Olivier Janiak

  Olivier Janiak

  Agata Rubik, Olivier Janiak i Krzysztof Hołowczyc zdradzają, jakimi rodzicami są. Opowiadają o tym, czy jako osoby znane również w mediach elektronicznych, pozwalają swoim dzieciom korzystać z internetu.

  Projekt Plaża od ponad 13 lat jest nieodłącznym elementem wypoczynku nad polskim morzem. W ten weekend ekipa Oliviera Janiaka zawitała do Międzyzdrojów, gdzie dla turystów przygotowano moc atrakcji. Nasza reporterka Kasia Olubińska sprawdziła, czego można się spodziewać na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce.

  Prezenter TVN wrócił wspomnieniami do bardzo trudnego, ale ważnego wydarzenia z życia. Olivier Janiak opowiedział o locie samolotem, który wpadł w turbulencje. Sytuacja wyglądała na bardzo poważną. - Wszyscy byliśmy przerażeni i żegnaliśmy się z życiem - wspomina. Traumatyczne przeżycie wpłynęło na jego dalsze decyzje.

  Lara Gessler to jedna z wielu polskich gwiazd, które postanowiły zmienić swoje imię. I choć przyzwyczailiśmy się już m.in. do Maryli Rodowicz, Majki Jeżowskiej, czy Sebastiana Karpiela-Bułecki, to artyści kiedyś nazywali się inaczej. Jak brzmią prawdziwe imiona znanych i lubianych?

  Bombki, choinki, sanie i renifery z klocków? Brzmi nieprawdopodobnie, ale wszystko jest możliwe. Udowodnili to w naszym studiu Rafał Zub i Jakub Pleśniarski, zwycięzcy „Lego Masters”. Ozdoby przygotowywali też Oliwier Janiak i Karolina Malinowska, goście specjalni świątecznego odcinka programu, który będzie można zobaczyć wieczorem w TVN.