Ewa Minge w żałobie. "Nic już nie będzie takie samo..."

Ewa Minge
Eva Minge w nowej, zaskakującej roli
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ewa Minge relacjonuje w mediach społecznościowych ważne momenty w swoim życiu. Chętnie zabiera też głos w głośnych sprawach. Tym razem jednak przekazała bardzo smutną wiadomość - jej ukochany pupil odszedł za tęczowy most.

Ewa Minge pożegnała kota

Ewa Minge musiała pożegnać członka rodziny, do którego była bardzo przywiązana, razem spędzili wiele lat. Dlatego to rozstanie jest bardzo trudne dla projektantki.

- Walczyliśmy od bardzo długiego czasu o każdy jego dzień. Jego nerki powoli odmawiały pracy nawet przy pełnym wsparciu medycznym. Wczoraj był na swoim ostatnim spacerze, które kochał nad koci rozsądek. Łapki były zbyt słabe żeby uciec na wagary, które kochał. Po jednych z nich szukała go cała Polska, zdezerterował bowiem na dwa dni. Dzisiaj uciekł za tęczowy most…na zawsze - wyznała poruszona Minge.

W tej ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi, kot odszedł w domu. - (...) kochany, tulony… w morzu łez. Miał fajne życie, miał swoje stado i nim zarządzał... Wyrwa w sercu niewspółmierna do tego malutkiego ciałka jakie odeszło… zabrał ze sobą potężny kawał nas… Dołączył do swojej siostry Felki i nic już nie będzie takie samo... - zakończyła wpis Ewa Minge.

Internauci poruszeni wyznaniem Ewy Minge

Ewa Minge jest wielką miłośniczką kotów, szczególnie upodobała sobie sfinksy. Te czworonogi są dla niej bardzo ważne i traktuje je jak pełnoprawnych członków rodziny. Okazuje się, że wśród fanów projektantki i znajomych z branży także są osoby, które przeżyły podobne tragedie. Postanowili wesprzeć Minge w komentarzach.

- Przechodziłam przez to. Przytulam - napisała aktorka Agnieszka Włodarczyk.

- Nie mogę tego "polubić". Przytulam Was mocno - wyznała dziennikarka Joanna Racewicz.

- Bardzo współczuje... Kiedy odchodzą nasze ukochane zwierzęta to zabierają ze sobą kawałeczek naszego serca... niby zdajemy sobie sprawę, że ich odejście jest nieuniknione, ale i tak trudno jest pogodzić się ze stratą - dodała jedna z obserwatorek.

- Bardzo współczuję, pocieszeniem jest tylko to że był bardzo szczęśliwy z Wami - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości