Mikołaj Roznerski

  Mikołaj Roznerski

  Które żarty bawią Mikołaja Roznerskiego, a które Adrianę Kalską czy Dawida Wolińskiego?

  Fanka: "Szacun za odwagę"

  Mikołaj Roznerski z okazji walentynek opublikował na swoim Instagramie rozczulające zdjęcie z synem. Fotografia zachwyciła jego fanów. - Miłości każdej Wam życzę - napisał aktor pod wstawionym kadrem, który wykonany był kilkanaście lat temu.

  Mikołaj Roznerski: "To idealna pozycja na Walentynki"

  "Nasze prywatne drogi się rozeszły".

  Mikołaj Roznerski pochwalił się sportowymi umiejętnościami swojego syna, Antoniego. Na opublikowanym nagraniu widać, że chłopak ma w sobie żyłkę sportowca. Sławny tata nawiązał również do nieoczywistego uczesania chłopca.

  Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, który chętnie publikuje zdjęcia z codziennego życia w swoich mediach społecznościowych. Teraz zaskoczył swoich fanów i pokazał, jak bardzo zmienił się w ciągu 7. lat. Zobaczcie, jak wyglądał.

  Mikołaj Roznerski może liczyć na wsparcie mamy. Ma z nią bardzo bliski kontakt. Doskonale to widać na zdjęciu, na którym mocno ją przytula i całuje w policzek. Fani aktora stwierdzili, że kobieta wygląda tak młodo, że można pomyśleć, że jest jego siostrą.

  Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, nie wszyscy wiedzą, że jest również ojcem. Artysta pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie wykonane przez swojego syna. Internauci są pod wrażeniem talentu 10-letniego Antka.

  Mikołaj Roznerski w zeszłym roku odwołał swój ślub z Adrianną Kalską, który miał się odbyć we Włoszech. Ich bajeczne plany pokrzyżowała pandemia. Jak się okazuje, aktora nie ominęła jednak rodzinna uroczystość, ponieważ właśnie opublikował zdjęcia ze ślubu swojego brata.

  Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów. Choć dziś cieszy się uwielbieniem fanów, jego droga do sukcesu nie była łatwa. W ostatnim wpisie na Instagramie wyznał, że przed laty miał obawy, czy uda mu się zdać egzaminy maturalne.

  Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zaskoczyły nie tylko jej fanów, ale też Mikołaja Roznerskiego - ukochanego aktorki. Jak teraz prezentuje się Kalska? Dlaczego postanowiła zmienić fryzurę?

  Mikołaj Roznerski postanowił powspominać stare czasy. Na Instagramie opublikował archiwalnie zdjęcie, na którym pozuje wraz ze "sławnym aktorem". "Chyba wtedy było niezłe party" – dodał.

  Mikołaj Roznerski bardzo rzadko mówi w mediach o swoim życiu osobistym. Dla nas zrobił jednak wyjątek! Aktor wraz ze swoją młodszą siostrą opowiedzieli Sandrze Hajduk o swojej wyjątkowej więzi. Z reportażu dowiedzieliśmy się m.in., czym zajmuje się Agata Roznerska oraz, które z nich było bardziej kochliwe w dzieciństwie.

  Aktor na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, które wykonał jego syn Antek. Wyjątkowe ujęcie z wnętrza samochodu zachwyciło obserwatorów Mikołaja Roznerskiego.

  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już za kilka miesięcy mieli zostać małżeństwem. Bajkowy ślub miał odbyć się w tegoroczne wakacje we Włoszech. Niestety panująca pandemia pokrzyżowała plany pary, a aktor ogłosił, że ceremonia została odwołana.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Mikołaja Roznerskiego i Julię Kamińską. Aktorzy dubbingowali w filmie "Patryk". O czym opowiada fabuła filmu? Naszym gościom towarzyszyły urocze mopsy. Jak wygląda współpraca na planie filmowym z czworonogiem? O tym, czy jest to pies trudny do ułożenia opowiedział specjalista od mopsów Zbigniew Różycki.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, o co chodzi w doniesieniach mówiących o konflikcie Mateusza Roznerskiego z producentem spektakli. Jak sytuację skomentował aktor?

  O komedii romantycznej "Kobieta sukcesu", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli nam Julia Wieniawa i Mikołaj Roznerski: "Ten film pokazuje problemy współczesnych 30-latków. Zmagania się z pędem za karierą, a w tym pędzie odnalezienie jakiejś relacji". Przy okazji poznaliśmy też ich plany zawodowe na najbliższą przyszłość - Julia: "Mam poczucie, ze u mnie się wszystko zaczyna dopiero"!

  Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Mikołaj Roznerski i Marcin Nitschke zmierzyli się w turnieju snookera w pięknych okolicznościach przyrody. Kto wygra rozgrywkę? Jakie cechy snookerzysty posiada Mikołaj Roznerski? A jakie sformułowania związane z tym sportem powinien znać każdy początkujący zawodnik? W Gródku nad Dunajcem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie "Drugiej szansy" rozmawiała z Magdaleną Boczarską i Mikołajem Rozmerskim, serialowymi aktorami: Sarą i Kamilem. Jakie transformacje przeszły ich postacie i czy połączy je uczucie? Czy Boczarska "gwiazdorzy" na planie i, dlaczego cała ekipa jest przez nią "w stresie"?

  Gość Dzień Dobry TVN Mikołaj Roznerski ma opinię jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kiedy postanowił, że będzie wykonywał ten zawód? Niedawno do kin wszedł film Porady na zdrady, w którym wcielił się w rolę coacha. Czy od początku podobała mu się postać, którą zagrał? Co łączy Mikołaja z Piotrem Kraśko? ;)

  Mikołaj Roznerski jest jednym z aktorów dbających o kondycję fizyczną. Co dają mu ćwiczenia? Kiedy sport pojawił się w jego życiu? Jak często ćwiczy? Podoba się sobie? Z aktorem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co łączy Mateusza Hładkiego i Mikołaja Roznerskiego? Oglądajcie Dzień Dobry TVN już jutro!

  Mikołaj Roznerski łączony jest z wieloma kobietami. Czy po premierze kolejnego filmu, "Porady na zdrady", gdzie zagrał u boku Weroniki Rosati, błędzie łączony również z nią? Jak wyglądała ich współpraca na planie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała aktora o to, czy po zagraniu eksperta od związków czuje się ekspertem od spraw damsko-męskich w życiu?

  Jak dba o formę i na kogo poluje Mikołaj Roznerski? Zobaczcie czego dowiedział się nasz reporter Mateusz Hładki.

  Misją Akademii Przyszłości jest edukacyjna pomoc dzieciom z wielodzietnych rodzin. Wolontariusze pomagają podopiecznym się uczyć, spędzają z nimi aktywnie czas. W projekt postanowił zaangażować się Mikołaj Roznerski. Na czym będzie polegać jego rola?

  Mikołaj Roznerski wziął udział w pewnym projekcie. Czym jest Akademia Przyszłości? Komu pomaga? i jaką rolę odegrał w niej Mikołaj? O tym już jutro. Zapraszamy!

  Odwiedziliśmy z kamerą Mikołaja Roznerskiego na planie sesji zdjęciowej. Czy rozbierane ujęcia go krępują? Jak aktor radzi sobie z uwielbieniem kobiet? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Janicki jest jedną z gwiazd serialu "Singielka". Czy jego postać zdobędzie serce głównej bohaterki Elki? Aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział z kolei, jak poznał swoją obecną żonę. Czy wiedzieliście, że poznali się już w liceum?