Urodziły się w Australii, ale to Białystok stał się ich domem. Dlaczego siostry Mancewicz zamieszkały na Podlasiu?

Aktualizacja:

Siostry Mancewicz urodziły się w Australii, ale pokochały Białystok. W Dzień Dobry Wakacje pojawiły się z dziećmi Rozalii i opowiedziały, co przyciąga je na Podlasie. Czym ten rejon zachwycił je najbardziej?

Siostry Mancewicz pokochały Podlasie

Rozalia i Laura Mancewicz zrezygnowały z Australii dla Białegostoku. Na Podlasiu pojawiły się przede wszystkim ze względu na korzenie rodziców. Cenią sobie spokój, który panuje w tej części Polski oraz niezwykłą gościnność, szczerość i pozytywne wibracje.
- Białystok to też jest takie nasze miejsce na ziemi. Rodzice pochodzą z Podlasia, mama z Korycina, a tata z Zambrowa. Mieszkałam w Warszawie przez rok, ale bardzo tęskniłam za rodziną, znajomymi i wróciłam - wspominała Rozalia.
Jednak to nie wszystko. Siostry prowadzą rodzinną firmę, której siedziba mieści się niedaleko Białegostoku.
- Zajmujemy się wspólnie z trzecią siostrą i rodzicami. Co prawda, śmiejemy się, że mama jest już szefową na kamerach. Przekazała nam pałeczkę. My to wszystko ogarniamy. Siedziba jest pod Białymstokiem, tam jest cisza spokój, co prawda to tylko 8 kilometrów, ale jest oaza, natura - dodała Laura.
Mimo wszystko Rozalia i Laura nie zapominają o Australii. Szczególnie dlatego, że tam nadal mieszka rodzina modelek - ukochana babcia, po której córka Rozalii odziedziczyła imię oraz rodzice.

Rozalia i Laura Mancewicz - siostrzane wsparcie

Siostry Mancewicz bardzo się wspierają. Razem pracują i są do siebie wyjątkowo przywiązane. W Dzień Dobry Wakacje pojawiły się z dziećmi Rozalii, 4-miesięczną Zosią i 5-letnim Henrykiem. Chłopczyk wyznał, że chciałby mieć jeszcze więcej sióstr i braci.
- Henio i tak ma się kim zajmować, ponieważ nasza trzecia siostra również urodziła, a różnica między maluchami to dwa tygodnie. Jeszcze brat ma dwójkę, tak że pełna chata - podkreśliła Laura.
Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości