pożegnanie

  pożegnanie

  5 kwietnia świat zamarł. Media obiegła wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendę polskiej sceny muzycznej wspominali i opłakiwali bliscy, przyjaciele i fani. Andrzej Kosmala, menedżer i wieloletni przyjaciel wokalisty, ujawnił nowe szczegóły dotyczące pogrzebu. Co już wiadomo?

  To ostatni program Doroty Wellman i Marcina Prokopa w tym sezonie. Dlatego prowadzący Dzień Dobry TVN podziękowali w studiu tym, bez których nie byłoby tego programu i wszystkim widzom, którzy byli z Dzień Dobry TVN przez ostatni rok. DZIĘKUJEMY WAM!!! A "para błazenków i telewizyjnych wariatów" przytula Was do swojego serca!!! Będziecie za nimi tęsknić?

  Dziś w Krakowie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Uroczystości rozpoczynają się o godzinie 12.00, jednak już o 11.00 z Wieży Mariackiej popłynęła melodia inna niż zwykle. Muzyk kochał Louisa Armstronga, dlatego krakowski trębacz, na prośbę redakcji Dzień Dobry TVN, specjalnie ku Jego czci zagrał melodię "What a Wonderful World". Do widzenia Panie Zbigniewie...

  Dla jednych rok 2017 zaczął się "stosunkowo dobrze", dla innych początek roku to czas pożegnań. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, jak żegnają się Polacy. Czy 7 minut wystarcza, żeby przekazać sobie wszystko przed odlotem? Zobaczcie!

  To już niestety ostatni program Dzień Dobry TVN z udziałem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Szkoda, że ten sympatyczny duet nie będzie już nas budzić o poranku. Zobaczcie ich pożegnanie w Dzień Dobry TVN! Żałujecie? Jak myślicie, kto ich zastąpi?