Ania Wendzikowska radzi kobietom, jak przetrwać trudne chwile. "Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa"

Anna Wendzikowska

Ania Wendzikowska słynie ze swojego pogodnego usposobienia, a jej jeden uśmiech wystarczy, by i nam zrobiło się weselej. Jednak, jak każdy i każda z nas, ona także ma za sobą trudne chwile. W intymnym poście skierowała się bezpośrednio do kobiet, chcąc podzielić się z nimi wyjątkową wskazówką. Co takiego pomaga Ani przetrwać nawet najtrudniejsze chwile?

Anna Wendzikowska o trudnych chwilach

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu, Ania epatuje radością i spokojem ducha. Jest w pracy - w naszym studio :) - i wydaje się być najszczęśliwszą, najweselszą osobą pod słońcem. Taką zwykle widzimy ją na co dzień i od święta, z pewnością daleko jej do "ponuraka". Byleby tylko tak było zawsze - i to nie tylko w przypadku Ani, lecz wszystkich kobiet.
Spokój ducha i uśmiech to coś, czego przecież pragniemy i o co staramy się każdego dnia. Jednak nie ukrywajmy - świat nie jest idealny. Każdemu w życiu zdarzają się gorsze momenty. Wiemy to doskonale. Wie to także Ania Wendzikowska, która podzieliła się z kobietami wyjątkową radą. Co takiego napisała?
- Dziewczyny, chciałam Wam napisać, że jeśli przeżywacie trudne chwile to pamiętajcie, to chwilowe.. - podkreśliła. Trudno nie przyznać jej racji. Wszystko, co złe musi kiedyś minąć. Skąd jednak czerpać spokój i siłę, by zmierzyć się z gorszymi momentami? Ania również na to ma sprawdzony sposób.

Anna Wendzikowska zwraca się do kobiet

Co takiego zasugerowała prezenterka? W prostych słowach zawarła kilka kluczowych wskazówek:
- Zajmijcie się sobą, bądźcie dla siebie dobre, a ten dzień, kiedy znowu zaczniecie się szczerze uśmiechać przyjdzie szybciej niż sądzicie - podkreśliła i dodała: - Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa i tak spokojna.
Tyle i aż tyle wystarczyło, by kobiety z jej przeszło 470-tysięcznej społeczności poczuły wsparcie:
  • Super Aniu! Prawdziwe slowa! Pozdrawiam
  • Dobry wpis, dziękuję
  • "Bądźcie dla siebie dobre..." Dlaczego o tym zapominamy?
Zgadzamy się z Anią i tego właśnie życzymy wszystkim kobietom - dobroci dla samych siebie, codziennie.
Zobacz wideo: Anna Wendzikowska po raz pierwszy o walce o zdrowie córki
Zobacz też:
Autor: Ola Lipecka

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości