Rozalia Mancewicz

  Natalia, Rozalia i Laura Mancewicz to jedne z najbardziej zgranych sióstr w polskim show-biznesie. Nieustannie się wspierają i powadzą nawet wspólny biznes. A jak spędzają święta? O tym opowiedziały teraz w Dzień Dobry TVN.

  Siostry Mancewicz urodziły się w Australii, ale pokochały Białystok. W Dzień Dobry Wakacje pojawiły się z dziećmi Rozalii i opowiedziały, co przyciąga je na Podlasie. Czym ten rejon zachwycił je najbardziej?

  Rozalia, Natalia i Laura, czyli siostry Mancewicz prowadzą rodzinny biznes. Ponadto w zeszłym roku stworzyły markę odzieżową. Swoją postawą udowadniają, że z rodziną nie tylko wychodzi się dobrze na zdjęciach. O tym jak im się to udaje, opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Rozalia Mancewicz po raz drugi została mamą. Miss Polonia 2010 pochwaliła się dobrą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, o czym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

  Rozalia Mancewicz już marcu powita na świecie drugie dziecko. Miss Polonia 2010 roku w mediach społecznościowych zdradziła, że w ciąży jest również jej siostra, Natalia, która poród wyznaczony ma dokładnie na ten sam miesiąc. Jak czują się dziewczyny i jakie ciążowe zachcianki im towarzyszą? O tym siostry opowiedziały Kasi Olubińskiej-Godlewskiej.

  Rozalia Mancewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Miss Polonia spodziewa się dziecka. Przyszła mama zdradziła również, że w rodzinie szykują się dwa porody. Dziecka oczekuje także jej siostra.

  W Wielką Sobotę do swojego domu zaprosiła nas Rozalia Mancewicz. Jak wyglądają świąteczne przygotowania w jej rodzinie, co znajdzie się w ich wielkanocnym koszyczku i jak spędzą świąteczne dni? Zobaczcie czego dowiedziała się Katarzyna Jaroszyńska.

  Odwiedziliśmy świeżo upieczoną mamę Rozalię Mancewicz w jej rodzinnych stronach na Podlasiu. Jak się czuje w nowej roli? Czy mały Henryk jest pogodnym dzieckiem? Kto pomaga Rozalii w wychowaniu synka? I do kogo mały jest podobny - do mamy czy do taty? Z Rozalią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Na Podlasiu dziennikarkę Dzień Dobry TVN ugościły piękne siostry. Rozalia, Laura i Natalia, a także ich mama Anna. Rodzina Mancewiczów prowadzi w Pomigaczach gospodarstwo agroturystyczne. Czy dziewczyny zawsze chciały przejąć rodzinny biznes i pracować na wsi? Dlaczego ich mama nie chciała, by córki studiowały dalej niż w Białymstoku? Czy sióstr nie kusiło życie w wielkim mieście? Jak dzielą się obowiązkami w prowadzeniu agroturystyki? I czy się kłócą? Zapytała o to Katarzyna Olubińska.

  Swoje ulubione dania zaprezentowali nam dziś, w kuchni Dzień Dobry TVN, nowożeńcy, Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz-Jaworska i jej mąż Marcin Jaworski. Nad wszystkim czuwał, oczywiście, mistrz Andrzej Polan! Smacznego!

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Rozalii Mancewicz, w najważniejszym dniu w jej życiu. Zobaczcie jak wyglądały ostatnie przygotowania, ślub i wesele Miss Polonii 2010.