Zwyciężczyni "Top Model" pochwaliła się zdjęciami z romantycznej sesji ślubnej. "Nic nam więcej nie potrzeba"

PIOTR BLAWICKI/EAST NEWS
PIOTR BLAWICKI/EAST NEWS
Olga Kaczyńska, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Top Model", wyszła za mąż. Zdjęciami z romantycznej sesji zdjęciowej na plaży podzieliła się z internautami. Po raz kolejny udowodniła, że praca przed obiektywem to jej żywioł.

Olga Kaczyńska w drugiej edycji "Top Model" zachwyciła jurorów i widzów stacji TVN. Ostatecznie postanowiła wybrać inną ścieżkę zawodową, bo na początku lipca 2021 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jednak praca przed obiektywem wciąż nie jest jej obca. Dowodem na to jest jej ostatni post.

Sesja ślubna Olgi Kaczyńskiej na łonie natury

Była modelka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z sesji ślubnej, która odbyła się na plaży. W białej sukni w objęciach ukochanego panna młoda śmiało pozowała do fotografii. Efekt? Spektakularny.

Nic nam więcej nie potrzeba

- napisała Olga Kaczyńska na Instagramie.

Pod postem od razu pojawiło się wiele komplementów w kierunku świeżo upieczonej mężatki. "Piękna", "Śliczna". "Cudowni, gratulacje!" - czytamy.

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Przypomnijmy, że była modelka przyjęła oświadczyny w 2019 roku podczas wakacyjnego wyjazdu na Kubę. Sakramentalne "tak" powiedziała Łukaszowi Samolińskiemu kilka tygodni temu. Z udostępnionego nagrania wynika, że przysięgę małżeńską zakochani złożyli w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Na weselu nie zabrakło tańców i dekoracji w tylu boho.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Osi Ugonoh z „Top Model” o korzeniach, rodzinie i rasizmie. „Czuję się Polką, ale też czuję się Nigeryjką. Chodzi o to, by celebrować różnorodność”

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości