Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" już nie kryją, że są parą. "Przyjaźń jest mocną podstawą do głębszej relacji"

Luiza, Maurycy, Hotel Paradise 3
Player
Kiedy okazało się, że Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" są parą, wiele osób nie kryło zaskoczenia. W czasie trwania programu nikt bowiem nie przypuszczał, że może połączyć ich głębsze uczucie. Specjalnie dla dziendobry.tvn.pl Luiza zdradziła, jak rozwija się ich relacja.

Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" są parą

Po finale 3. edycji "Hotelu Paradise" wszyscy widzowie zastanawiali się, jak układają się relacje uczestników programu. Szybko okazało się, że zwycięska para – Basia i Krystian – rozstała się. Parą wciąż są natomiast Bibi i Simon, którzy także dotarli do finału.

Kiedy pojawiły się plotki na temat związku Luizy i Maurycego, wszyscy czekali, aż zainteresowani to potwierdzą. W końcu tak się stało i nikt nie musi się już ukrywać. Jak udało nam się dowiedzieć, Luiza i Maurycy już na Zanzibarze wiedzieli, że będą chcieli poznać się bliżej.

- Uważam, że przyjaźń zdecydowanie jest mocną podstawą do głębszej relacji. My z Maurycym po powrocie z Zanzibaru spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu, poznawaliśmy się, rozmawialiśmy na różne tematy i odkrywaliśmy się. Na Zanzibarze wiedzieliśmy już, że po powrocie do Polski będziemy chcieli kontynuować naszą znajomość – zdradziła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Luiza.

Luiza o Maurycym: Jest bardzo ambitny i opiekuńczy

Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" wyznała, że zarówno ona, jak i jej partner czują się bardzo szczęśliwi w nowym związku. Nieustannie towarzyszy im euforia i cieszą się, że mogą wspólnie spędzać czas.

- Niby jesteśmy różni, a mimo wszystko ciągnie nas ku sobie. Póki co cieszymy się z każdego wspólnego dnia i bierzemy to, co los nam przynosi – zauważyła Luiza. Co najbardziej ceni w Maurycym?

Ja wielokrotnie powtarzałam, że cenię w Maurycym inteligencję, to, że jest bardzo ambitny i opiekuńczy. Podoba mi się to, że mnie wspiera i nie ogranicza, a wręcz mobilizuje i motywuje do dalszych działań. Jest mężczyzną, który liczy się ze mną i moim zdaniem

- podkreśliła.

Zobacz wideo: Luiza z "Hotelu Paradise": Chciałabym takiego faceta jak mój tata. Idąc do programu wiedziałam, że będzie ciężko

PrzeAmbitni/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości