Ania Wendzikowska w bikini na gorących zdjęciach z wakacji. Fani: "Czy to wybory miss?"

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska wypoczywa na jednej z greckich wysp. Dziennikarka chętnie dzieli się zdjęciami malowniczych krajobrazów. Opublikowana ostatnio wakacyjna fotka w bikini rozgrzała internautów do czerwoności. "Bogini mało powiedziane" – czytamy w komentarzach.

Anna Wendzikowska na Santorini

Anna Wendzikowska wraz z rodziną wyruszyła na grecką wyspę Santorini. Malownicze widoki, niesamowita architektura i piękna pogoda to coś, czego dziennikarce zazdroszczą obecnie wszyscy fani. Widoki to jednak nie wszystko, gwiazda oczarowała internautów także swoją perfekcyjną figurą. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym w samym bikini pozuje na murku na tle morza. Trzeba przyznać, że płaski brzuch oraz długie nogi robią wrażenie.

Wdzięczność

– podpisała fotografię.
W kolejnym poście dziennikarka przyznała, że pokochała Santorini za widoki i bezkres wody, który pozwala z całą mocą poczuć potęgę natury.
- Jej piękno mnie zachwyca. Jednocześnie ta przestrzeń zdaje się mówić: spokojnie, wystarczy mnie, każdy znajdzie dla siebie miejsce… tutaj czuję połączenie ze Światem – wyjaśniła filmowa ekspertka Dzień Dobry TVN.

Anna Wendzikowska w bikini

Pod postem Ani pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że dziennikarka wygląda obłędnie. Internautki dopytywały także o sekret smukłej i jędrnej figury. Odpowiedź gwiazdy była prosta – pole dance.
- Uwielbiam greckie klimaty. - Bogini mało powiedziane. Ujęcie extra. - Piękna - piszą zachwyceni internauci.
Zobacz wideo: Na co wybrać się do kina? Anna Wendzikowska radzi
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości