hejterzy

  hejterzy

  Żyjemy w czasach, gdy najmniejszym nawet kichnięciem narażamy się na podejrzliwe spojrzenia, z których łatwo wyczytać pytanie - "koronawirus?!". Frustracja i strach spowodowały nowe zjawisko - falę hejtu wobec osób, które są zakażone. Nienawistne komentarze i spojrzenia spotykają nawet lekarzy, którzy na co dzień mają bezpośredni kontakt z chorymi, bo ratują im życie. O zjawisku hejtu mówiła Ewa Kowalska, która doświadczyła go, gdy razem z rodziną zaczęła chorować oraz dr Tomasz Karauda, który leczy osoby zarażone wirusem.

  Aktorka Katarzyna Warnke swoje ciało pokryła obraźliwymi hasztagami i tak przyszła na jedną z imprez. Czemu miał służyć ten performance? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę.

  Joanna Koroniewska upubliczniła w mediach społecznościowych nienawistne wpisy pod swoim adresem. Ktoś życzył, aby poroniła. Podobny hejt spotkał Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak polskie gwiazdy radzą sobie z tego typu komentarzami? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Prawnik i vloger Krzysztof Woźniak postanowił walczyć z hejtem i hejterem w sądzie. Swoją historię opowiedział w Dzień Dobry TVN. Czy hejt w sieci może komuś zniszczyć życie? I czy jest tylko domeną młodych ludzi? Co, zdaniem naszego gościa, hejterzy mają wspólnego z terrorystami?

  Pan Yapa powrócił. Jednak w nowym wcieleniu jako Pan Hejtuś. Co skłoniło go do powrotu do mediów? Bohaterami jego nowego internetowego show są: wyrzucony z konsumpcyjnego świata inteligent i jego kot Lulo. Na razie na kanale Yapa TV możemy zobaczyć dwa filmy: "YapaTV HEJTERZY" oraz kultową piosenkę "Rap Pana Yapy". W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Krzysztof Janczak, czyli Pan Yapa z lat 90. Dlaczego tym razem postanowił zrobić program dla dorosłych?

  Paparazzo - to słowo nie kojarzy się najlepiej, zwłaszcza osobom, które uważają, że są nękane przez natrętnych fotografów. Piotr Wygoda postanowił nakręcić dokument, w którym stara się przełamać panujący powszechnie stereotyp, że paparazzi to hieny. Chce udowodnić, że jednak mają pewne swoje zasady. Jakie? Kim są ludzi, którzy zajęli się tą pracą? Czy przekonał Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy też mają do czynienia z tego typu fotografami?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: jedni ją kochają, a inni nienawidzą. Ewa Chodakowska o tym, dlaczego wdaje się w dyskusję z hejterami. Zmęczenie, bóle głowy i wahania wagi, czyli cała prawda o zakwaszaniu organizmu. Podamy także przepis na to, jak stać się szczęśliwą kobietą. Bądźcie z nami w środę od 8:00! Zapraszamy w imieniu Jolanty Pieńkowskiej i Roberta Kantereita.

  "Gesslerowa to nerwowa krowa", "Ale ryjec to ma niewyjściowy", "Ona ma głowo-tułów", "Na widok Najsztuba mnie mdli", "Wygląda jak dupek ze wsi", "Wellman to małe, wredne babsko". Hejterzy prześcigają się w coraz to bardziej "wyrafinowanych" inwektywach pod adresem gwiazd. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: medioznawca prof. Wiesław Godzic oraz Michał Piróg. Rozmawiali o tym, jak gwiazdy mierzą się z obraźliwymi opiniami na swój temat.