Gwiazdy

  Najlepiej zarabiający kucharz na świecie,Gordon Ramsay, przyjechał do Polski. Wziął udział w nagraniach do nowego sezonu programu Masterchef. Czy próbował polskiej kuchni i jakie, jego zdaniem, cechy charakteru musi posiadać Masterchef? O to czy Gordon "jest taki straszny jak go malują" Marcin Sawicki spytał Annę Starmach, Michela Morana, Magdę Gessler i Ewę Leję.

  W swoich produkcjach pokazuje, że w fizyce wszystko jest możliwe! O fizyce, teleportacji i nowym filmie rozmawialiśmy z reżyserem, fotografem i doktorem fizyki Andrzejem Draganem. Czy można znajdować się w tym samym czasie w dwóch różnych miejscach?

  Gdzieś pomiędzy erotyką a teologią spotkał się duet doskonały: Stanisław Soyka i Adam Strug! Czy to prawda, że płytę "Strug, Leśmian, Soyka" nagrali w kilka godzin?

  Z kim rozstała się Anna Mucha, czy lubi podróżować i czy potrafi gotować? Zobaczcie czego od aktorki dowiedziała się Kinga Rusin, a co Anna zdradziła naszym widzom na czacie!

  Jest jednym z najlepszych raperów w historii, sprzedał ponad 30 milionów płyt na całym świecie. Zajmuje sie także wyszukiwaniem młodych talentów, w ten sposób poznał Izę Lach, która zgłosiła się na, organizowany przez Snoopa, internetowy konkurs. Jak układa im się współpraca? Czy Iza zaczęła rapować?

  Z okazji 20-lecia pracy artystycznej, nasz gość, wpuścił kamery do swojego życia. Dzięki temu powstał dokument: Tomasz Ossoliński. Before the show. O filmie, początkach kariery i planach na przyszłość, Tomasz Ossoliński opowiedział Kindze i Bartkowi.

  Jak to możliwe, że Polska + Peru = Jamajka? Na pytania Kingi i Bartka odpowiadał - Mesajah. Udało nam się go także namówić na czat z naszymi widzami oraz na występ na naszej scenie!

  Odwiedził nas Michael Winslow czyli Sierżant Jones z kultowej Akademii Policyjnej! Kiedy odkrył swój talent, jakie dźwięki potrafi naśladować i co przygotował specjalnie dla nas? Czy powstanie kolejna część Akademii Policyjnej? Zobaczcie koniecznie!

  Zanim założyli zespół spotykali się na ławce w Lincoln Park w Santa Monica, stąd nazwa Linkin Park. To ich trzecia wizyta w Polsce. Jak widzą przyszłość zespołu, czy nadal stresują się przed koncertem i jak im się gra przed polską publicznością? Z Chesterem Bennigtonem i Josephem Hahnem spotkała się Anna Wendzikowska.

  Zespół zaczął swoją działalność 2 lata temu. Tworzą go muzycy zaangażowani wcześniej w kilka innych projektów. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Flesz wykonał utwór "Nie". Jesteście na "tak"?:)

  Już niebawem do księgarń trafi "Vietato fumare", czyli drugi, po "Blogu osławionym między niewiastami", tom z wyborem najlepszych tekstów Artura Andrusa. W studiu Dzień Dobry TVN Artur Andrus opowiedział o bocianim podbrzuszu o tym, co go śmieszy oraz o nauce języka angielskiego i o funkcji poczucia humoru.

  Natasza Urbańska, Karolina Malinowska, Patricia Kazadi, Marta Kuligowska, Zofia Ślotała, Lidia Kalita. Jaki jest ich idealny poranek? Co jedzą na śniadanie i o której sie budzą?

  Brytyjczycy znają go jako Jordana O'Keefe, pochodzacego z Irlandii Północnej, natomiast Polacy jako Józefa Kanię z Grodziska Mazowieckiego... Po występie w brytyjskim Mam Talent kariera chłopaka nabrała tempa. Zdecydował się nawet na polską trasę koncertową. Na szczęście znalazł kilka minut dla dziennikarki Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej ;)

  Anna Mucha ma partnera, ale nie są jeszcze zaręczeni. Czy aktorka przyjęłaby od niego złoty pierścionek z brylantem? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Wszyscy zachwycają się idealną figurą Małgosi Sochy. Jak udało jej się osiągnąć taką figurę i to w tak krótkim czasie, tuż po ciąży? O to aktorkę zapytała Agnieszka Jastrzębska.

  Czy prawdą jest, że nikt nie chce grać z Borysem odkąd dołączył do obsady "Lekarzy"? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Więdłochę. Czy żadna z aktorek nie chce z Borysem mieć serialowego romansu, bo unika całowania się z aktorem?

  Indila, to francuska piosenkarka o indyjskich korzeniach. Popularność przyniósł jej singiel "Derniere Danse". Teledysk do piosenki ma ponad 70 milionów odsłon na jednym z najpopularniejszych portali internetowych. Na naszej scenie wykonała utwór "Dernière Danse".

  Perły, złoto, paski, kolczyki, wisiorki, okulary, łańcuszki, pierścionki. Podobno można ubrać się za 10 zł, a wystarczy dobrze dobra biżuteria i już wygląda się jak milion dolarów! Małgorzata Socha, Anna Mucha, Zosia Ślotała, Natalia Klimas, Agnieszka Więdłocha i Anna Dereszowska pokochały biżuterię!

  Jacob to podopieczny Tomasza Ossolińskiego w programie "Project Runway". Kiedy światło dzienne zobaczy nowa kolekcja Jacoba? Czy prawdą jest, że młody projektant bardzo zaprzyjaźnił się z Małgorzatą Rozenek?

  W tym roku Perfect obchodzi swoje 34-lecie. W Sylwestra 1980 r. zespół zagrał w Stodole swój pierwszy ważniejszy koncert. W tym samym roku wydał swój pierwszy album. A w tym roku nadszedł czas na... 12 już płytę. Kto napisał słowa do tekstów piosenek z nowego albumu? Kto zaprojektował okładkę płyty? Jakiej muzyki mogą spodziewać się fani Perfectu? O to zapytała muzyków dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na premierze filmu dokumentalnego "Before The Show" Judyty Fibiger nie mogło zabraknąć Agnieszki Jastrzębskiej. Czego nie wiecie o Tomaszu Ossolińskim? O to, jaki jest projektant dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała: Dominikę Kulczyk, Grażynę Szapołowską i samego Tomasza Ossolińskiego!

  Iwona Węgrowska, po dwóch latach nieobecności, właśnie zaczyna swoją trasę koncertową. Oficjalnie potwierdziła pogłoski o rozwodzie. "Mój mąż nie radził sobie z zazdrością". Czy był zaborczy? Czy były awantury? Ile trwał rozpad ich małżeństwa? Udało nam się namówić Iwonę Węgrowską do zwierzeń.

  Pierwsza dama polskiej piosenki. Irena Santor powraca na estradę z nową płytą. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, czy lubi swój głos porównywany do brzmienia skrzypiec, o Karolu Marksie przez którego straciła głos oraz o nowym pokoleniu artystów śpiewających.

  Czy Dominika Kulczyk ma swojej szafie ciuchy Tomasza Ossolińskiego? Jak dobiera kreacje? O to filantropkę i bizneswoman zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.