Ewa Minge będzie miała macochę. Jak na to zareagowała?

MW_20231205_01_09
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ewa Minge z tatą – artystą malarzem
Ewa Minge z tatą – artystą malarzem
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Miłość nie zna wieku i nie liczy lat. Przekonała się o tym Ewa Minge, która ogłosiła w mediach, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie.

Ewa Minge zostanie pasierbicą

Ewa Minge nieustannie osiąga nowe sukcesy w życiu zawodowym. Wydała kilka książek, które odbiły się echem w polskim show-biznesie, ma na koncie wystawy swoich obrazów i szykuje się do kolejnych pokazów mody, bo projektowanie ubrań to jej wieloletnia pasja, która przyniosła jej dużą popularność w Polsce i poza granicami naszego kraju.

W życiu prywatnym gwiazdy również nastał szczęśliwy czas. Jej tata, 81-letni Zbigniew Butkiewicz, utalentowany malarz, ponownie się zakochał. Nowa miłość go uskrzydla i daje napęd do działania. Jak przyznała Ewa Minge w rozmowie z "Faktem", wkrótce jej rodzina się powiększy.

- Mój tato, a moja mama nie żyje już ponad 14 lat, znalazł swoją drugą miłość życia i się zaręczył. Dla mnie to było bardzo, bardzo ważne. On zakochał się i zaręczył w wieku 81 lat - powiedziała projektantka.

Ewa Minge będzie miała macochę

Mama Ewy Minge zmarła w 2009 roku. Przez wiele lat jej ojciec nie wiązał się z innymi kobietami. Wreszcie w jego życiu pojawiła właściwa wybranka.

- Mój tato jest bardzo aktywnym artystą, malarzem. Mężczyzną świetnie wyglądającym, któremu wszyscy dają 20 lat mniej. Więc mogę powiedzieć, że już prawie zyskałam macochę i to jest bardzo fajne, cieszymy się całą rodziną - podkreśliła artystka w "Fakcie".

Ewa była bardzo związana ze swoją mamą. Co roku w rocznicę jej śmierci, publikuje poruszający post w mediach społecznościowych.

- I ciągle dzwonię do nieba… Pogadać o życiu, że zawodzi tak, jak uprzedzała. O ludziach, którzy nie zasługują na miano żadnej wielkości. O marzeniach, które trzeba brać w ręce i lepić, rzeźbić, ugniatać, aż nadamy im kształt idealny, wyśniony… Przegadać plany na najbliższe miesiące, lata… i słyszeć, że dam radę. (...) Wszystko, co mogłam jej dać na ostatniej ziemskiej wycieczce do nieba, to godność i poczucie bezpieczeństwa, kiedy przechodziła granicę. I jak to ona, odwróciła się i pomachała ręką, uśmiechnięta tymi swoimi kocimi oczami…Pomachała nie na pożegnanie, witała nowy wymiar. Tyle lat, tyle telefonów… Tyle pustego nieba nade mną… Tęsknię, mamo - napisała projektantka 14 stycznia 2024 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?