Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych zdjęciach pod kościołem. "Byliście dać na zapowiedzi?"

Julia Wieniawa
Kamil Piklikiewicz/East News
Związki Julii Wieniawy nie przestają rozgrzewać zainteresowania mediów. Gwiazda od roku spotyka się z aktorem Nikodemem Rozbickim. Fani pary trzymają kciuki za ich relację i wróżą rychły ślub. Zwłaszcza, że ostatnio zakochani pojawili się razem pod jednym z kościołów.

Julia Wieniawa - związki

Związki aktorki w ostatnim czasie nie schodziły z nagłówków kolorowej prasy. Głośno było zwłaszcza, kiedy gwiazda po ponad dwuletnim związku z Antkiem Królikowskim zaczęła spotykać się z Baronem. Niestety, obie relacje się rozpadły, a Julia Wieniawa postanowiła zrobić sobie miłosny detoks.

Po roku samotności ponownie jednak zapragnęła uczucia. W grudniu minionego roku okazało się, że Wieniawa związała się z o kilka lat starszym aktorem Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Choć zakochani wzbudzają zainteresowanie mediów, starają się utrzymać szczegóły swojej relacji dla siebie. Co jakiś czas zdradzają jednak kulisy swojego związku. Tak jak np. w niedzielę 1 sierpnia.

Nikodem pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z ukochaną. Para pozowała przed kościołem, nie szczędząc sobie czułości.

- Boże, jacy piękni- zachwycała się koleżanka po fachu Weronika Rosati. Posh! - dodała prowadząca Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak.

Fani nie tylko zachwycali się dość rzadkim widokiem zakochanych razem, ale także przewidywali ślub.

- "Cudownie się na Was patrzy, dużo szczęścia!". "Super wyglądacie". "To jest sztos". "Lubię na was patrzeć". "Byliście dać na zapowiedzi? " - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Miejska dżungla na tarasie Julii Wieniawy

Dzień Dobry TVN

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości