siostry

  siostry

  Marysia i Ania Wierzbowskie to wielokrotne mistrzynie Polski w wioślarstwie. Mają to szczęście, że poza byciem siostrami są też swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Wioślarki zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedziały o swojej bliskiej relacji i karierze. Jaki mają najbliższy cel sportowy?

  Magdalena Mielcarz w końcu spełniła swoje marzenie i rozpoczęła karierę muzyczną. Przed chwilą premierę miał jej pierwszy singiel "Sister Army" - piosenka o kobietach i dla kobiet. "Nie muszę nikomu niczego udowadniać" - powiedziała w Dzień Dobry TVN. Co spowodowało jej wewnętrzną przemianę? Czy założenie rodziny i narodziny dzieci odgrywały tu jakąś rolę? I jak na przestrzeni czasu zmieniło się jej postrzeganie innych kobiet?

  6 września o 21.30 w TVN startuje druga część programu Azja Express. W naszym studiu, o wyjątkowej przygodzie jakim był dla nich udział w programie, opowiedziały nam uczestniczki pierwszej edycji: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Zuzanna i Julia Bijoch, które zobaczymy w nowych odcinkach. Czy siostry Bijoch przygotowywały się do programu oglądając poprzednią edycję "Azja Express TVN"?

  Przed udziałem w Projekcie Lady Roksana Gac była surowa dla swojej młodszej siostry. Po swojej metamorfozie wizerunkowej w programie i po warsztatach z trenerką rozwoju osobistego przyznała, że raniła Noemi. To wyznanie ociepliło relacje sióstr. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedziały o tym przełomowym momencie. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie po warsztatach? Jak zachowywały się w stosunku do siebie przed pojednaniem i jak wygląda to teraz? Obok nich usiadła na naszych kanapach mentorka w programie Projekt Lady Tatiana Mindewicz-Puacz.

  Roksana i Noemi to siostry, które pokochały się na nowo dzięki programowi Projekt Lady. Teraz wyruszają na pierwsze wspólne wakacje. Jak doszło do ocieplenia ich relacji? Siostry powiedzą o tym już w sobotę w Dzień Dobry Wakacje.

  Siostry po przejściach, Mariola Badowska i Magdalena Dylewska, założyły wspólnie gospodarstwo agroturystyczne. Kobiety kupują swoich podopiecznych na targu rzeźnym. Często są to zwierzęta po przejściach, potrzebujące rehabilitacji psychicznej. "Można coś zacząć od nowa, jeżeli przyjdzie czas kiedy już wiemy, że jesteśmy na to gotowi" - Mariola Badowska.

  Ula Chincz wybrała się do Krakowa na spotkanie z Anną Starmach i jej siostrami. Jak wyglądają święta w ich rodzinie? Kto jest głównym organizatorem całego zamieszania? Porozmawiały o tym nad filiżanką gorącej czekolady i kawałkiem trzyskładnikowego sernika autorstwa Anny.

  Irlandzka Miss Africa i zwyciężczyni 4. edycji Top Model Osi Ugonoh pokazała się na jednej z warszawskich imprez ze swoją siostrą. Ogi wróciła do Polski z Irlandii i dziewczyny planują zamieszkać razem. Jak wygląda siostrzana miłość w ich wydaniu? O to i inne sprawy wypytała je dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina i Paulina mają 30 lat, zaś Aleksandra i Alicja są 10 lat młodsze. Te starsze od wielu lat grają na deskach teatru, w serialach i filmach. Po piętach depczą im młodsze siostry. Czy chciałyby kiedyś zagrać na jednej scenie? Czy się wzajemnie wspierają? I czy denerwuje je to, że ludzie zwracają się do nich w liczbie mnogiej?

  Siostry postanowiły połączyć siły i od niedawna prowadzą videobloga "Fitdevangel". Dziewczyny na swoim kanale publikują nagrania z kuchni oraz z siłowni. Która z nich gotuje, a która pokazuje jak ćwiczyć? Dziewczyny pretendują do miana nowych gwiazd Internetu, ale nie tylko. Myślą także o tym, by zaistnieć w show-biznesie. Jaki mają na siebie pomysł? Czy zobaczymy je niedługo na czerwonych dywanach? Blogerki o swoich planach na przyszłość opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.