Basia Kurdej-Szatan w odmienionej fryzurze. Aktorka pokazała się w kręconych włosach

Barbara Kurdej-Szatan

Od lat Basia Kurdej-Szatan znana jest ze swojej charakterystycznej fryzury. Jej długie blond pasemka są przedmiotem pożądania niejednej kobiety. Teraz jednak aktorka zdecydowała się na pewną modyfikację. Zobaczcie, jak wygląda w kręconych włosach.

Barbara Kurdej-Szatan o pielęgnacji włosów

Odkąd Basia Kurdej-Szatan pojawiła się w polskim show-biznesie, zachwyca jasną fryzurą. Co ciekawe, nigdy nie miała innego uczesania, ponieważ od dziecka jej mama nie pozwalała jej zmienić koloru włosów. Wyszło jej to na dobre, ponieważ dziś jest to znak rozpoznawczy aktorki. Choć czasem zastanawia się nad metamorfozą, nie ma na nią odwagi. Co jakiś czas robi jedynie pasemka, które wyglądają, jakby powstały naturalnie pod wpływem słońca. A jak dba o swoje włosy?
- Praktycznie codziennie muszę je myć, ponieważ na planach zdjęciowych powinny być zawsze świeże. Mam zbliżenia kamerą i źle się czuję, jak mam nieświeże włosy, więc myję codziennie, najdalej co dwa dni i zawsze używam odżywek, ale też masek. Staram się na końcówki jakieś olejki nakładać, po prostu dbać o ich kondycję, mimo że są często traktowane lokówkami i prostownicami – mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z agencją Newseria.

Basia Kurdej-Szatan w nowej fryzurze

Teraz Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się na pewną zmianę. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć na tle malowniczego ogrodu. Zieleń roślin za jej plecami w piękny sposób kontrastowała z jasnym uczesaniem, co dodatkowo uwydatniło jej nową fryzurę. Na fotografiach widać bowiem, że aktorka postawiła na kręcone włosy.
Ta niewielka zmiana zachwyciła internautów. W komentarzach pod postem czytamy: "Jak Tobie ładnie w kręconych włosach", "Pięknie w tych loczkach", "Rewelacja", "Super Ci te włosy wyszły", "Jakie piękne loki" czy "A myślałem, że to Gessler".
A Wam jak się podoba Basia Kurdej-Szatan w takim wydaniu?
Zobacz także:
Zobacz wideo: Zwiastun programu "To tylko kilka dni" z Basią Kurdej-Szatan
Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości