Rozalia Mancewicz

  Rozalia Mancewicz

  W Wielką Sobotę do swojego domu zaprosiła nas Rozalia Mancewicz. Jak wyglądają świąteczne przygotowania w jej rodzinie, co znajdzie się w ich wielkanocnym koszyczku i jak spędzą świąteczne dni? Zobaczcie czego dowiedziała się Katarzyna Jaroszyńska.

  Odwiedziliśmy świeżo upieczoną mamę Rozalię Mancewicz w jej rodzinnych stronach na Podlasiu. Jak się czuje w nowej roli? Czy mały Henryk jest pogodnym dzieckiem? Kto pomaga Rozalii w wychowaniu synka? I do kogo mały jest podobny - do mamy czy do taty? Z Rozalią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Na Podlasiu dziennikarkę Dzień Dobry TVN ugościły piękne siostry. Rozalia, Laura i Natalia, a także ich mama Anna. Rodzina Mancewiczów prowadzi w Pomigaczach gospodarstwo agroturystyczne. Czy dziewczyny zawsze chciały przejąć rodzinny biznes i pracować na wsi? Dlaczego ich mama nie chciała, by córki studiowały dalej niż w Białymstoku? Czy sióstr nie kusiło życie w wielkim mieście? Jak dzielą się obowiązkami w prowadzeniu agroturystyki? I czy się kłócą? Zapytała o to Katarzyna Olubińska.

  Swoje ulubione dania zaprezentowali nam dziś, w kuchni Dzień Dobry TVN, nowożeńcy, Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz-Jaworska i jej mąż Marcin Jaworski. Nad wszystkim czuwał, oczywiście, mistrz Andrzej Polan! Smacznego!

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Rozalii Mancewicz, w najważniejszym dniu w jej życiu. Zobaczcie jak wyglądały ostatnie przygotowania, ślub i wesele Miss Polonii 2010.