Anna Wendzikowska

  Ed Harris to znany aktor, producent i scenarzysta.

  Do kin wszedł "Elvis", długo wyczekiwany film Baza Luhrmanna. Austin Butler, wcielający się w słynnego gwiazdora, w rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o swojej przełomowej roli.

  Świat zachwyca się Austinem Butlerem, który w filmie "Elvis" wcielił się w główną postać. Na ekranie widać doskonale, że aktor jest stworzony do tej roli. O jego kreacji i przyszłości w świecie filmu opowiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Lily Mo Sheen jest na początku aktorskiej kariery i właśnie zagrała w filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", w którym wcieliła się w rolę córki Nicolasa Cage'a.

  - Mamy ogromny kryzys męskości - ocenia dziennikarka.

  Przypomnijmy sobie jej najważniejsze role filmowe. Z kim romansowała?

  Anna Wendzikowska pod swoim najnowszym zdjęciem zdecydowała się na szczere wyznanie. Zdradziła jednej z internautek, jak radzi sobie w roli matki dwóch córek. Co myśli o samotnym macierzyństwie?

  Prima aprilis to czas żartów i psikusów. Natomiast twórcy filmowi sprawiają je nie tylko 1 kwietnia. Anna Wendzikowska w piątkowym przeglądzie opowiedziała o kinie z podwójnym dnem. Które produkcje zaskakują, a może i nabierają widzów?

  Dlaczego "The Batman" jest wersją najbardziej zbliżoną do oryginału?

  19 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, w związku z tym Anna Wendzikowska, w swoim filmowym cyklu, skupiła się na wschodzących gwiazdach Hollywood. Kto będzie kolejnym Bradem Pittem i czy ktoś zastąpi Leonardo DiCaprio? 

  Anna Wendzikowska jest mamą wychowującą dwie córeczki. Niedawno dziennikarka zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym opisała jeden z najtrudniejszych momentów w życiu - czyli walkę z zakażeniem koronawirusem. Jak czuje się gwiazda i jej dzieci?

  "Marguerite stawiała na szali całe swoje życie".

  Fani pod wrażeniem: "Człowiek guma"

  Anna Wendzikowska w piątkowym przeglądzie filmów opowiedziała o pozycjach rozprawiających na temat sensu życia. Dziennikarka przybliżyła takie pozycje jak m.in. "Drzewo życia", "Matrix" czy "Siedem lat w Tybecie".

  W piątek 28 sierpnia na kinowe ekrany wejdzie film "Zabójczy koktajl". Obraz już teraz zyskał miano żeńskiej wersji "Johna Wicka". Anna Wendzikowska postanowiła przypomnieć najlepsze produkcje z kobietami w rolach głównych.

  Anna Wendzikowska i Marta Gąska zorganizowały wspólny live na Instagramie i pokazały, jak umalować się ładnie i szybko. Przy okazji wykonywania makijażu dziennikarka opowiedziała o macierzyństwie i poszukiwaniu szczęścia.

  Rebecca Hall to brytyjska aktorka, której sławę przyniosła rola w świetnie przyjętym filmie Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Za tę kreację została nagrodzona Złotym Globem. Teraz wystąpiła w horrorze psychologicznym pt. "Dom nocny", o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Anną Wendzikowską. Dziennikarka przy okazji przypominała też inne muzy amerykańskiego reżysera.

  Od wielu lat ogromną popularnością cieszą się filmy, które powstały na bazie gier komputerowych lub są nimi inspirowane. Które obrazy zasługują na uwagę? Co warto obejrzeć? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Anną Wendzikowską, dziennikarką.

  Anna Wendzikowska wypoczywa na jednej z greckich wysp. Dziennikarka chętnie dzieli się zdjęciami malowniczych krajobrazów. Opublikowana ostatnio wakacyjna fotka w bikini rozgrzała internautów do czerwoności. "Bogini mało powiedziane" – czytamy w komentarzach.

  Anna Wendzikowska jest w trakcie podróży po Karaibach. Dziennikarka relacjonuje wakacje na Instagramie i chętnie dzieli się wrażeniami ze zwiedzania. Okazuje się, że chętnie korzysta również z poleceń swoich obserwatorów.

  Anna Wendzikowska poruszyła w mediach społecznościowych dwa ważne tematy. Skupiła się bowiem na relacji z własnym ciałem oraz z samym sobą. - To jest mój czas, żeby wsłuchać się w siebie bez zakłóceń zewnętrznych – pisze.

  Anna Wendzikowska pokazała fotkę z basenu, na której widać jej nienaganną sylwetkę. Jak przyznała, zawsze była szczupła, ale marzyła o widocznych mięśniach. Dlatego dziennikarka przez ostatni rok bardzo dużo uwagi poświęciła sportowym zajęciom. Efekty ćwiczeń są godne podziwu, zobaczcie tę metamorfozę.

  Anna Wendzikowska odpoczywa w Gwadelupie, będącej departamentem zamorskim Francji. Dziennikarka zdradziła, że wyjazd na rajską wyspę to nie są jedynie wakacje, ale także część wielkiego marzenia. Aby je zrealizować, gwiazda musi się pospieszyć.

  18 czerwca swoje urodziny obchodzi legenda światowej sceny – Paul McCartney. Z tej okazji Anna Wendzikowska, w ramach piątkowego przeglądu, przyjrzała się filmom biograficznym o kultowych muzykach. Jakie tytuły znalazły się na jej liście?

  Anna Wendzikowska, jak co piątek, przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN ciekawostki ze świata filmu. Tym razem zaprezentowała niesamowite metamorfozy aktorek i aktorów, którzy nie bali się oszpecić. Kto znalazł się na jej liście?

  Dni stają się coraz dłuższe i coraz bardziej słoneczne. Wiosna i lato jak żadne inne pory roku kojarzą się z początkiem wielkich miłości i romansów. Ania Wendzikowska podzieliła się z naszymi widzami listą filmów, które idealnie wpisują się w ten klimat.

  Miały być studia prawnicze, a wyszło aktorstwo. Gal Gadot najpierw zdobyła uznanie izraelskiej widowni, a od kilku lat z powodzeniem podbija serca widzów na całym świecie jako hollywoodzka superbohaterka. "Wonder Woman" to wyjątek w męskim świecie komiksowych herosów. Nam aktorka zdradziła, jak wyglądały jej przygotowania do roli w filmie i co myśli o granej przez siebie postaci.

  Ania Wendzikowska słynie ze swojego pogodnego usposobienia, a jej jeden uśmiech wystarczy, by i nam zrobiło się weselej. Jednak, jak każdy i każda z nas, ona także ma za sobą trudne chwile. W intymnym poście skierowała się bezpośrednio do kobiet, chcąc podzielić się z nimi wyjątkową wskazówką. Co takiego pomaga Ani przetrwać nawet najtrudniejsze chwile?

  Uwielbiamy ich mimo tego, że nie są idealni. A może właśnie przez to. Anna Wendzikowska, jak co piątek, przygotowała pięć filmów, które warto obejrzeć w weekend. Ich głównymi bohaterami są "dobre łotry".

  Jak zauważa psycholog, dorośli cały czas nieświadomie podcinają skrzydła dzieciom. Anna Wendzikowska również doświadczyła tego, kiedy była nastolatką. W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o pamiętnym egzaminie z gry na pianinie.