zwiażki

  Wygląda na to, że Robert naprawdę nie umie się zdecydować. Jego uwagę skradły w szczególności Kinga i Linda. W 12. odcinku "40 kontra 20" postanowił sprawdzić Kingę, wypytując ją o Bartka. Ciągle zbliża się też do Lindy. Co jeszcze się wydarzy?

  Ceremonia Chaosu to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w programie "40 kontra 20". Tym razem jej główną bohaterką będzie Kinga, która przez większość uczestniczek uważana jest za największe zagrożenie. Dojdzie też do spięcia między Marlenką a Magdą.

  Od poniedziałku 28 czerwca widzowie TVN7 mogą śledzić losy dwóch przystojnych kawalerów, którzy poszukują miłości swojego życia w programie "40 kontra 20".Zdjęcia były realizowane na greckiej wyspie Kreta. Za produkcję show odpowiada Constantin Entertainment Polska.

  Kiedy okazało się, że Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" są parą, wiele osób nie kryło zaskoczenia. W czasie trwania programu nikt bowiem nie przypuszczał, że może połączyć ich głębsze uczucie. Specjalnie dla dziendobry.tvn.pl Luiza zdradziła, jak rozwija się ich relacja.

  Magda Wójcik, która wygrała program "Big Brother" w 2019 roku, nie tylko zdobyła główną nagrodę, ale też wyszła z Domu Wielkiego Brata z partnerem u boku. Niestety okazało się, że jej związek z Olehem Riaszeńczewem nie przetrwał próby czasu. Czy Madzia jest teraz gotowa na nową miłość?

  Dagmara Kaźmierska niechętnie opowiada mediom o życiu prywatnym. W "Królowych życia" widzimy tyle, ile gwiazda sama zdecyduje się pokazać widzom. Podczas rozmowy z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zrobiła jednak wyjątek. Dowiedzieliśmy się, że adoratorzy nie mają szans u Dagmary, bo jej serce jest zajęte.

  Historia Bibi i Simona z "Hotelu Paradise 3" jest jak z filmu. Poznali się w reality show i połączyło ich wyjątkowe uczucie. Wiedzą, że chcą być razem także po zakończeniu programu. Czy Simon poznał już mamę Bibi, która jest jednocześnie jej najlepszą przyjaciółką?

  Barbara Pędlowska i Krystian Ferretti to zwycięska para "Hotelu Paradise 3". W programie połączyło ich gorące uczucie, jednak szybko okazało się, że będzie im trudno zbudować wspólną przyszłość. Czy Krystian żałuje rozstania z Basią? Czy ich drogi jeszcze kiedyś mogą się zejść?

  "Hotel Paradise" rządzi się swoimi prawami - żaden z uczestników nie może być pewien swojej pozycji. Z dnia na dzień sytuacja może zmienić się diametralnie i nawet najbardziej pewne pary mogą być zagrożone. Tak było również w przypadku Nathalii i Marcina, ale na ich relację wpłynęła osoba trzecia, Kara.

  Związki w Zodiaku, czyli astrologia i miłość. Czy da się tak skomponować relację, aby przyniosła Nam tylko gorące i fascynujące chwile we dwoje? Czy można przewidzieć jak potoczą się losy danej pary? W sukurs przychodzi astrologia, a dokładniej jej dziedzina zwana synastrią, czyli badaniem wzajemnego wpływu układów planet w horoskopach dwojga ludzi.

  Przed nami finałowy tydzień w "Hotelu Paradise 3". Tego, kto wygra program, dowiemy się już za kilka dni. To jednak nie oznacza, że już nic nas nie zaskoczy. Przed finałem uczestnicy przejdą test wiedzy o partnerze. Komu pójdzie najsłabiej?

  Wchodząc w nowy związek, jesteśmy ciekawi przeszłości partnera i doświadczeń, które go ukształtowały, dlatego też często pytamy o jego byłe związki. Jednak czy należy to robić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała psycholog i psychoterapeutka par, Marzena Mawricz.

  Barbara Smykla rozstała się z partnerem. Pragnie rozpocząć nowy rozdział w życiu. Zmiany zaczęła od nowej fryzury. O tym, co kryje się za takimi decyzjami, powiedział Łukasz Urbański "Lukiur", ekspert w dziedzinie tworzenia stylizacji fryzur. To on pomógł Barbarze w szukaniu nowego pomysłu na wygląd.

  Pojawienie się Kary w "Hotelu Paradise 3" sprawiło, że wszystko trzęsie się w posadach. Uczestnicy od razu zauważyli, że dziewczyna może naprawdę namieszać w istniejących już parach. Czy tak faktycznie się stanie?

  Pary w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" mają coraz mniej czasu na podjęcie decyzji. Tymczasem, zamiast pewności, pojawia się coraz więcej wątpliwości. Co dalej wydarzy się u bohaterów telewizyjnego eksperymentu?

  Wygląda na to, że pierwsze wrażenie może być mylne. Przekonuje się o tym Iza, która w dniu ślubu z Kamilem nie była przekonana co do trafności wyboru męża dla niej. Teraz to nie ona, ale dwie pozostałe pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potrzebują pomocy ekspertów.

