nowy sezon

  nowy sezon

  Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów przygód mecenas Chyłki. Będą oni mogli wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciej serii popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Specjalny, przedpremierowy i darmowy pokaz "Chyłki-Rewizja" odbędzie się w sobotę 3 października na Player.pl. Wystarczy mieć tylko specjalny kod. Zobacz, jak go uzyskać.

  Od 31 sierpnia program Dzień dobry TVN powrócił do codziennych wydań. Będziemy towarzyszyć Wam każdego poranka już od godz. 8:00. Co dla naszych widzów przygotowaliśmy w nowym sezonie? Rozpoczęliśmy od świętowania okrągłych urodzin!

  Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna społeczeństwa. Coraz częściej wdrażamy do swojego życia dobre nawyki - sortujemy śmieci, a plastikowe worki zamieniamy na materiałowe. Co zaś dzieje się z modą? Wiele osób w szale zakupów wychodzi ze sklepów z torbami pełnymi nowych ubrań. Michał Piróg postanowił wydostać się z tej pułapki. "Powtórka stylóweczki 1 do 1 sprzed 2 lat. Czemu nie” – napisał.

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Czy koniec wakacji jest dla Natalii Nykiel szansą na wypoczynek po wyczerpującej letniej trasie koncertowej? Co zamierza robić w Hiszpanii jak wspomina współpracę z Jaredem Leto i kiedy zaczyna kolejną trasę koncertową?

  W żeglarskiej stolicy Polski aktywnie sobotni poranek spędzali z Wami - Kinga Burzyńska, Marcin Sawicki, Robert Stockinger i ich goście. Zobaczcie co działo się dziś w Mikołajkach!

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Już w najbliższą sobotę Dzień Dobry TVN wraca do Was po wakacyjnej przerwie! Zapraszamy na spotkanie ze wszystkimi naszymi prowadzącymi i całą plejadą gwiazd! 1 września zaczynamy o 8.00. Bądźcie z nami!

  Trwają castingi do 7. edycji popularnego programu "MasterChef". Z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Ile godzin spędzą dziś na planie? W którym momencie wiedzą, że dana osoba będzie faworytem programu? Czy rzeczywiście jedzą wszystkie potrawy? Z czym, zdaniem Magdy Gessler, ma problem Michel Moran? Co jest nagrodą w 7. edycji programu "MasterChef"?

  Ten serial obejrzał się najlepiej w historii Canal+ w Polsce. "Belfer" powraca na ekrany! Czym zaskoczy nas ten sezon? Czym wg Macieja Stuhra różni się granie w serialu od grania w filmie? I jakie nowe twarze zobaczymy w drugim sezonie serialu? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to Macieja Stuhra i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską.

  Koniec 3. sezonu "Drugiej szansy" wstrząsnął chyba każdym fanem serialu. W serialu minął rok od śmierci Marcina (w tej roli Bartłomiej Świderski). To właśnie moment, w którym zaczyna się 4. sezon "Drugiej Szansy". Czy Monika otrząsnęła się już po tragicznych wydarzeniach? Jak śmierć ukochanego wpłynęła na jej życie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to Małgorzatę Kożuchowską. Jakie nowe postaci pojawią się w tym sezonie? Kto wróci do serialu po przerwie? A co wydarzy się u znanych już nam dobrze bohaterów?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie "Drugiej szansy" rozmawiała z Magdaleną Boczarską i Mikołajem Rozmerskim, serialowymi aktorami: Sarą i Kamilem. Jakie transformacje przeszły ich postacie i czy połączy je uczucie? Czy Boczarska "gwiazdorzy" na planie i, dlaczego cała ekipa jest przez nią "w stresie"?

  Zaczynamy nowy sezon z trenerem Tomkiem Choińskim! Nie odpuszczajcie i ćwiczcie codziennie. A z Tomkiem, który czeka na Wasze zdjęcia z treningów, będziemy się spotykać w Dzień Dobry TVN co dwa tygodnie.

  Wkrótce rozpocznie się 14. edycja "Kuchennych rewolucji", a Magda Gessler - królowa rewolucji - nadal ma co robić... w kuchniach Polaków. W Dzień Dobry TVN Magda Gessler opowiedziała nam o kuchennych koszmarach i zaprojektowanych przez nią ubraniach. Kto nie powinien gotować? Czy z rosołu z gęsi można zrobić bigos? Jakie potrawy królują w polskiej kuchni? Na czym restauratorzy mogą zarabiać? I dlaczego Polki boją się kolorów?

  Dzień Dobry TVN to ulubiony program poranny w Polsce, który od ponad dziesięciu lat nie zwalnia tempa. Nie dziwi więc fakt, że na wiosnę przygotował aż sześć premier, nowe, odświeżone odcinki kultowych cykli oraz bogaty przegląd show biznesu z kraju i ze świata! To wszystko spojone wspólnym mianownikiem – hasłem przewodnim wiosennego sezonu – "To musi być Dzień Dobry".

  "Rozmowy w toku" mają 15 lat! I nic nie wskazuje na to, by program miał się skończyć. Wciąż chętnie oglądany przez Polaków. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Ewa Drzyzga, polska Oprah Winfrey. Teraz "Rozmowy w toku" wracają w kolejnym emocjonującym sezonie. Co tym razem przygotowała Ewa i jej ekipa?