Gwiazdy

  Gwiazdy

  Dasza Astafieva jest ukraińską modelką i piosenkarką. W styczniu 2009 roku została Playmate of the Month miesięcznika Playboy. Tylko nam zdradziła czemu pociąga ją Radek Majdan i premier Donald Tusk!

  Katarzyna Olubińska spotkała się na polu golfowym z Mateuszem Kusznierewiczem. Niedawno nasz żeglarz wrócił z Irlandii ze srebrnym medalem! Reporterce Dzień Dobry TVN odpowiedział, jak zmieniło się jego życie od kiedy został ojcem i czy zamierza zamienić żagle na kij do golfa?

  Natasza Urbańska gra w filmach, śpiewa, nagrywa teledyski, ćwiczy do nowego musicalu w Teatrze Buffo, prowadzi najnowszą edycję Tańca z Gwiazdami. Jest także matką i żoną. W Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się, w jaki sposób godzi te wszystkie obszary swojego życia.

  Anna Seniuk gra jedną z głównych postaci nowego serialu TVN „ Wszyscy kochają Romana”. Dlaczego zdecydowała się na udział w serialu ? Czy śledzi zawodowe poczynania swojego syna? O jakiej roli marzy?

  Tym razem nasz kulinarny podróżnik Maciej Nowak odwiedził halę targową w Kijowie. Krytyk kulinarny był zachwycony tradycyjnymi produktami, które kupić można na „żytnim rynku”. W Dzień Dobry TVN opowiedział o fascynującej podróży na Ukrainę.

  Gdy Joanna Krupa poznała Romaina Zago, właściciela ekskluzywnego klubu w Miami Beach, od razu wiedziała, że kiedyś zostanie jej mężem. Romain zakochał się w polskiej modelce pierwszego dnia, gdy ją zobaczył. Po polsku zna zaledwie kilka słów, ale w tym te najważniejsze - "Kocham Cię". Nie planują przeprowadzki do Polski, choć to właśnie tu Joanna teraz pracuje. Zaplanowany ślub na razie będzie musiał więc poczekać.

  Niedawno wróciła z podróży poślubnej z wyspy Bali. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy modelkę Anję Rubik. Czy jest konflikt pomiędzy nią a Joanną Krupą? Czy ma już swoje faworytki w programie Top Model? Na czym będzie polegała jej współpraca z Bazą Dawców Komórek Macierzystych Fundacji DKMS?

  Błyszcząca jak diament Agnieszka Jastrzębska była na pokazie biżuterii, którego twarzą jest Anja Rubik. Spotkała tam Weronikę Rosati, Agustina Egurrolę, Mariusza Brzozowskiego oraz Macieja Zienia. Jaką biżuterię lubią i noszą?

  Na scenie Dzień Dobry TVN swój utwór „The nightgaunts dance” wykonał uczestnik pierwszej edycji programu X Factor William Malcolm. Jest on także kompozytorem oraz frontmanem zespołu "Timmy and the Drugs". Jak Wam się podobał jego występ?

  Piotr Kucharski poleca potrawy z dyni. Sprawdź, jak smakuje kurczak z gruszkami i dynią, sałatka z dyni i sera feta oraz zupa dyniowa z serwo-orzechowymi ciasteczkami.

  Na scenie dzień Dobry TVN swój utwór „Shine” wykonała grupa muzyczna „FONOVEL”. Ich kompozycje łączą w sobie elementy elektro-punk-rocka z sentymentalnymi partiami wokalnymi. Lubicie brzmienie lat osiemdziesiątych? Jak podoba się Wam ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecka zaprezentowali najlepsze stylizacje nadesłane na konkurs. Oni już wybrali, teraz kolej na Was! Czy zgadzacie się z ich rankingiem? Czy wybrali słuszne miejsca na podium dla naszych widzów?

  Agnieszka Jastrzębska, która doskonale wie, co dzieje się w życiu gwiazd, wróciła właśnie z Nowego Jorku, gdzie była na pokazie Ewy Minge. W Dzień Dobry TVN opowiedziała także o tym, co dalej będzie z Robertem Kubicą, któremu szef teamu dał ultimatum oraz sesji zdjęciowej sióstr Krupa.

