religijnych. Agnieszka Jastrzębska zapytała Dodę, czy prawdą jest, że zamierza ustąpić przed sądem?

  Zespół Feel, jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, wydał trzecia płytę zatytułowaną "Feel 3". Z utworem promującym ich najnowszy album wystąpili na naszej scenie. Czy ta płyta będzie takim samym sukcesem jak poprzednie?

  Zobacz relację z pierwszej wizyty Paris Hilton w Polsce. Czy otworzy swój nowy sklep w Katowicach, ile osób liczyła jej świta i ile jej zapłacono za przyjazd do Polski i promowanie centrum handlowego?

  Melanie C, była Spicetka, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Zaprezentowała utwór z solowej płyty „The Sea” pod tytułem „Think About It”. Przyleciała do Polski w związku z promocją płyty, która ukaże się 24 października. Zdradziła nam m.in., jak znosiła ciągłe zainteresowanie mediów jej osobą, gdy zespół Spice Girls były na szczycie list przebojów. Melanie C jest inicjatorką reaktywowania girlsbandu z okazji Olimpiady w Londynie.