  Bardzo silnie działającym zjawiskiem świeżo rozpoczętej wiosny, jest pierwsza pełnia Księżyca tej pory roku. Jest to na tyle istotne wydarzenie, że uwzględnia je nawet rok liturgiczny - Wielkanoc obchodzimy co roku w innym terminie, ponieważ zawsze wypada w niedzielę następującą właśnie po pierwszej, wiosennej pełni naszego naturalnego satelity.

  Statystyki zaskakują. Aż 73 proc. mężczyzn rzuca partnerki za pomocą wiadomości tekstowej, rozmowy telefonicznej albo za pośrednictwem portali społecznościowych. Dlaczego unikają szczerej rozmowy prosto w oczy? Wyjaśniła w Dzień Dobry TVN psycholog i psychoterapeuta par, Marzena Mawricz.

  Okres świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle trudny dla singli. Badania pokazują, że wiele z nich przeżywa ten czas gorzej, niż Walentynki. Dociekliwe pytania rodziny wcale nie ułatwiają sprawy. Jak sobie z tym poradzić? Wyjaśniała Anna Guzior-Rutyna, trener relacji oraz Karolina Pisarek i Mariusz Jakubowski.

  W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o samodzielnych mamach. Statystycznie w Polsce rozpada się co trzecie małżeństwo, a kobiety same zajmują się wychowaniem dziecka. Czy samotnej mamie trudniej jest znaleźć partnera? O tym rozmawialiśmy z psycholog Magdaleną Chorzewską oraz blogerką Moniką Pryśko.

  Jak pokazują najnowsze badania, każde kolejne pokolenie jest mniej liczne niż poprzednie. Na takie uwarunkowanie wpływa wiele czynników. Dlaczego rzadziej decydujemy się na dzieci?

  Zapytaliśmy o to naszych gości. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: psycholog Magdalena Chorzewska i aktorzy: Kamil Kula i Jarosław Jakimowicz. Większość kobiet oczekuje od mężczyzn poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, ale nie tylko. Na liście potrzeb pojawiają się również takie wymagania jak: wrażliwość, ale z drugiej strony siła i męskość. Partner powinien być zarówno dobrym kochankiem, jak i kochającym ojcem. Zdaniem psycholog, współczesne kobiety za dużo wymagają, a za mało z siebie dają. Radzi też kobietom, by były bardziej wyrozumiałe.

  Na przestrzeni ostatnich miesięcy w życiu Joanny Krupy zaszły rewolucyjne zmiany, ... a to jeszcze nie koniec rewelacji! Jak wyglądają jej przygotowania do ślubu? Czy mają już, z Douglasem Nunesem, wybrane miejsce, w którym się pobiorą? Dla fanów Joanny mamy też kolejną dobrą informację - na antenę TVN wraca program "Top Model"!

  Czy silnej, niezależnej kobiecie trudno jest znaleźć partnera? Idealną osobą do odpowiedzi na to pytanie jest Martyna Wojciechowska. Jak znajduje mężczyzn swojego życia? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Krzysztofa Zrobka i Paulinę Brzozę połączył "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowali się na udział w programie i jak obecnie wygląda ich życie? Czy żałują swojej decyzji? Jak widzą swoją przyszłość? W Dzień Dobry TVN małżeństwo opowiedziało o przygodzie swojego życia.

  "Różnice nas przyciągają, ale przez to, że jesteśmy różni, nie da się wytrzymać z tą osobą tych 50 lat. Więc musimy mieć jakiś krąg podobieństw" - mówił w Dzień Dobry TVN terapeuta par i psycholog Piotr Mosak. W czym partnerzy muszą być do siebie podobni, by ich związek przetrwał długie lata? A w czym powinni się od siebie różnić? Czy poglądy polityczne i poziom wykształcenia mają znaczenie?

  Każdy z nas chciałby znaleźć idealnego partnera, z którym spędzi całe życie. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze partnera? Czy da się zachować zdrowy rozsądek, gdy buzują w nas emocje? Na co podczas pierwszego spotkania zawracają uwagę kobiety, a na co mężczyźni? O przepisie na znalezienie partnera idealnego mówili w Dzień Dobry TVN specjaliści ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": seksuolog Monika Staruch i terapeuta par Piotr Mosak.

  Znalezienie miłości życia nie jest proste. Sprawa jest jeszcze trudniejsza, gdy szukamy miłości nie dla siebie, a dla kogoś innego. Tym właśnie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zajmują się psychoterapeuta i terapeuta par Piotr Mosak oraz seksuolog Monika Staruch. To już druga edycja popularnego programu. Czym nas zaskoczy? Czego eksperci nauczyli się podczas pierwszej edycji? Pierwszy odcinek nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już dziś o 22.30!

  Zwykło się mówić, że to przeciwieństwa się przyciągają. A jak działają związki, w których partnerzy są do siebie podobni? Stali się tacy na przestrzeni lat, czy było tak od początku? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to małżeństwo psychologów: Piotra Mosaka i Tatianę Ostaszewską-Mosak oraz muzyków: Piotra i Joannę Lazerów.

  Czym rożni się zdrada mężczyzny od zdrady kobiety? Czy bez całowania albo "poza terenem zabudowanym" to nie zdrada? Dlaczego każdy z nas ma inną linię demarkacyjną między zdradą a wiernością? W Dzień Dobry TVN aktor Dariusz Jakubowski, seks coach Marta Niedźwiedzka i piosenkarz Mariusz Totoszko powiedzieli o tym, czym jest dla nich zdrada i dlaczego wierność jest w dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, w cenie.