Gwiazdy

  Gwiazdy

  Wczoraj z programem "Taniec z gwiazdami pożegnała się Marta Krupa. Dziś gościliśmy ją razem z tanecznym partnerem i jurorką Iwoną Pawlović w programie Dzień Dobry TVN. Czy żałuje, że więcej już nie zatańczy na parkiecie? Co poszło nie tak?

  Z okazji swoich 18. urodzin Ewa Farna zorganizowała dla swoich przyjaciół i fanów specjalny koncert urodzinowy w Sosnowcu. Na koncercie, oprócz Ewy, gościnnie wystąpił zaprzyjaźniony z Ewą Farną zespół Afromental. Kamera Dzień Dobry TVN także była wśród zaproszonych gości. Zobaczcie, co zarejestrowała!

  Zespół Star Guard Muffin, na którego czele stoi Kamil Bednarek, znalazł się na liście „Uncharted” amerykańskiego magazynu muzycznego „Billboard". W studiu Dzień Dobry TVN Kamil wykonał utwór Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.

  W minioną sobotę na zamku w Wiśniczu odbył się bal z okazji dziesiątej rocznicy ślubu Księżnej Dominiki Kulczyk- Lubomirskiej i Księcia Jana Lubomirskiego- Lanckorońskiego. Na balu pojawiło się około siedmiuset gości ze świata arystokracji, biznesu i kultury. Dzień dobry TVN, jako jedynej ekipie telewizyjnej, udało się wziąć udział w tym wydarzeniu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił finalista programu "X Factor" Mats Meguenni. Towarzyszył mu zespół, który powstał po zakończeniu programu X-Factor. Jak oceniacie ich występ?

  Piękna i uzbrojona Olga Bołądź na strzelnicy! Zobaczcie, czy trafiła w dziesiątkę? Czy odnalazła się w pracy z bronią? Wysłanniczka Dzień Dobry TVN Agnieszka Rylik zapytała aktorkę, jak przygotować się do roli, żeby ta wypadła realistycznie.

  Iza Miko producentem filmu „Yellow” w reżyserii Nicka Cassavetesa. Naszemu prowadzącemu Bartkowi Węglarczykowi opowiedziała o swojej nowej roli. Ile trwały negocjacje? O czym opowiada film? Jak układała się jej współpraca z resztą ekipy filmowej?

  Potrawy serwowane przez Ankę, szefową restauracji "Imbir" w serialu "Przepis na życie" wcale nie są atrapą. Zobacz, jak i kto przygotowuje serialowe dania. Po kuchni oprowadziła nas sama szefowa, czyli Magda Kumorek.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska miała okazję podpatrzeć rajdowe zdolności Filipa Bobka, serialowego Artura Sagowskiego. Czy aktor miał szansę poćwiczyć i potrenować rajdy podczas kręcenia serialu " Prosto w serce"? Jak się potoczą losy Artura? Czym zaskoczą nas najbliższe odcinki serialu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patricia Kazadi po raz pierwszy na żywo wykonała utwór: „Go crazy”. Jest to singiel promujący album polskich artystów, powstały w ramach projektu : „Poland...Why Not?”

  Czy problemy z uzębieniem przekładają się na funkcjonowanie całego, naszego organizmu? Jaki wpływ mają na serce i poziom insuliny we krwi? Reporter Dzień Dobry TVN zapytał o to specjalistę periodontolog dr n. med. Małgorzatę Nędzi-Górę.

  Marcin Tyszka jest o krok od wielkiej kariery w Stanach Zjednoczonych. Czy udało mu się dostać wizę VIP? Zobacz także, jak Katarzyna Pakosińska walczy ze stresem i zmęczeniem i z kim Piotr Rubik nagrywa płytę.

  Kasia Olubińska, reporterka Dzień Dobry TVN, była na planie serialu "Prosto w serce" i rozmawiała z Małgorzatą Sochą. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Jak się potoczą losy Konstancji? W jaką intrygę zostanie wplątany Czarek? I jak się zakończy pojedynek Konstancji i Moniki?

  W lipcu Polacy kupili 800 tys. opakowań tabletek, które wspomagają odchudzanie. W sumie wydaliśmy na nie 18 mln zł. Eksperci uważają jednak, że strata pieniędzy, bo tabletki nie gwarantują spadku wagi. Co tabletkach odchudzających sądzi dietetyk Magdalena Makarowska? O komentarz poprosiliśmy także piosenkarkę Katarzynę Klich.

