Gwiazdy

  Gwiazdy

  Niezwykły projekt "barokowa uczta" został przygotowany przez Capellę Cracoviensis. Gospodarzem wieczoru będzie Jan Peszek, a gościem specjalnym Maria Peszek. W niecodziennej scenerii - krakowskiego baru mlecznego, słuchacze będą jeść pierogi i popijać kompotem przy teatralnej inscenizacji madrygałów Monteverdiego.

  Borys ma dopiero 22 lata, a już rządzi na zachodnich listach przebojów. Przy jego utworze „My Love” bawi się młodzież m.in. w Chorwacji, na Ukrainie oraz w Hiszpanii. Dzś w Dzień Dobry TVN mogliście posłuchać jego hitu.

  Fotografia zainteresował się w wieku 6 lat kiedy dostał czarno-białą pocztówkę z Grecji, która mu się bardzo spodobała. Dziś przed jego obiektywem stają największe gwiazdy Hollywood. O swojej karierze opowiedział nam dziś w Dzień Dobry TVN.

  Dziś wieczorem odbędzie się jedenasty finał Tańca z gwiazdami. Z tej okazji spotkaliśmy się dzisiaj z finalistami i ich przyjaciółmi. Przekonaj się jakie nastroje panują przed tym starciem.

  Czy łatwo jest zyskać sympatię widzów? Okazuje się, że nie. Ostatnio pojawiły się wyniki badań na najsympatyczniejsze oraz najbardziej irytujące gwiazdy polskiego showbiznesu. W naszym studio porozmawialiśmy na temat wyników tych badań z Dorotą Wellman, Katarzyną Pakosińską, Agnieszką Frykowską i Tomaszem Jacykowem.

  Magda Mołek rozmawiała z Trinny i Susannah podczas ich pobytu w Polsce, gdzie przyjechały doradzać Polkom w kwestii ubioru.

  Pan i Pani Killer" to komedia romantyczna z elementami kina akcji. Przy okazji londyńskiej premiery Anna Wendzikowska spotkała się z reżyserem i odtwórczynią głównej roli.

  „I tak Cię kocham” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to komedia muzyczna, do której właśnie ruszyły pierwsze próby. Akcja sztuki toczy się w Warszawie i przypada na okres międzywojenny. Znamy już obsadę najnowszego przedsięwzięcia Teatru Kamienica – w komedii zagrają m.in. Justyna Sieńczyło, Katarzyna Skrzynecka, Jacek Kawalec Piotr Szwedes oraz… Krzysztof Ibisz

  W minioną nidzielę w Pszowie z okazji dnia miasta odbył się koncert, na którym zagrał m.in. zespół T.Love. Muzycy spóźnili się o prawie 2 godziny. Długo wyczekiwani przez publiczność wreszcie pojawili się na scenie, jednak nie w takim stanie się ich spodziewano.

  Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą - "CoMix". Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska&Dąbrowka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście usłyszeć więcej na temat tego projektu.

  Członkowie zespołu przyznają, że tytuł piosenki oddaje w istocie to, co ich "gryzło" w czasach młodości.Chodziło oczywiście o poszukiwania punktu "G". - Wszyscy pytali, zastanawiali się, czy on istotnie istnieje, a jeśli tak to gdzie on jest - śmieją się Blendersi.

  Na nowej płycie, której premiera już 31 maja, Kasia śpiewa o swoich uczuciach. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN mogliście poznać przedsmak tego co Was na niej czeka.

  Weronika opowiedziała nam dziś o tym co zmieniło się w jej życiu, o samych narodzinach syna, a także o tym jak przewartościowała swoje priorytety zaraz po nich.

  Dziś Oliwier Janiak spotkał się z Magdą Boczarską, laureatką nagrody dla najlepszej aktorki, którą otrzymała na festiwalu w Gdyni.

  Radek Majdan pisze książkę? Michał Wiśniewski się rozwodzi, a Doda myśli o ślubie? Z dziennikarką Dzień Dobry TVN Ewą Wojciechowską porozmawialiśmy także o pierwszym, szczerym wywiadzie Darka Krupy na temat Edyty Górniak.

  W prezencie na Dzień Dziecka, dla dzieci i ich rodziców, zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN Piotra Fronczewskiego, odtwórcę roli Pana Kleksa w "Akademii Pana Kleksa" i Adama Probosza, który zagrał w filmie Księcia Mateusza.

  Michał Kaczorowski "Kaczorex", finalista drugiej edycji programu Mam Talent, w styczniu, jako pierwszy Polak wygrał eliminacje do "Euro Battle 2010" w Portugalii. W zeszłym miesiącu zajął pierwsze miejsce na zawodach w Gdańsku i w Poznaniu. Tańca New Style uczył się z telewizji. Od dwóch lat uczy się poppingu i electric boogie.

  Pako Sarr to Senegalczyk, który występował m.in. z Markiem Kościkiewiczem, Manu Dibango, Baba Malem, Youssou Ndourem. Dziś z utworem "My village" wystąpił w Dzień Dobry TVN.

  Jego piosenki wywołują skrajne emocje. Jedni go uwielbiają, a inni nie znoszą. Jego Debiutancka płyta w ciągu zaledwie kilku tygodni pokryła się platyną. Czesław Mozil, znany jako Czesław Śpiewa, był gościem Dzień Dobry TVN. Jak oceniacie jego występ?

  Do pokazu najnowszej kolekcji Macieja Zienia pozostało zaledwie kilkanaście dni. To najwyższy czas, by wprowadzić ostatnie poprawki do projektów.

  Aktor Artur Barciś jest miłośnikiem zwierząt. W domu ma trzy psy i jednego kota. Dr Dorota Sumińska rozmawiała z nim o miłości do zwierząt.

  Piosenka "Wszystkie dzieci nasze są" stała się hymnem dziecięcym firmującym wiele akcji charytatywnych i akademii dla najmłodszych. Powstała pod koniec lat 80-tych w Stanach Zjednoczonych, muzykę do niej skomponowała Majka Jeżowska, a słowa napisał Jacek Cygan. Dziś w "Dzień Dobry TVN" odkryliśmy przed Wami całą historię powstania tej piosenki.

  Co do naszego kraju sprowadza znaną aktorkę? Otóż jak się dowiedzieliśmy w Łodzi powstaje w tajemnicy "Latająca Maszyna". Jest to międzynarodowa koprodukcja powstająca dla uczczenia 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Będzie to 80-minutowa muzyczna animacja lalkowa w połączeniu ze zdjęciami aktorskimi. Jaką rolę odegra w tym przedsięwzięciu Heather? Tego mogliście się dowiedzieć tylko w "Dzień Dobry TVN".

  Tylko kamery Dzień Dobry TVN miały okazję towarzyszyć Dodzie w trakcie jej niezwykłej trasy koncertowej. Gdzie tym razem wystąpiła popularna piosenkarka? Tego mogliście się dowiedzieć tylko zw dzisiejszym Dzień Dobry TVN.