hejt

  hejt

  W jej obronie stanęła między innymi Karolina Korwin-Piotrowska.

  Wiśniewscy podzielili się z obserwatorami wspólnym zdjęciem opatrzonym romantycznym opisem - nie wszystkim się to spodobało.

  Sława niesie za sobą liczne korzyści, ale i problemy. Przekonała się o tym Hailey Bieber, która od lat boryka się z hejtem. Słowa krytyki kierowane pod adresem gwiazdy odbiły swoje piętno na jej zdrowiu psychicznym. Ostatecznie modelka zdecydowała się skorzystać z pomocy terapeuty.

  Gwiazda "Kuchennych rewolucji" mówi: "dość".

  Kobieta wygląda jak dziecko, a jej wygląd jest skutkiem przebytej w przeszłości choroby.

  - Następnym razem nie zapomnę przerobić reszty rzeczy w ciele - napisała gwiazda.

  Czy poczuła się urażona? - Zajmę się tym inaczej - zapowiedziała.

  Zofia Zborowska-Wrona opublikowała w sieci zdjęcie w stroju kąpielowym. Internautka napisała jej krzywdzącą wiadomości na temat fotografii. Aktorka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, jak reaguje na hejt.

  Małżeństwo wyznało, jak radzi sobie nie tylko ze sławą, ale również hejtem i plotkami na ich temat.

  Media społecznościowe stały się jednak przestrzenią do anonimowego wylewania hejtu. Z tym w dzisiejszych czasach mierzy się wiele znanych i lubianych osób. Swój sposób na nieprzychylne wiadomości znalazł Mariusz Szczygieł. Co robi, gdy internauci wysyłają mu wulgarne wiadomości?

  Media społecznościowe to kopalnia wiedzy, przydatnych pomysłów, a także przestrzeń, w której co niektórzy chwalą się, bądź wylewają swoje frustracje. Mimo wszystko każdego dnia odpalamy aplikacje i śledzimy życie znajomych, gwiazd, a także osób które... delikatnie mówiąc, trochę nam podpadły. Dlaczego to robimy? Razem z psychologiem wyjaśniamy, na czym polega zjawisko zwane hate following.

  Karolina Korwin Piotrowska po 18 latach ponownie zasiadła na słynnych kanapach Kuby Wojewódzkiego. Czego dotyczył wywiad?

  Władimir Putin i jego obsesja na puncie zamierzchłej idei imperializmu to tylko jedna strona medalu. Po drugiej są zwykli obywatele, których coraz mocniej dotykają nakładane przez zachód sankcje. Rosjanie stają się jednak nie tylko ofiarami szaleństwa swojego prezydenta, ale też społecznych samosądów. O hejcie skierowanym w ich stronę rozmawiamy z socjologiem dr. Tomaszem Sobierajskim z Uniwersytetu Warszawskiego. 

  Monika Miller wyznaje: "Ludzie piszą, że jakby coś mi się stało, to nikomu nie byłoby żal"

  "Hejt może prowadzić do tragedii".

  "Ja się nie boję Egiptu, ja się boję Polski, gdzie przemoc jest okej" - reaguje Ewa Zakrzewska.

  Od zakończenia 4. edycji "Hotelu Paradise" minęło trochę czasu. Choć większość widzów, a nawet i uczestników nie wierzyła w miłość Nany i Łukasza, ta dwójka udowodniła, że łączy ją coś więcej, niż tylko chęć zwycięstwa. Co dziś u nich słychać, jak czuli się po powrocie do Polski i z jakimi trudnościami się mierzyli? O tym opowiedzieli w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Niewybredne komentarze publikowane w sieci to nieodłączny element postępu technologicznego, z którego wszyscy korzystamy. Media społecznościowe pozwalają dzielić się ze światem rozmaitymi treściami, ale korzystanie z nich niesie za sobą ryzyko zetknięcia się z hejtem. Przekonała się o tym Joanna Koroniewska.

  Viki Gabor zaczęła śpiewać, gdy miała zaledwie 4 lata. Dziś koncertuje i jest idolką nastolatek. Mierzy się nie tylko z popularnością, ale także hejtem. Jak sobie z nimi radzi? O tym artystka i jej rodzina opowiedzieli w programie TVN "Uwaga!" z serii "Kulisy sławy".

  "Może nienawiść jest jedyną budującą wartością w waszym smutnym życiu".

  "Jaką dramę dziś kręcimy?"

  Pod najnowszym postem Izabeli Juszczak, uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", pojawił się nieprzychylny komentarz. Gwiazda programu w rozmowie z nami odniosła się do niego w wymowny sposób. - Zrobiło mi się bardzo przykro - przyznaje.

  Od kilku lat Barbara Kurdej-Szatan jest jedną na najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Co sprawiło, że "blondynka z reklamy" trafiła do show-biznesu i na pierwsze strony gazet? O drodze do sławy opowiedziała w długim wywiadzie z Magdaleną Bober w książce "Jak to się stało?".

  Agnieszka Hyży postanowiła zwrócić się w swoich mediach społecznościowych do hejterów, którzy zostawiają jej obrzydliwe wiadomości. Tym razem kontrowersje wywołało jej stanowisko dotyczące szczepień.

  Joanna Opozda jest teraz w zaawansowanej ciąży, dlatego zwraca dużą uwagę na swoje zdrowie i stara się unikać stresu. Niestety, w tak wyjątkowym momencie w jej życiu, padła ofiarą hejtu. Pewna osoba źle życzyła jej oraz jej nienarodzonemu dziecku. Gwiazda dołożyła wszelkich starań, by udowodnić, że nikt w sieci nie jest anonimowy.

  Agnieszka Łyczakowska, znana widzom TVN7 z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została zaatakowana w mediach społecznościowych. Oczekująca dziecka kobieta pokazała komentarz, który został zamieszczony pod jednym z jej filmów. W rozmowie z Katarzyną Lackowską z serwisu dziendobry.tvn.pl ustosunkowała się do obrzydliwego wpisu.

  "Może mnie też kiedyś ktoś poderżnie gardło".

  Maciej Lisowski spełnia się jako troskliwy i odpowiedzialny tata dziewięcioletnich bliźniaczek, ale znajduje także czas na kreatywną działalność w sieci. Bloger znany jako "Matata", podjął się realizacji projektu, mającego na celu spopularyzowanie tematu uzależnienia dzieci od telefonów komórkowych. W Dzień Dobry TVN opowiedział o wyjątkowych warsztatach dla najmłodszych.

  Dziennikarka podzieliła się ze swoimi obserwującymi informacją o nienawistnych wiadomościach prywatnych, a nawet groźbach, które otrzymuje. - Pamiętajcie, że ogarnąć skąd przychodzą niby anonimowe wiadomości nie jest aż tak trudno - podkreśliła.

  "Pojawia się komentarz, który uprzykrzy mi poranek, cały dzień lub życie".