Ewa Minge

  Ewa Minge

  Ewa Minge rozpoczęła już sezon plażowy. Światowej sławy projektantka udostępniła bowiem zdjęcie w bikini. Z okazji zbliżających się 55. urodzin zdradziła swój patent na smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę. - Wow - krótko, lecz wymownie skomentowała Agnieszka Włodarczyk.

  Choć często mawia się, że kobieta kobiecie wilkiem, to również w naszym rodzimym show-biznesie można znaleźć wyjątki. Na swoim profilu na Instagramie Ewa Minge zamieściła post, w którym nie szczędzi komplementów pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak. Pod wpisem projektantki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie tylko zwrócili uwagę na urodę naszej prowadzącej, ale docenili także fakt, że kobiety potrafią okazywać sobie wsparcie.

  Ewa Minge o swojej nowej pasji mówi: "arteterapia". Przyznaje, że trudno byłoby jej inaczej przetrwać czas pandemii i stres związany z prowadzeniem modowego biznesu, którym zajmuje się na co dzień. Projektantka spokoju szuka więc w malarstwie - a swoje obrazy przekuwa następnie w rzeźby. Czyżby jej twórczość niedługo będziemy mogli podziwiać nie na wybiegu, lecz w galerii sztuki?

  Ewa Minge, jak każdy z nas, miewa w życiu gorsze momenty. Zdarza się, że zmęczenie próbuje przejąć nad nią całkowitą władzę. Projektantka wie jednak, jak sobie z nim poradzić. Sprawdzonym przepisem na pokonanie słabości i szybkie nabranie energii podzieliła się na Instagramie. Co robi, kiedy zmęczenie osiąga apogeum?

  Odnosząca sukcesy projektantka mody Ewa Minge od lat wspiera potrzebujących. Jest założycielką Fundacji Black Butteflies, której celem jest m.in. pomaganie osobom chorym nowotworowo i przewlekle, w tym niepełnosprawnym, w aktywizowaniu ich do pełnego życia w społeczeństwie. Jednym z powodów, dla których założyła fundację była jej choroba nowotworowa. Kiedy zachorowała na białaczkę? Kto wiedział o jej chorobie? Co dało jej siłę do walki o zdrowie? Przed jakimi wyborami stanęła zanim zaczęła leczenie? Ewę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Nieudany związek pozostawia po sobie ślad. Uczy nas między innymi, czego warto się wystrzegać w kolejnych relacjach. Jakie jeszcze wnioski można wyciągnąć z nieudanego związku? O zdanie zapytałyśmy w Dzień Dobry TVN: ekspertkę ds. zachowań społecznych Katarzynę Pawlikowską, projektantkę Ewę Minge i aktorkę Monikę Mariotti.

  Ewa Minge pokazała swoją najnowszą kolekcję podczas paryskiego tygodnia haute couture. Z kamerą Dzień Dobry Wakacje pokazowi przyglądała się Agnieszka Jastrzębska. Co było inspiracją tej kolekcji i kto pojawił się na pokazie? Zobaczcie!

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Ewa Minge szykuje się do ślubu. O swoim przyszłym mężu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy projektantka zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin?

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Zielona Góra przygotowuje się do 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co mieszkańcy szykują z tej okazji? Sprawdził to prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Miał również okazję spotkać się z Ewą Minge. Jak ona będzie wspierać WOŚP? Projektantka mody powiedziała co nieco o swoim ślubie.

  Media obiegła informacja, że projektantka mody Ewa Minge zaręczyła się. Kto jest jej wybrankiem? Gdzie odbędzie się ślub? Kiedy? Kto jej uszyje suknię? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.