  Do października trwa kampania „ Rozwód. Przemyśl to”. Organizatorem kampanii jest Fundacja „ Mama i tata”. Celem kampanii jest m.in. upowszechnienie wiedzy na temat skutków rozwodu dla dzieci. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Pawła Wolińskiego, organizator kampanii, mediatora Konrada Sobczyka, Agatę Passent, która przeżyła rozwód rodziców i Małgorzatę Włodarczyk, żonę Krzysztofa Diablo Włodarczyka.

  Przygotowaliśmy dla pisarza Janusza Głowackiego urodzinową niespodziankę. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła go podczas porannej kawy...

  Przegrałem, byłem gorszy, trzeba uznać przeciwnika - powiedział Dorocie Wellman Tomasz Adamek tuż przed wylotem do USA. - Zawiodłem kibiców. Wierzyłem, że Pan Bóg da mi sił, jednak jego wola była inna i trzeba to znieść - dodał.

  Lena Ramul oczarowała podczas castingu jurorów 4. edycji programu "Mam talent". Czy i Was zachwyci swoim występem na scenie Dzień Dobry TVN?

  Pan Sylwester Nowak od 6 lat jest zaangażowany w działalność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Obecnie jest jednym z wychowawców w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym na warszawskiej Pradze. Przez 6 lat był wolontariuszem tej organizacji. Dziś był gościem Anny Maruszeczko w cyklu "Zielone drzwi".

  Wczoraj z programem "Taniec z gwiazdami pożegnała się Marta Krupa. Dziś gościliśmy ją razem z tanecznym partnerem i jurorką Iwoną Pawlović w programie Dzień Dobry TVN. Czy żałuje, że więcej już nie zatańczy na parkiecie? Co poszło nie tak?

  Z okazji swoich 18. urodzin Ewa Farna zorganizowała dla swoich przyjaciół i fanów specjalny koncert urodzinowy w Sosnowcu. Na koncercie, oprócz Ewy, gościnnie wystąpił zaprzyjaźniony z Ewą Farną zespół Afromental. Kamera Dzień Dobry TVN także była wśród zaproszonych gości. Zobaczcie, co zarejestrowała!

  Zespół Star Guard Muffin, na którego czele stoi Kamil Bednarek, znalazł się na liście „Uncharted” amerykańskiego magazynu muzycznego „Billboard". W studiu Dzień Dobry TVN Kamil wykonał utwór Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

  W minioną sobotę na zamku w Wiśniczu odbył się bal z okazji dziesiątej rocznicy ślubu Księżnej Dominiki Kulczyk- Lubomirskiej i Księcia Jana Lubomirskiego- Lanckorońskiego. Na balu pojawiło się około siedmiuset gości ze świata arystokracji, biznesu i kultury. Dzień dobry TVN, jako jedynej ekipie telewizyjnej, udało się wziąć udział w tym wydarzeniu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił finalista programu "X Factor" Mats Meguenni. Towarzyszył mu zespół, który powstał po zakończeniu programu X-Factor. Jak oceniacie ich występ?

  Piękna i uzbrojona Olga Bołądź na strzelnicy! Zobaczcie, czy trafiła w dziesiątkę? Czy odnalazła się w pracy z bronią? Wysłanniczka Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik zapytała aktorkę, jak przygotować się do roli, żeby ta wypadła realistycznie.

  Iza Miko producentem filmu „Yellow” w reżyserii Nicka Cassavetesa. Naszemu prowadzącemu Bartkowi Węglarczykowi opowiedziała o swojej nowej roli. Ile trwały negocjacje? O czym opowiada film? Jak układała się jej współpraca z resztą ekipy filmowej?

  Potrawy serwowane przez Ankę, szefową restauracji "Imbir" w serialu "Przepis na życie" wcale nie są atrapą. Zobacz, jak i kto przygotowuje serialowe dania. Po kuchni oprowadziła nas sama szefowa, czyli Magda Kumorek.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska miała okazję podpatrzeć rajdowe zdolności Filipa Bobka, serialowego Artura Sagowskiego. Czy aktor miał szansę poćwiczyć i potrenować rajdy podczas kręcenia serialu " Prosto w serce"? Jak się potoczą losy Artura? Czym zaskoczą nas najbliższe odcinki serialu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patricia Kazadi po raz pierwszy na żywo wykonała utwór: „Go crazy”. Jest to singiel promujący album polskich artystów, powstały w ramach projektu : „Poland...Why Not?”