Dość hejtu! Magda Gessler mówi: STOP
Magda Gessler zamieściła trzy portrety, do których zapozowała bez makijażu, co nie jest niczym nowym.
- Po zdjęciu make-upu bardzo się sobie podobam. Uważam, że wyglądam fantastycznie i to powinno pobudzić kobiety do odwagi, że każdy wiek ma swoją urodę, swoje piękno, przede wszystkim swoją energię. Byłam bardzo szczęśliwa na tych zdjęciach. Wydawały mi się bardzo ładne - wyjaśniła restauratorka w Dzień Dobry TVN.
Niestety pod publikacją wylała się fala hejtu. "Za dużo leków", "Co za straszydło", "Poniósł ją melanż", "Jak trzeźwa to ładna" - to dopiero początek "milutkich" komentarzy, po których autorka postanowiła usunąć swój post.
- [Najbardziej zabolała mnie - red.] nienawiść, chamstwo i chyba jakieś nieudacznictwo w życiu tych ludzi, które we mnie wzbudza głęboki smutek, że kobiety potrafią tak gnoić inne kobiety, bo innego słowa nie można tutaj użyć. Do tego stopnia, że po raz pierwszy się przestraszyłam: Boże, co ja takiego zrobiłam?, na co moimi znajomi: "Magda, genialne zdjęcia, dlaczego je usunęłaś?". Powiedziałam: dość - tłumaczyła prowadząca program "Kuchenne rewolucje".
Gwiazda przywróciła zdjęcia i zamierza walczyć z hejtem.
- Czemu [hejterzy - red.] nakręcają się wobec osób, które odniosły sukces? Nie możemy tego przeżyć, że w naszym życiu po prostu nam się nie chciało albo się nie udało, albo nie mieliśmy szczęścia. Ludzie są różni. Inspiruję się ludźmi, którzy mają talent, którzy ciężko pracują - podkreśliła gościni Dzień Dobry TVN i poleciła hejterom, by poszli jej śladami.
Magda Gessler - gdzie kończy się krytyka, a zaczyna hejt?
Restauratorka ceni sobie krytykę, ale nie słowa, które mijają się z prawdą.
- Krytyka to jest coś fajnego i konstruktywnego. Natomiast chamówa, wulgaryzm i ordynarna forma określenia kogoś: "Ale wary" [...], to jest przemoc, to jest karalne - stwierdziła. Jak zapowiedziała, wszelkie naruszenia dóbr osobistych będą miały swój finał tam, gdzie ich miejsce - na sali sądowej.
Posłuchaj całej rozmowy z Magdą Gessler w wideo zamieszczonym na górze strony.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz też na Player.pl.
Zobacz także:
- Dorota Wellman twarzą w twarz z hejterem. "W życiu mnie nikt tak nie przepraszał"
- Hejterki w spódniczkach. "To trwało prawie 9 lat"
- Barry Keoghan ma dość obelg na temat swojego wyglądu. "Zamknąłem się w sobie"
Autorka/Autor: Dominika Czerniszewska
Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News