Gwiazdy

Mikołaj Roznerski w obiektywie syna. Fani: "Rośnie ci mały fotograf"

Mikołaj Roznerski

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Mikołaj Roznerski w obiektywie syna. Fani: "Rośnie ci mały fotograf"

Mikołaj Roznerski

Tomasz Urbanek/East News

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, nie wszyscy wiedzą, że jest również ojcem. Artysta pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane przez swojego syna. Internauci są pod wrażeniem talentu 10-letniego Antka. 

Mikołaj Roznerski - dzieci

Mikołaj Roznerski został tatą w 2011 roku. Był wówczas w związku z Martą Juras, która urodziła syna Antoniego. Choć aktorska para nie stworzyła trwałej relacji, aktor jest obecnym ojcem i stara się spędzać ze swoją pociechą jak najwięcej czasu.

- Moje życie się zmieniło, nie jestem z jego mamą, ale wypełniam ojcowskie obowiązki. Nam się nie udało, ale to nie może wpływać na moją relację z synem. Mam wyrzuty sumienia. Ciągle myślę, że coś powinienem. Ale jesteśmy tylko ludźmi. Popełniamy błędy. Ja się rodzicielstwa będę uczył całe życie. Jak mój ojciec, który dzisiaj jest bardziej troskliwy niż jak byłem młody - mówił Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla "Grazii".

Mikołaj Roznerski na zdjęciu syna

We wtorek 20 lipca Mikołaj Roznerski pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z urlopu, na którym widać, jak siedzi przy stole nad polskim morzem i zamyślony wpatruje się w dal. Fotografię podpisał krótko: "W obiektywie synka".

Ujęcie wywołało wiele komentarzy internautów, którzy stwierdzili, że 10-letni Antonii ma oko i prawdziwy talent. W komentarzach pisali: "Zdolny synek", "Utalentowany", "Piękne to zdjęcie", "Synek wiedział, co ująć" czy "Rośnie ci mały fotograf".

Również tak uważacie?

Zobacz też: 

Zobacz wideo: Mikołaj Roznerski o swoim wizerunku filmowym i Adrianie Kalskiej: "Praca z moją partnerką sprawia mi ogromną przyjemność"

x-news

Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0