Magdalena Różczka zapowiada kolejne odcinki "Tajemnicy zawodowej". "Zaczynamy nowy sezon"

Magdalena Różdżka i Piotr Stramowski w serialu Tajemnica Zawodowa
TVN
Magdalena Różczka przekazała dobrą wiadomość wszystkim fanom serialu "Tajemnica zawodowa". Aktorka zdradziła, że trwają prace nad nowym sezonem produkcji i opublikowała zdjęcie z kolegą z planu Piotrem Stramowskim. Fani nie kryją zachwytu. "Cudowne wieści" - piszą internauci.

"Tajemnica zawodowa" – kolejny sezon w toku

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Główna bohaterka, 38-letnia Julia (Magdalena Różczka) po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Serial ten to nie tylko intrygująca i wciągają fabuła, ale także świetna obsada. W pierwszym sezonie produkcji wystąpili: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Miller), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski, ojciec Julii), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska i Antonina Litwiniak (Paula i Lenka, córki Julii i Andrzeja) i wielu innych aktorów.

Premierowy odcinek serialu został wyemitowany 17 lutego, o godz. 21.30 w TVN i player.pl. Produkcja bardzo szybko zainteresowała widzów, którzy z zaangażowaniem śledzili losy bohaterów. W kwietniu nastąpił wielki finał, od tej pory wierni fani "Tajemnicy zawodowej" z niecierpliwością czekają na kontynuację.

Magdalena Różczka zapowiada kolejny sezon "Tajemnicy zawodowej"

Serial "Tajemnica zawodowa" bardzo szybko zebrał sporą rzeszę fanów. Co tydzień widzowie zasiadali przed telewizorami, by zobaczyć nowe odcinki produkcji. Bardziej niecierpliwi mogli obejrzeć je także na platformie player.pl.

Od zakończenia pierwszego sezonu minęło już kilka miesięcy, mamy jednak dla was dobrą wiadomość. Magdalena Rożczka opublikowała zdjęcie z planu.

Zaczynamy nowy sezon @tajemnicazawodowatvn. Trzymajcie kciuki

- napisała na Instagramie. To oznacza, że niebawem fani serialu będą mogli ponownie zasiąść przed ekranem, by śledzić dalsze losy bohaterów.

"Tajemnica zawodowa". Fani zachwyceni powrotem serialu

Pod postem Magdaleny Różczki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widzowie serialu "Tajemnica zawodowa" przyznają, że bardzo cieszy ich wiadomość o nadchodzących nowych odcinkach. Z niecierpliwością czekają na emisję kolejnego sezonu.

"Nie mogę się doczekać". "Cudowne wieści". "Super, ale się cieszę" – piszą fani.

Zobacz wideo: Jaką tajemnicę zawodową ma Olivier Janiak? "Dzięki temu moje ekipy lubią ze mną pracować"

Zobacz także:

Michał Kempa poprowadzi 13. edycję "Mam Talent!". W przygotowaniach do występów korzysta z pewnego urządzenia

Maja Bohosiewicz zapozowała z nowym członkiem rodziny. "Rośnie jak na drożdżach"

Edyta Pazura wspomina dzień porodu syna Antosia. Fanka w szoku: "Myślałam że takie rzeczy dzieją się tylko na filmach!"

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości