nowy sezon

  W programie zobaczymy, jak wygląda życie codzienne naszych rodaczek mieszkających za granicą.

  Na ekrany powracają uwielbiane przez widzów "Papiery na szczęście". O tym, co przyniosą nowe odcinki, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN odtwórcy kluczowych ról.

  Na tę wiadomość czekało wielu widzów - serial "Szadź" powraca z 3. sezonem. Odtwórca głównej roli, Maciej Stuhr, w Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, co zobaczymy w nadchodzącej części kultowej serii.

  Jaką niespodziankę przygotowali prowadzący?

  Mamy wspaniałą wiadomość dla oglądających program "Milionerzy". Ulubiony teleturniej wielu Polaków powraca z nowym sezonem. Kiedy premierowy odcinek? Kto tym razem odważy się rozpocząć grę?

  Miłośnicy programu "Hotel Paradise" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN7, by ponownie rozbudzić w widzach szereg niezastąpionych emocji.

  "Szadź" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Player Original. Niedawno zakończyły się zdjęcia do trzeciej odsłony produkcji. Co ciekawe, część scen wyreżyserował sam Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli. Co wydarzy się nowym sezonie? Kiedy nowe odcinki zadebiutują na Player.pl?

  Miłośnicy serialu "Kontrola" mają powody do radości. Popularna produkcja doczekała się czwartego sezonu. Premierowe odcinki będzie można śledzić w serwisie Player.pl już od 1 czerwca 2022 roku.

  Czym zaskoczą widzów premierowe odcinki?

  "Kanapowcy" to program, którego bohaterami są mężczyźni zdeterminowani do wstania z tytułowej kanapy i zmiany stylu życia. Przed nami czwarty sezon tej produkcji. Od 8 marca widzowie TTV będą mogli przyglądać się staraniom uczestników o szczupłą sylwetkę.

  Miłośnicy "Hotelu Paradise" z niecierpliwością oczekiwali na kolejną edycję popularnego show. Spragnieni wrażeń uczestnicy dotarli do malowniczej Panamy i mieli szansę dobrać się w pary. Czy dokonali właściwego wyboru? Jak upłynął im drugi dzień pobytu w raju?

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów "99 - gra o wszystko". Stacja TTV wyemituje drugą edycję tego lubianego programu. Zawodnicy będą musieli wykazać się sprytem, werwą i otwartą głową. Jesteście gotowi na porządną dawkę rywalizacji?

  Kim jest Grzegorz Jackiewicz?

  Czego możemy się spodziewać po Marku 2?

  Czas na nowy sezon "Królowych Życia". Z zapowiedzi kolejnych odcinków programu dowiadujemy się o przykrym wydarzeniu. Jak się okazuje, odeszła serdeczna przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej. Co się stało?

  Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wybrały się na zakupy, a fakt ten uwieczniły na zdjęciu. Fotografia rozbawiła fanów, ponieważ widać na niej, że w sklepowym wózku, oprócz produktów spożywczych, znalazła się jedna z gwiazd TTV. W ten to właśnie sposób obie panie zapowiedziały najnowszy sezon "Gogglebox. Przed telewizorem".

  Magdalena Różczka przekazała dobrą wiadomość wszystkim fanom serialu "Tajemnica zawodowa". Aktorka zdradziła, że trwają prace nad nowym sezonem produkcji i opublikowała zdjęcie z kolegą z planu Piotrem Stramowskim. Fani nie kryją zachwytu. "Cudowne wieści" - piszą internauci.

  Anna Czartoryska podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomością. Okazuje się, że fani serialu "Usta Usta" już za kilka dni będą mogli obejrzeć nowe odcinki produkcji. Gdzie będą dostępne?

  Nowy sezon, nowi goście i zaskakujące pytania. Do trzeciego odcinka najnowszego sezonu swojego show, Kuba Wojewódzki zaprosiła Radka Kotarskiego i Mariusza Węgłowskiego. Kim są Panowie?

  "Hotel Pradise 3" wystartował. Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu randkowego show. Poznaliśmy już pierwszych uczestników, i choć na parowanie trzeba będzie jeszcze poczekać kilka dni, to już robi się gorąco. Zobacz, jak nową odsłonę "Hotelu Paradise" komentuje Artur Sargsyan, uczestnik poprzedniej edycji.

  Martyna Wojciechowska wyszła za mąż za Przemka Kossakowskiego. Radosną nowiną dumny mąż podzielił się na Instagramie. Martyna była gościnią naszego niedzielnego wydania, w którym opowiedziała o ślubie, swojej fundacji, a także nowym sezonie "Kobiety na krańcu świata".

  Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów przygód mecenas Chyłki. Będą oni mogli wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciej serii popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Specjalny, przedpremierowy i darmowy pokaz "Chyłki-Rewizja" odbędzie się w sobotę 3 października na Player.pl. Wystarczy mieć tylko specjalny kod. Zobacz, jak go uzyskać.

  Po przerwie związanej z pandemią swoje drzwi ponownie otwiera jedna z najważniejszych w Polsce instytucji kultury - Teatr Wielki - Opera Narodowa. Poznaliśmy repertuar na sezon 2020/2021. Szykują się gorące premiery i gwiazdorska obsada.

  Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wspominamy "Usta Usta". Tęsknili za nim zarówno widzowie, jak i aktorzy, więc TVN zdecydował się na wielki powrót tego serialu. Czwarty sezon można od września oglądać w niedzielę o 21:30. Jak wyglądała praca na planie? O tym opowiedziały nam aktorki: Magdalena Popławska, Olga Rayska i Aniela Płudowska.

  Od 31 sierpnia program Dzień dobry TVN powrócił do codziennych wydań. Będziemy towarzyszyć Wam każdego poranka już od godz. 8:00. Co dla naszych widzów przygotowaliśmy w nowym sezonie? Rozpoczęliśmy od świętowania okrągłych urodzin!

  Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna społeczeństwa. Coraz częściej wdrażamy do swojego życia dobre nawyki - sortujemy śmieci, a plastikowe worki zamieniamy na materiałowe. Co zaś dzieje się z modą? Wiele osób w szale zakupów wychodzi ze sklepów z torbami pełnymi nowych ubrań. Michał Piróg postanowił wydostać się z tej pułapki. "Powtórka stylóweczki 1 do 1 sprzed 2 lat. Czemu nie” – napisał.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Brandon Howard: "Jestem tym, kim jestem". Czy to znaczy, że jego ojcem był Michael Jackson? Czy inspiruje się jego twórczością? Jaki ma związki z rodziną Jacksonów?

  Czy koniec wakacji jest dla Natalii Nykiel szansą na wypoczynek po wyczerpującej letniej trasie koncertowej? Co zamierza robić w Hiszpanii jak wspomina współpracę z Jaredem Leto i kiedy zaczyna kolejną trasę koncertową?