  Rob Hoffman, który współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem do współpracy w ramach projektu „Poland… Why Not?” zaprosił dwunastoletnią Julię Bogdańską. Na płycie "Poland…Why Not", która ukaże się na rynku w październiku, młodziutka Polka wykonuje dwa utwory: „Good Girl” i „Hallelujah”. Jak oceniacie jej występ w Dzień Dobry TVN?

  Amerykańskie badania pokazują, że 62 proc. pracujących singli doświadczyło odmiennego traktowania w pracy. Te kobiety, które mają dzieci nie dostają nadgodzin i wybacza się im spóźnienia. Tymczasem singielka tyra za wszystkich, bo przecież nikt na nią w domu nie czeka. W studio „Dzień Dobry TVN” gościliśmy dziennikarkę Magdalenę Żakowską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk, psycholożkę Annę Wolfarth oraz singielkę Aleksandrę Nawrocką.

  Należy do najczęściej występujących polskich piosenkarzy. Nasza reporterka Katarzyna Olubińska była na 65. urodzinach Krzysztofa Krawczyka. Przygotowała razem z żoną wokalisty Ewą niespodziankę dla Pana Krzysztofa. Tylko w Dzień Dobry TVN relacja z tego wydarzenia.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Video wykonał utwór „Środa czwartek”. To kolejny singiel z płyty "Nie obchodzi nas rock". Jak oceniacie ich występ?

  Ifi Ude śpiewa od dzieciństwa. Pisze teksty, muzykę, a także wyreżyserowała teledysk. W Dzień Dobry TVN wykonała utwór „ Don’t be afraid”.

  W Dzień Dobry TVN nasza agentka specjalna Agnieszka Jastrzębska odtajniła dane ze świata show-biznesu! Czy Dariuszowi Krupie urodziła się córeczka i, czy serial "Na Wspólnej" ma się ku końcowi?

  Kinga Burzyńska spotkała się na planie serialu "Przepis na życie" z Edytą Olszówką i Bartkiem Świderskim. Na pierwszy odcinek nowej serii zapraszamy już dziś o godz. 21.30!

  Już we wtorek 6 września startuje nowy sezon hitowego „Przepisu na życie”. Jak zachowa się Andrzej po przyjściu na świat nowego potomka, co na to Beata? Czy Ankę i Jerzego łączy prawdziwa miłość? Wiernych widzów i nowych fanów czekają smakowite kąski. Smacznego!

  Rzadko w karierze aktorskiej trafia się naprawdę wielka rola. Jak już przychodzi, to poza sławą może przynieść też wizerunek postaci, od której trudno się uwolnić. Będąc aktorem charakterystycznym gra się jeden typ ról, na przykład, bandyty, amanta lub pozytywnego bohatera. Jak nie dać się zaszufladkować? O tym porozmawialiśmy w DDTVN z Andrzejem Kopiczyńskim, Zbigniewem Buczkowskim i Tomaszem Stockingerm.

  Dziś na polskim rynku płytowym pojawił się album "Inna" Anny Szarmach. Wokalistka współpracowała m.in. z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Bem, Sistars, Kayah a także Rafał Olbiński. Jak oceniacie ten utwór i jej występ w studiu Dzień Dobry TVN?

  Mało kto docenia trud i poświęcenie kobiet, które decydują się wyjechać za granicę i tam spełniać swoje marzenia. Grażyna Dyląg - Mikołajczak podkreśla, jak trudna jest to decyzja dla całej rodziny. jej córka, aktorka Iza Miko, wyjechała z Polski i udało się jej zachwycić Hollywood. Podobny sukces osiągnęła Alicja Bachleda-Curuś. Jak poradzić sobie z medialną nagonką na własne dziecko? Czy matka przeżywa każdą krytykę i nieprawdziwą informację na temat swojego dziecka?

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście zobaczyć wyjątkowy koncert zespołu "LEszcze", na żywo!

  W tej chwili na ekranach kin gości "Randka w ciemno" z Borysem Szycem w jednej z głównych ról. W sobotę spotkamy się z aktorem na planie kolejnego filmu "Kret" w reżyserii Rafael Lewandowskiego. Dziś Joanna Burzyńska miała okazję porozmawiać z aktorem w chwili przerwy od zdjęć.

  Dziś w Dzień Dobry TVN Agnieszka Wagner, Piotr Adamczyk i Sławomir Świerzyński opowiedzieli nam o tym jak trudno jest dawać występ w języku obcym. Czy to możliwe żeby używać języka, którego się kompletnie nie zna?