Gwiazdy

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem po programie. "Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze"

Gwiazdy

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem po programie. "Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze"

W "Hotelu Paradise 3" nie była długo, ale i tak dała się zapamiętać widzom. Justyna Michałowska spotkała się ze skrajnymi komentarzami na temat jej udziału w programie. Wiele osób komentowało jej wygląd i zarzucało nienaturalność. Jak do tego odnosi się sama zainteresowana?

"Hotel Paradise 3". Justyna Michałowska jak Ewa Minge? 

Pojawiając się w "Hotelu Paradise 3", Justyna robiła wrażenie bardzo pewnej siebie. Uwagę zwracała burza rudych loków i jej ekstrawagancki styl bycia. W mediach społecznościowych pojawiało się wiele komentarzy na temat wyglądu Justyny. Niektórzy zarzucali jej nienaturalność, porównywali ją też do znanej projektantki mody, Ewy Minge.

- Nie czuję się obrażona, wręcz dziękowałam - stwierdza Justyna w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. - Dziękowałam, dlatego że Ewa Minge jest dla mnie piękną kobietą. Każdy ma w sobie ogrom piękna - dodaje.

Okazuje się jednak, że to, w jaki sposób Justyna prezentowała się na ekranie, nie do końca jej samej pasował. - Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze. (...) Pierwszą sesję zdjęciową miałam w wieku 13 lat, więc uważałam, że jestem osobą fotogeniczną. Nagle odpalam program i widzę, że mam czoło jak lotnisko, jestem wielka w tej kamerze i niestety, ale nie było to dla mnie miłe doświadczenie - przyznaje uczestniczka "Hotelu Paradise 3".

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem

Jeszcze w czasie trwania programu Justyna zmagała się z wieloma negatywnymi komentarzami, które były kierowane pod jej adresem. - Wylała się na mnie fala hejtu, że moje zdjęcia są retuszowane. Ludzie obejrzeli mnie w telewizji i twierdzą, że na żywo wyglądam inaczej - wskazuje.

Jak Justyna reaguje na takie stwierdzenia? - Staram się mieć kontakt z osobami, które poświęcają czas, żeby cokolwiek napisać na mój temat. (...) Kiedy zobaczyłam, że ktoś podważa całą moją karierę fotomodelingową, nie ukrywam, że było mi przykro, ale sama byłam świadoma tego, że ja w rzeczywistości, ja na zdjęciach i ja w telewizji to są trzy różne płaszczyzny - zauważa i dodaje:

Interesuję się psychologią, więc mam przeczytaną tonę książek, dzięki którym zrozumiałam, gdzie jest źródło oceniania i krytykowania innych. Każda osoba, która pisała mi negatywne komentarze, w moim mniemaniu jest osobą, która głęboko w swojej podświadomości skrywa jakieś kompleksy, a najłatwiej je wyrzucić na zewnątrz i wyeksponować u drugiej osoby.

Co jeszcze o swoim udziale w "Hotelu Paradise 3" i reakcji widzów powiedziała nam Justyna? Sprawdź wideo powyżej.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
64
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0