Gwiazdy

  Gwiazdy

  Grażyna Szapołowska wzięła udział w niecodziennej sesji zdjęciowej. Już wkrótce będziemy mogli podziwiać zdjęcia słynnej aktorki pozującej razem z - uwaga - kogutem. Inicjatorką przedsięwzięcia była Karolina Wajda – miłośniczka kur ozdobnych, która posiada ich ponad sto.

  Marcin Wyrostek, zwycięzca 2. edycji programu „Mam talent” odniósł kolejny sukces. Jego płyta właśnie pokryła się złotem! Jak dotąd sprzedała się w ponad 13 tysiącach egzemplarzy. Dziś znany akordeonista zagrał specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN.

  Julia Kamińska to nie tylko młoda uzdolniona aktorka, ale - jak się okazuje - także początkująca i świetnie rokująca scenarzystka. Swoich sił spróbowała w „BrzydUli” – jest autorką niektórych scen w odcinkach serialu. Czy pisanie scenariuszy stanie się jej nową pasją i sposobem na życie? Julia Kamińska była gościem programu Dzień Dobry TVN.

  Jak udział w programie Mam Talent wpłynął na życie i karierę jego uczestników? Tego dowiedzieliśmy się dziś od Pauliny Lendy, Marcina Wyrostka i Krystiana Herby. Co dał im udział w programie? Czy spodziewali się aż takiego sukcesu? Tego mogliście się dowiedzieć dziś w Dzień Dobry TVN.

  W każdy poniedziałek, razem z dziennikarką Ewą Wojciechowską, przedstawiamy, komentujemy lub dementujemy najświeższe doniesienia ze świata polskiego i światowego show-biznesu. Co wydarzyło się w minionym tygodniu?

  Które z polskich i zagranicznych gwiazd zasługują na miano tych najseksowniejszych? Czym jest prawdziwy seksapil? Na widok jakich kobiet mężczyznom miękną nogi? Seksuolog prof. Zbigniew Lew Starowicz stworzył swój własny ranking najseksowniejszych celebrytek - i dziś ogłosił go w Dzień Dobry TVN. Czy podzielacie opinię eksperta?

  Mosqitooto duet elektro-pop, który tworzą producent i kompozytor Rafał Malicki oraz wokalistka i autorka tekstów Monika Głębowicz. Jak oceniacie ich występ w Dzień dobry TVN?

  De Mono powraca z nową płytą "No Stress", która ukaże się już w wakacje. Jej przedsmakiem jest singiel "Póki na to czas", z którym zespół De Mono wstąpił w programie Dzień Dobry TVN.

  Tańczą świetnie i do tańca chcą przekonać innych. Swój warsztat wyłożą na deskach teatru. Wspólnie z reżyserem Jarosławem Stańkiem tancerze z Białegostoku stworzyli niecodzienne widowisko. "Metropolish" ma nie tylko chwytać widzów za serce, ale też promować ich rodzinne strony. O widowisku rozmawialiśmy z Krukiem, Blachą i reżyserem Jarosławem Stańkiem.

  W Lipnie zakończyła się kolejna edycja Przeglądu Twórczości Filmowej „Pola i inni”. Lipno to rodzinne miasto polskiej aktorki filmowej i międzynarodowej gwiazdy Poli Negri. Ideą odbywającego się tu przeglądu jest przypomnienie tej postaci oraz przedstawienie dorobku współczesnych polskich aktorów, którzy robią karierę poza granicami kraju. Natasza Urbańska ma zagrać tę wielką gwiazdę niemego kina w musicalu swojego męża. Takiego show jeszcze w Polsce nie było. Planuję tradycyjną scenografię zastąpić trójwymiarowymi animacjami komputerowymi- mówi Janusz Józefowicz.

  Z radością prezentujemy drugi singiel Urszuli promujący album "Dziś już wiem". Utwór "Skaczę na dach" to ulubiona piosenka Urszuli z tej płyty.

  „Nie chcę być uzależniona od show-biznesu” - powiedziała aktorka Magda Schejbal w jednym z wywiadów. Nasza współczesna rzeczywistość na każdym kroku pokazuje nam, że uzależnić się można praktycznie od wszystkiego – w tym także od świata czerwonych dywanów, wystawnych imprez towarzyskich lub po prostu popularności.

  Edyta Górniak wystąpi w niedzielnym, finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami. Edyta pokaże się nam w zupełnie nowym, odmienionym wydaniu. Czym artystka zamierza nas zaskoczyć? O tym mogliście się przekonać w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Dasza Astafiewa – ukraińska piosenkarka i modelka okrzyknięta cudem Ukrainy zdradziła nam tajemnice swojego sukcesu. Opowiedziała o tym jak pomógł jej w karierze i przygarnął do siebie Hugh Hefner - założyciel Playboya. Tłumaczy dlaczego uważa Donalda Tuska za najprzystojniejszego Polaka, co miały znaczyć plotki o jej związku z prezydentem Rosji Dmitrij Miedwiediewem oraz kontrowersyjne informacje o propozycjach jakie dostawała od mężczyzn – milion za noc.

  Tak jak Ameryka czeka co roku na kolejny film Woody’ego Allena, tak w Polsce prawdziwą ucztą dla kinomanów jest kolejny film Kolskiego. ”Wenecja”, najnowszy film twórcy „Jasminum”, to karnawał wyobraźni i marzeń.

  Niezwykły projekt "barokowa uczta" został przygotowany przez Capellę Cracoviensis. Gospodarzem wieczoru będzie Jan Peszek, a gościem specjalnym Maria Peszek. W niecodziennej scenerii - krakowskiego baru mlecznego, słuchacze będą jeść pierogi i popijać kompotem przy teatralnej inscenizacji madrygałów Monteverdiego.

  Borys ma dopiero 22 lata, a już rządzi na zachodnich listach przebojów. Przy jego utworze „My Love” bawi się młodzież m.in. w Chorwacji, na Ukrainie oraz w Hiszpanii. Dzś w Dzień Dobry TVN mogliście posłuchać jego hitu.

  Fotografia zainteresował się w wieku 6 lat kiedy dostał czarno-białą pocztówkę z Grecji, która mu się bardzo spodobała. Dziś przed jego obiektywem stają największe gwiazdy Hollywood. O swojej karierze opowiedział nam dziś w Dzień Dobry TVN.

  Dziś wieczorem odbędzie się jedenasty finał Tańca z gwiazdami. Z tej okazji spotkaliśmy się dzisiaj z finalistami i ich przyjaciółmi. Przekonaj się jakie nastroje panują przed tym starciem.

  Czy łatwo jest zyskać sympatię widzów? Okazuje się, że nie. Ostatnio pojawiły się wyniki badań na najsympatyczniejsze oraz najbardziej irytujące gwiazdy polskiego showbiznesu. W naszym studio porozmawialiśmy na temat wyników tych badań z Dorotą Wellman, Katarzyną Pakosińską, Agnieszką Frykowską i Tomaszem Jacykowem.

  Magda Mołek rozmawiała z Trinny i Susannah podczas ich pobytu w Polsce, gdzie przyjechały doradzać Polkom w kwestii ubioru.

  Pan i Pani Killer" to komedia romantyczna z elementami kina akcji. Przy okazji londyńskiej premiery Anna Wendzikowska spotkała się z reżyserem i odtwórczynią głównej roli.

  „I tak Cię kocham” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to komedia muzyczna, do której właśnie ruszyły pierwsze próby. Akcja sztuki toczy się w Warszawie i przypada na okres międzywojenny. Znamy już obsadę najnowszego przedsięwzięcia Teatru Kamienica – w komedii zagrają m.in. Justyna Sieńczyło, Katarzyna Skrzynecka, Jacek Kawalec Piotr Szwedes oraz… Krzysztof Ibisz

  W minioną nidzielę w Pszowie z okazji dnia miasta odbył się koncert, na którym zagrał m.in. zespół T.Love. Muzycy spóźnili się o prawie 2 godziny. Długo wyczekiwani przez publiczność wreszcie pojawili się na scenie, jednak nie w takim stanie się ich spodziewano.

  Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą - "CoMix". Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska&Dąbrowka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć więcej na temat tego projektu.

  Członkowie zespołu przyznają, że tytuł piosenki oddaje w istocie to, co ich "gryzło" w czasach młodości.Chodziło oczywiście o poszukiwania punktu "G". - Wszyscy pytali, zastanawiali się, czy on istotnie istnieje, a jeśli tak to gdzie on jest - śmieją się Blendersi.

  Na nowej płycie, której premiera już 31 maja, Kasia śpiewa o swoich uczuciach. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN mogliście poznać przedsmak tego co Was na niej czeka.

  Weronika opowiedziała nam dziś o tym co zmieniło się w jej życiu, o samych narodzinach syna, a także o tym jak przewartościowała swoje priorytety zaraz po nich.